Anlayan varsa yardım lütfen kızlar

nrgss

hala umudum var....
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
254
3
BNM SON ADET TARİHİM 15 AĞUSTOS B.HCG ilk başlayış tarihim 16 eylül 195 3 günde bir 203 3 gün sonra 283 3 gün sonra 365 3 gün sonra 800 ve geçen gün 1560 dünde dr.a gittim vajinal ultrasonla baktı kese göründü 4mm ama yani 3 haftalık anca dedi ama bundan bir hafta öncede kese 4mm di yani ben hamile olduğuma sevinirken bunlar ne anlamadım kızlar bilen varsa lütfen cvp yazın dr.da bulamıyorum doğru dürüst kocaeliden varsa bildiğiniz dr. onuda yazın nolursunuz.. gerçekten sağlığıma bişey olcak die artık endişeleniyorum ve ciddi kasık sancım var şimdiden hepinize tşk..

mrb cnm ben bu değerlerden pek anlamam ama doktor tavsiye edebilirim
özelden yazarım istersen

canım sorununu tam anlayamadım.hamilesin ....

gebelik var ama 1 hafta arayla kese aynı milimetrede hiç küçücük bi büyüme bile yok ve son adt tarihime görede 7 hafalık olması lazım amaultrasonda 3 haftalık görünüyo...

körfezde marm.hast.gittim
erkan bey çok ilgili bi doktor

kocaelide nerde oturuyosun
izmitteysen konak hast.de gidebilirsin

kızlar erken g ebelik belişrtileri nelerdir bu ay bende bir garipilikler var son adetim 15 eylül ve acaip şeyler oluyor sağ kasığımda anormal bir ağrı ve ateşim var ayakl<rım yanıyor ve anormal iştah ya?hamilemiyim acaba

kızlar erken g ebelik belişrtileri nelerdir bu ay bende bir garipilikler var son adetim 15 eylül ve acaip şeyler oluyor sağ kasığımda anormal bir ağrı ve ateşim var ayakl<rım yanıyor ve anormal iştah ya?hamilemiyim acaba

cnm varsada çok erken ama normalde bnm bildiğim ayaklarda üşüme olur bende ve etrafta böle duydum ama dediğim gibi bnm fikrim birliktelikten 12 yada 13 gün sonrasını hesapla ve bi kan testi yaptır cnm bnm en iisi inş hamişsindir hayırlısı bakalım haberdar et bizi:nazar:

kocaelide nerde oturuyosun
izmitteysen konak hast.de gidebilirsin

cm marmarayaa gittim geçen zaten daha önce körfezde oturuyodum şimdi izmit merkezdeyim konak hstanesinin arka tarafında evim emek bey ve erkan bey ikisid süper dr. ama profösür oldular ve geçen hafta kocaeli üniversitesine gittiler bitek konakta gülçin hnm kaldı anlıcağın :))

canım belirtiler için çok erken henüz...yani 40 günden sonra filan başlıyor genel olarak..bence siz bi test alın ve test yapın evde...hayırlısı olsun inşaallah...

ne yapmayı düşünüyosun peki
zor bi durum insan bööle bi durumda nası bekler,kaç gün bekle dedi

canım bencede beklemekten başka yapacak bişeyin yok yani sen böyle stres yaparsan zararı bebeğe olur yani kafana takmamaya çalış bi dahaki kontrolünde netliğe kavuşur herşey...

cnm varsada çok erken ama normalde bnm bildiğim ayaklarda üşüme olur bende ve etrafta böle duydum ama dediğim gibi bnm fikrim birliktelikten 12 yada 13 gün sonrasını hesapla ve bi kan testi yaptır cnm bnm en iisi inş hamişsindir hayırlısı bakalım haberdar et bizi:nazar:

kesinlikle edicem zaten çok istiyorum:lepi:

slm dün hiç bişey yazamadım kızlar çünkü kötü kanamam oldu acile kaldırıldım dr. muayne etti korma sadece gelişim geriği yaşıyosun ayaklar hayava yatıyosun hep istirahat dedi hayırlısı ağrım felaket dua edin kızlarrrr :Saruboceq::Saruboceq:

cnm çok geçmiş olsun bişe yoktur inş.zaten değerde yükselmiş

X