Anksiyete vücuda etki eder mi

Merhaba ben daha önce konu açtım zaten o yüzden fazla uzatmıcam ben bi dönem sağlık anksiyetesine yakalandım aşırı kötüydüm her doktora gittim diyebilirim şimdi biraz geçti gibi ama bazen böyle göğüs kafesimin içinde kuş çırpınıyor gibi olur çarpıntım olmaz ama o an sanki içim titriyor gibi oluyor böyle garip bişey uyurken böyle midemden vücuduma bişey dağılıyor gibi oluyor uyandırıyor ya da beynim sersemlik oluyor sanki içerde beynim dönüyor gibi baş dönmem oluyor bide içim titriyor bmyle uykudan uyandırıyor beni sanki deprem oluyor da sallanıyorum gibi ama ne çarpıntı ne başka bişey yok bütün vücudum sağlıklı ama ben bunları yaşıyorum anksiyete mi bu
Hayır anksiyeteye benzemiyor. Direk doktora gitmelisin.

Benim de öyle var sanıyorum ama yok
Aynen biraz kötüleştim baktım 92 gene normal zaten kardiyoloji uzmanı eko denilen aletle sağa sola yatıra yatra baktı holter de takıldı işte ama teşekkür ederim uygulama gerçekten çokkk iyi geldi Allah razı olsun inşallah düzeliriz ya demi ben inanıyorum:)

Hayır anksiyeteye benzemiyor. Direk doktora gitmelisin.
Bunu söylediğine göre açtığım konuları okumadın veya önceki mesajları üniversite hastanesine bile gittim hastanede girmediğim poliklinik kalmadı e nabızıma girsen bütün tahliller röntgenler mr lar kanlar tertemiz en son acile gittik kalbim de ek atım var diye acil doktoru eşime şaşılacak bişey her şey gayet güzel neden böyle oldu ki demiş eşimde panik atağı var deyince he öyle desene bende niye böyle oldu diye düşünüp duruyorum demiş psikolog da bunun anksiyete olduğunu söylüyor ben bunu sadece ben mi yaşıyorum diye konu açtım bide yeni doğum yaptım onun da etkisi var sanırım

Aynen biraz kötüleştim baktım 92 gene normal zaten kardiyoloji uzmanı eko denilen aletle sağa sola yatıra yatra baktı holter de takıldı işte ama teşekkür ederim uygulama gerçekten çokkk iyi geldi Allah razı olsun inşallah düzeliriz ya demi ben inanıyorum:)
Ne demek ben akşama kadar 100 kere bakıyorum nabzıma 😅 düzeliriz bazen ben bi ermişlere giriyorum ne ki lan bu hayat gelip geçici milletin ne dertleri var neyin var turp gibiyim kısacık ömrümü böyle kendime zehir ediyorum diyip kendimi dizginliyorum azıcık kalp atışım hızlansa korkudan duramıyorum veya gece bi çarpıntı var gibi bi uyanırım nabız normal ama göğüs kafesim titriyor sanki boğazm da atış var anlamadım sanki kalp var orda

Ne demek ben akşama kadar 100 kere bakıyorum nabzıma 😅 düzeliriz bazen ben bi ermişlere giriyorum ne ki lan bu hayat gelip geçici milletin ne dertleri var neyin var turp gibiyim kısacık ömrümü böyle kendime zehir ediyorum diyip kendimi dizginliyorum azıcık kalp atışım hızlansa korkudan duramıyorum veya gece bi çarpıntı var gibi bi uyanırım nabız normal ama göğüs kafesim titriyor sanki boğazm da atış var anlamadım sanki kalp var orda
Yeminle bu ben diyorum ki ölüm değişmez ne varsa o boşver sal kendini diyorum relaks ol diyorum biraz hissedince eyvah ölüyorum galiba diyorum korkular başlıyor o sarmala giriyorum🤣🤣

Ben çok ağır geçiriyordum lohusayken ağlamadığım beş dk yoktu sürekli en kötü hastalıkları kurup yaşıyordum çok kötü zamanlardı şu an şükür daha iyiyim sadece vücuduma etkisi çok anksiyetenin onun dışında iyiyim bi bioenerji uzmanından destek aldım
Bıoenerjı nasıl bsey

Peki sizde de tek çarpıntı olayı mı kaldı başka şeyler de oluyor mu ?

