Anksiyete vücuda etki eder mi

Yaaa kaç yaşındasınz siz ? Ben 23 4 yaşında kızım var 2 ay önce rahatsızlandım bundan önce o kadar şey yaşadım hastalanmadım bir anda oldu yemekten sonra atak acile gittim panik atak geçiriyosun dedi onu kafama dolaya dolaya kendimi hasta ettim peş peşe ataklar geldi bu sefer sonra anafranil 10 mg gündüz ansiox 0.5 mg verdi ama onuda yarıya kır dedi sonra ansiox kesti 1 ay sonra şuan da da atak geçirmiyorm Allah'a şükür ama çarpıntı yakamı bırakmıyor şöyle iş yapıyorum sorun yok kendi başıma kalınca oluyor
Ben de 24 yaşındayım ilk doğumum dan sonra panik atağa yakalandım ikinci hamileliğim de yani bundan 5-6 ay önce anksiyeteye yakalandım ben baya ilaç değiştirdim şimdi selectra verdi ama bulantı yaptı bıraktım ben de çarpıntı pek olmuyordu ama şimdi oluyor bi iki gündür doktor panik yapıyorsun diyor anlamadım bazen de titreme uykudan korkarak uyanma ama bunu yeni doğum yaptığıma da bağlıyorum ister istemez emiyor beni halsiz bırakıyor bide sürekli uyanıyorum ya geceleri annem beynin uyumuyor çocukda aklın hep diyor anlamadım

Ben de 24 yaşındayım ilk doğumum dan sonra panik atağa yakalandım ikinci hamileliğim de yani bundan 5-6 ay önce anksiyeteye yakalandım ben baya ilaç değiştirdim şimdi selectra verdi ama bulantı yaptı bıraktım ben de çarpıntı pek olmuyordu ama şimdi oluyor bi iki gündür doktor panik yapıyorsun diyor anlamadım bazen de titreme uykudan korkarak uyanma ama bunu yeni doğum yaptığıma da bağlıyorum ister istemez emiyor beni halsiz bırakıyor bide sürekli uyanıyorum ya geceleri annem beynin uyumuyor çocukda aklın hep diyor anlamadım
Ya benim de ilk başta el ayak terlemesi çok aşırı çarpıntı ölüm korkusu mide ağrıları bulantı ne ararsan vardı hepsi geçti gitti tek ara ara çarpıntı kaldı onu da şimdi çok takıyorum başladım gene kalbim hasta diye eşimde haklı olarak kızıyor kardiyoloji uzmanı gördü sonuçta eko ile bakıldı kan değerlerine bakıldı holter ve efor teste girdin nasıl çıkmaz bir şey diyor illa anlaşılır 2 adet doktor gördü diyor acilleri saymaya bile gerek yok diyor ama şimdi psikolojik olsa diyorum neden çarpıntı var birde şuan şey fark ettim gir haftadır nikahımız vardı kardeşimin hep bir telaş hiç takmadım ama şimdi başladı gene

Benim de öyle hepsi psikolojik benim de hoştrr temiz çıktı ek atım var sinüs taşikardisi benimki de doktor zararsız dedi ilaç vermedi ama bende çarpıntı olmasa bile çarpıntı hissiyatı var göğüs kafesim titriyor sanki
Aynı olaylar bende de var gittim temiz. Şimdide sağ göğüs kolumun orası çok ağrıo neden bilmyrm

