Anlayamadım..

hayalhanem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2016
75
52
Merhaba 28 yaşında asker birisi görücü usulü geldi 1 ayı geçkin bir süredir konuşuyoruz. Bana her tartışmada lafımın üstüne söyleme diyor. Yaptıgı hatalarda sen haksızsın diyor baskın çıkmaya çalışıyor. 5 gün önce iki gün aramadı işte arkadaşlarımın yanındaydım neden aradın ki ben seni arardım dedi ve düşüncem ben biraz dedi. Sonra aradım ben daha karar veremedim dedi. Aileler söz takılsın diyor o daha birbirimizi tanımıyoruz diyor. Ben ne düsünecegimi şaşırdim. Siz olsanız ne yapardınız. Babası surekli barış diye arıyor. Yardım edin lütfen.. Tesekkurler .

oha.

kusura bakmayın ama dünya üzerinde de bi tek bu erkek kalmış ve insan nüfusu tükenmek üzere ise ancak o şekilde he derdim ben bu adama.

akıl mantık az.

yol ver gitsin. hiç düşünme bile.

zaten şu an devam etmenin mantığı ne? aşık mısın ölüyo bitiyo musun nedir yani?

oha.

kusura bakmayın ama dünya üzerinde de bi tek bu erkek kalmış ve insan nüfusu tükenmek üzere ise ancak o şekilde he derdim ben bu adama.

akıl mantık az.

yol ver gitsin. hiç düşünme bile.

zaten şu an devam etmenin mantığı ne? aşık mısın ölüyo bitiyo musun nedir yani?
Hayır aşık falan değilim ama ailem istiyor onu..

Şok oldum zaten. Ailesine de hep beni arasın diyo demiş. Öyle bişey istemedim ki. Gün içinde 5 dk aramak zormu?

istemiyor ki arasin, istese arar.
ailesimi zorluyor onuda illa olsun diye?
cözemedim ben anlattiklarinizdan.
yani ne bicim is bu, kendisi geliyor, sonra ben daha karar vermedim diyor.
olayi kiz beni cok istiyor ben istemiyoruma getirmis - cok asagilayici.

Bende vazgecmeyi dusunuyorum ama ne bileyim ben cok olumluydum ona.
Aşkımdan gebersem o adam bana niye aradın,ben ararım,biraz düşüneyim diyecek,cehenneme giden yoluna güller serer,üstüne de yağ dökerim ki gidişi hızlansın.
Yapmayın bunu kendinize,ömür boyu baskı altında sevilmeden,itilerek yaşamayı niye seçiyorsunuz.

Aşkımdan gebersem o adam bana niye aradın,ben ararım,biraz düşüneyim diyecek,cehenneme giden yoluna güller serer,üstüne de yağ dökerim ki gidişi hızlansın.
Yapmayın bunu kendinize,ömür boyu baskı altında sevilmeden,itilerek yaşamayı niye seçiyorsunuz.
Gerçekten doğru diyorsun. Bir kac gun uzulmek yerine ömür boyu üzülmeyi istiyo gibi davraniyorum

X