Peki sizde de tek çarpıntı olayı mı kaldı başka şeyler de oluyor mu ?
Bazen böyle tüm vücudum da kalp atıyor gibi oluyor böyle sallanıyorum gibi bazen başım da dönüyor hani değişik değişik oluyor bazen içim titriyor böyle nasıl desem dıştan bakınca bişey yok ama sanki içim titriyor tuhaf biley bazen de uyku da garip şeyler oluyor ama takılmıyorum önceden en küçük şeyde acilde alırdım soluğu taktıkça daha çok oluyor

Yeminle bu ben diyorum ki ölüm değişmez ne varsa o boşver sal kendini diyorum relaks ol diyorum biraz hissedince eyvah ölüyorum galiba diyorum korkular başlıyor o sarmala giriyorum🤣🤣
Ah ah öyle de böyle de ölücez şimdi başım dönüyor böyle çarpıntı da var gibi sanki acile gidesim var 😅

Bazen böyle tüm vücudum da kalp atıyor gibi oluyor böyle sallanıyorum gibi bazen başım da dönüyor hani değişik değişik oluyor bazen içim titriyor böyle nasıl desem dıştan bakınca bişey yok ama sanki içim titriyor tuhaf biley bazen de uyku da garip şeyler oluyor ama takılmıyorum önceden en küçük şeyde acilde alırdım soluğu taktıkça daha çok oluyor
Benimm sadece çarpıntı kaldı yaaaa :KK43: el ayak terleme korkular 2 ayda gitti

Gerçekten mi ? Ne dedi doktor ben diyim tahliller tertemiz geçmiş olsun geçin müşadeye bir sakinleştirici vursunlar 🤣🤣
E nabızdan baktım doktor tertemiz dedi e nabız yemyeşil hepsi sakinleştirici de vurulamıyorım cocuk emiyor doktor ben ilkten çarpıntı ağrı var deyince korktu ekg çekilirken falan başımda bekledi ne zamandır var bu çarpıntı kaç saattir sürüyor ağrı ne kadar kardiyolojiye gittin mi hiç dedim hep oluyor panik atak anksiyete var bende prof gördü kalbimi bişey yok dedi dedim diyor ki aklımı aldın kız Allah canını almasın niye söylemiyon kanı boşuna aldık diyor o zaman bakmıyorsunuz dedim bende 😅

E nabızdan baktım doktor tertemiz dedi e nabız yemyeşil hepsi sakinleştirici de vurulamıyorım cocuk emiyor doktor ben ilkten çarpıntı ağrı var deyince korktu ekg çekilirken falan başımda bekledi ne zamandır var bu çarpıntı kaç saattir sürüyor ağrı ne kadar kardiyolojiye gittin mi hiç dedim hep oluyor panik atak anksiyete var bende prof gördü kalbimi bişey yok dedi dedim diyor ki aklımı aldın kız Allah canını almasın niye söylemiyon kanı boşuna aldık diyor o zaman bakmıyorsunuz dedim bende 😅
Yaaa kaç yaşındasınz siz ? Ben 23 4 yaşında kızım var 2 ay önce rahatsızlandım bundan önce o kadar şey yaşadım hastalanmadım bir anda oldu yemekten sonra atak acile gittim panik atak geçiriyosun dedi onu kafama dolaya dolaya kendimi hasta ettim peş peşe ataklar geldi bu sefer sonra anafranil 10 mg gündüz ansiox 0.5 mg verdi ama onuda yarıya kır dedi sonra ansiox kesti 1 ay sonra şuan da da atak geçirmiyorm Allah'a şükür ama çarpıntı yakamı bırakmıyor şöyle iş yapıyorum sorun yok kendi başıma kalınca oluyor

X