Ya benim de ilk başta el ayak terlemesi çok aşırı çarpıntı ölüm korkusu mide ağrıları bulantı ne ararsan vardı hepsi geçti gitti tek ara ara çarpıntı kaldı onu da şimdi çok takıyorum başladım gene kalbim hasta diye eşimde haklı olarak kızıyor kardiyoloji uzmanı gördü sonuçta eko ile bakıldı kan değerlerine bakıldı holter ve efor teste girdin nasıl çıkmaz bir şey diyor illa anlaşılır 2 adet doktor gördü diyor acilleri saymaya bile gerek yok diyor ama şimdi psikolojik olsa diyorum neden çarpıntı var birde şuan şey fark ettim gir haftadır nikahımız vardı kardeşimin hep bir telaş hiç takmadım ama şimdi başladı gene
Bende de 2 hafta öncesine kadar hiç bişi yoktu kayınvalidem de göğüs kanseri teşhisi konuldu şimdi sağ göğsüm ağrıo bide kol altıma vuruo sanki korkuom genel cerraha gittim ultrason çektiricem salı günü inşallah bişi çıkmaz 😔

Bende de 2 hafta öncesine kadar hiç bişi yoktu kayınvalidem de göğüs kanseri teşhisi konuldu şimdi sağ göğsüm ağrıo bide kol altıma vuruo sanki korkuom genel cerraha gittim ultrason çektiricem salı günü inşallah bişi çıkmaz 😔
Strese bağlı panik atak mı oldunuz acaba beyin işte neyi takarsa ona yönlendiriyor Allah şifa versin inşallah

Yok bende zaten yıllardır anksiyete var ama geçti gibi bişi Di neblm yine ondan mı diom 😔
Aman valla getirmeyin aklınıza bende çok iyiyidm bir anda nolduysa oldu gerçekten ilaç kullanıyorum 10 mg düşük diyor herkes ama gene de bende de tüm etkielr bitti tek çarpıntı kaldı

Nasıl oldunuz iyi misinizzx ?

Nasıl oldunuz iyi misinizzx ?
Şükür iyiyim ama bazen sanki bu iman tahtası dediğimiz yer varya orayla boynum atıyor gibi titriyor gibi sanki çarpıntı olmamasına rağmen orası oynuyor gibi anlamadım panik hali var sanki psikolojik mi ki doktora sordum kalp atışı gibi olan şeyi psikoz diyor

Şükür iyiyim ama bazen sanki bu iman tahtası dediğimiz yer varya orayla boynum atıyor gibi titriyor gibi sanki çarpıntı olmamasına rağmen orası oynuyor gibi anlamadım panik hali var sanki psikolojik mi ki doktora sordum kalp atışı gibi olan şeyi psikoz diyor
Yaaa benimde ensem yanıyor ya bişey yokken anlamadım ki

Nasılsınız ben de anksiyetede muzdaribim iki aydır neredeyse ilaç kullanıyorum ama bugün gene bir ataksal bir şeyler oldu korkuyorum

Valla ben çok inatçı çıktım o beni yenemez ben yeneceğim onu dedim yaklaşık 2ayda geçti direk çarpıntı hala oluyor ara ara onuda ölçüyorum yok aslında çarpıntı psikolojik tek o kaldı onuda yenicem hayatımı panik atağa bağlamıcam
Mesela gezerken yok metro da yok avm de yok birileri varken evde yok özellikle tekken geliyor neden çünkü o zaman zayıfım beynimle yalnız kalıyorum o yüzden ama biz ondan daha güçlüyüz unutmayın

Merhaba ben daha önce konu açtım zaten o yüzden fazla uzatmıcam ben bi dönem sağlık anksiyetesine yakalandım aşırı kötüydüm her doktora gittim diyebilirim şimdi biraz geçti gibi ama bazen böyle göğüs kafesimin içinde kuş çırpınıyor gibi olur çarpıntım olmaz ama o an sanki içim titriyor gibi oluyor böyle garip bişey uyurken böyle midemden vücuduma bişey dağılıyor gibi oluyor uyandırıyor ya da beynim sersemlik oluyor sanki içerde beynim dönüyor gibi baş dönmem oluyor bide içim titriyor bmyle uykudan uyandırıyor beni sanki deprem oluyor da sallanıyorum gibi ama ne çarpıntı ne başka bişey yok bütün vücudum sağlıklı ama ben bunları yaşıyorum anksiyete mi bu
Kesinlikle panik atak

X