Anksiyete için illa antidepresan mı içmek gerekiyor

Böyleyim derken benim gibi vücudunuza mı takıktınız. Ben hayatım boyunca mide ağrısı nedir bilmezdim. Şimdi midem ağrıyor, yanıyor, başım dönüyor.
Aslında karşıdan bakıldığında gayet iyi duruyorum, geçiyor artık takmıyorum diyorum ama geçmiyor aslında geçti dediğim zamanda da mı takıyorum anlamış değilik

Terapi bile almaya başladım eskiden bunu yapmadan atlatmıştım ama gerçekten eskiye dönmek istemiyorum ya
Bu hastalığı kurcaladıkça böyle oluyor ben de daha önce düşük doz ilaçla atlatmıştım ama yılların verdiği başka sebeplerden dolayı yorgunluklarla hastalık öyle ha deyince geçmiyor

Panik atak 3 kez yaşadım. Uzun yıllar önceydi. Ama unutmuyorum o anı. Kafada basınç hissi, terleme, titreme, çarpıntı, yerinde duramama, yoğun korku,deliriyormuşum gibi bir histi.
Panik atak ve aksiyete kaygı bozukluğu yaşıyorum üç ay önce basladı carpıntı titreme sol kolda uyuşukluk göğüs ağrısı ve hayatımı kabusa çeviren ek atımlar gitmedigim doktor kalmadı önce kardiyoloji çok az ritim bozukluğu oluşmuş dedi ilaç yazdı yolladı şimdi kalbe takmış durumdayım beynimden cikmiyo hergün kalp kırizi gecircem sanıyorum çok mutsuzum benim yasadıgimi yasan arkadaslar varmı

Panik atak 3 kez yaşadım. Uzun yıllar önceydi. Ama unutmuyorum o anı. Kafada basınç hissi, terleme, titreme, çarpıntı, yerinde duramama, yoğun korku,deliriyormuşum gibi bir histi.
Denge kaybı olmadı yani sanki biri sizi arkadan sağdan veya soldan çekiyormuş gibi mesela ? o zaman benim yaşadığım şey panik atak değil.

Bende aynı durumdayım bugün midemdeki o panik hissinin verdiği dalgalanma ağrı bacaklarımda karnımda elektrik çarpması gibi berbat durumdayım gene ilacımı içmedim 15 gün arada bi yakınımın hastalığıyla sarsıldık şimdi acısı fena çıkıyo dün tekrar başladım ilaca inş çabuk toparlarım.

Karnındaki o berbat acı ağrıyı tüm eklemelerimde hissediyorum gün içinde dalgalanıyo 1 saat önce bi dalgalanma geldi 1 saat yatağa yapıştım şimdi biraz iyim ama hastaneye acile gitmemek için zor tutuyorum kendimi

Panik atak ve aksiyete kaygı bozukluğu yaşıyorum üç ay önce basladı carpıntı titreme sol kolda uyuşukluk göğüs ağrısı ve hayatımı kabusa çeviren ek atımlar gitmedigim doktor kalmadı önce kardiyoloji çok az ritim bozukluğu oluşmuş dedi ilaç yazdı yolladı şimdi kalbe takmış durumdayım beynimden cikmiyo hergün kalp kırizi gecircem sanıyorum çok mutsuzum benim yasadıgimi yasan arkadaslar varmı
Ek atım bende çok yaşıyorum midemdeki gazla berbaer geliyo özellikle gece yatağa girince başlıyo kabus gibi rezene kaynatıp içiyorum öyle yatıyorum biraz rahatlatıyo

Ek atım bende çok yaşıyorum midemdeki gazla berbaer geliyo özellikle gece yatağa girince başlıyo kabus gibi rezene kaynatıp içiyorum öyle yatıyorum biraz rahatlatıyo
Çok zor yaşamayan anlayamaz gerçekten terapi görüyorum şuan inşallah düzeliriz Allah acil şifalar versin bu hastalığı yaşayan herkese

X