Anksiyete, hastalık hastalığı yaşayanlar...

Evett, Allah düşmanımın başına vermesin diye ağladığım günleri hatırlıyorum.. O kadar yorucu ki

Evett, Allah düşmanımın başına vermesin diye ağladığım günleri hatırlıyorum.. O kadar yorucu ki
Gerçekten öyle şu sıralar yine atak dönemim sanırım bıktım diye söylemekten bıktım her yerim ağrıyo içim sıkılıyo nefesim kesiliyo

Gerçekten öyle şu sıralar yine atak dönemim sanırım bıktım diye söylemekten bıktım her yerim ağrıyo içim sıkılıyo nefesim kesiliyo
Çakra dengeleme meditasyonları da yapıyorum ek olarak. Çakra tıkanıklıklarına inanıyorum. Sanki az da olsa rahatlatıyor.

Çakra dengeleme meditasyonları da yapıyorum ek olarak. Çakra tıkanıklıklarına inanıyorum. Sanki az da olsa rahatlatıyor.
Nasıl yapıyorsunuz yardımcı olma şansıniz var mi ben de tavsiye üzerine bir kitaba başladım umarım iyi gelir

Bu benim gülüyorum ama inanın kendini gerçekleştiren kehanete varan düşünce takıntısına kadar aynı

Aynı belirtiler bende de var benimde göğsümde basladi ağrı daha doğrusu sol koltuk altı sol kürek kemiği üstü sol kolum tam 5 senedir ağrıyor tam 5 memede fibrokistik yapı çıktı boynumda fıtık ve düzleşme ama ben kanser olduğunu düşünüyorum insanım 5 senedir her gün kolu ağırır kı bende bişey ver bulamıyorlar bence

Kötü bir sey olsa 5 seneye cıkardı arkadasım

Peki sizce psikolojik koltuk altı ağrısı olur mu ? Sol kürek kemiğime vuruyor ve inanın orada bir şişlik var

Peki sizce psikolojik koltuk altı ağrısı olur mu ? Sol kürek kemiğime vuruyor ve inanın orada bir şişlik var
Psikolojik göğüs hırıltısı hissettiysem her şey olur herhalde diyorum Siz doktora gitmiş miydiniz şişlik varsa bir şey diyemiyorum

Youtubeda mistikyolun olumlamalarını tavsiye ederim.

Ama en önemlisi, anksiyete üzerine düşünmemek. 5 dk sonra geçicek diyip kafanızı başka bişiye yönlendirmelisiniz. Gene geldi kaygı gene kötüyüm dediğinizde daha da kaygılanıyorsunuz. Doğal karşıladığmda hafifliyordu

Mistik yol beni tetikliyor ya, ilk anksiyete yaşadığımda çok dinlemiştim onu, çok kötüydüm o zamanlar. O yüzden o ses tonunu duymak iyi gelmiyor.:/

Merhaba bende 10 yıldır bende bu hastalığı çekiyorum bu 15 gündür baya kötüyüm yemek bile yemiyorum boğulacam sanıyorum tekrar ilacada başlamak istemiyorum bırakalı 3 ay olzaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…