Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben dayanıyorum da midem pek dayanamıyor. Son üç gündür bulantılarla yatıp kalkıyorum kaygıdan hep. Dua edin her şey sağlıkla ilerlesin. Hayırlısıyla güzel haberle de gelebilirim inşallah
inşallah çok haklısın sana stres yapma yeaa dur sakin ol diyemem çünkü seninle naturamız hemen hemen aynı. ama bakış acını söyle değiştrisen belki bi
nebze iyi gelir,
sonuca ulaşmak için az kaldı ve herşey yolunda gittği takdirde su anların neden tadını çıkarmadım diye düşünürsün.
tüp bebek annesi arkadaşım hep onu diyor sanki o anları hiç biz yaşamadık gibi keşke kaygıdan çok tadını çıkaraydım diyo. zira suan günde 3-4 saat kesintisiz uyursa zafer benm diye uyanıyo 😁

Eklentiler

• Screenshot_20210403_110211_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_20210403_110211_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar bende anneme geldim pılımı pırtımı toplayıp karantinada burda kalıcam 3-4 gün ,esimin yakın iş arkadaşları pozitif çıkmış 😔😪 Önlem alalım dedik ,eşimin gidecek bir yeri yok.Mecbur ben cıktım.Çok hızlı bulaşıyor bu son tipi ,dünyaca şu beladan kurtulalım inşallah tez vakitte 🙏🙏
Canım acil şifalar dilerim, kendini lütfen cok ama cok iyi koru... Anneler iyi ki varlar ya, çok şükür ki çok uzak değilsin benim gibi..

inşallah çok haklısın sana stres yapma yeaa dur sakin ol diyemem çünkü seninle naturamız hemen hemen aynı. ama bakış acını söyle değiştrisen belki bi
nebze iyi gelir,
sonuca ulaşmak için az kaldı ve herşey yolunda gittği takdirde su anların neden tadını çıkarmadım diye düşünürsün.
tüp bebek annesi arkadaşım hep onu diyor sanki o anları hiç biz yaşamadık gibi keşke kaygıdan çok tadını çıkaraydım diyo. zira suan günde 3-4 saat kesintisiz uyursa zafer benm diye uyanıyo 😁
Evet benim tüplü dalan arkadaşım da hatırlamıyor çoğu şeyi ve daha doğumuna birkaç hafta var. O kadar hızlı unutmuş. Ne güzel dedim ben de ama böyle günler geçmiyor gibi değişik. Salıya mesela ne var ki di mi? Öyle değil işte 🤣 Her akşam üç saat iğne öncesi, sırası ve sonrası krizi yaşıyorum 🙈

Günaydın kızlar yine ovülasyon testimlen geldim.
Dünü pik sanıyordum sanırım bugün pik galiba değil mi 🤔iki gün üst üste bu kadar koyu olabiliyor muydu ki? Ben 12 saat sonra çatlar diye okumuştum🤔
dün değil canım bugün pik...

Valla sormadım. Eşinizden kan almış mıydım dedi hemşire. Hayır dedim. Geldi mi dedi. Evet burada dedim. Bir çağırın ondan da alayım dedi. Çağırdım. O da meğer sanmış ki ben biliyorum sebebini ahshhdjd Ben meraksızlıktan sormadım. O da ben biliyorum sanıp sormamış. Gül gibi geçinip gidiyoruz böyle 🤣 Kaç yumurta var diye de sormadım. Doktor geldi. Günaydınlaştık. Muayeneye daldı. Hemşireye döndü. "Sağ 16, sol 17. Salıya kadar aynı şekilde devam" dedi. Bana döndü "Salı görüşürüz" dedi, çıktı. Hemşireye sadece "Yavaş mı büyüyorlar" dedim. O da "Yoo normal süreç, bir sıkıntı yok" dedi. Bütün diyalog bu. Daha fazlasını bilmek istemiyorum zaten uykularım kaçıyor 🤣
ne kadar sakin ve doğal bir süreç maşallahhhh:-):KK200:

Bir an gücümü daha fazla yetiremeyecekmişim gibi geldi. Kendimi çok şartlamışım dünkü iğnelerle bu işin bittiğine. Hayırlısı tabii. Sağlıkla olsun da biraz daha dayanırım napalım :/
Yani şimdi 2 yumurta var olgunlaşan.. salıya kadar birkaç tane daha mı büyütmeyi hedefliyorlar...

Ben dayanıyorum da midem pek dayanamıyor. Son üç gündür bulantılarla yatıp kalkıyorum kaygıdan hep. Dua edin her şey sağlıkla ilerlesin. Hayırlısıyla güzel haberle de gelebilirim inşallah
İnşallah canım, ben çok umutluyum senden bu ay güzel haberi vereceksin bizlere :KK200:

Saymıyorum daha gün mün :KK43: Üç günlük daha iğne verdi. Hem büyütücü, hem çatlama önleyici :KK43: Salı tekrar kontrol. Cuma da yumurtaların toplanır muhtemelen dedi hemşire. Eşimden de kan aldılar. Hiç sormadık ha. Çıkışta böbreği danışmaya bırakın deseler ona da "Neden" demeyecek gibiyiz 🤣
canım cuma ya inşallah güzel yumurtalarınla girersin. Kendini erken şartlamışsın hemen bitecek iğneler diye 😂 ilk iğnelerle bitseydi keşke ama hemen olmuyor maalesef. Bu arada iğneleri bazı eczaneler çok uyguna veriyor canım bilmiyorum ne kadar verdiniz ama

Yani şimdi 2 yumurta var olgunlaşan.. salıya kadar birkaç tane daha mı büyütmeyi hedefliyorlar...
İki olduğunu sanmıyorum. Hemşire en az 7-8 bekliyorum senden demişti ama boş mu dolu mu aldıktan sonra belli olur dedi. Ben de sayısı fazla diye kontrollü büyütmeye çalışıyorlar herhalde diye düşündüm. Bizde zaten sebep erkek infertilitesi. Yumurtalardan başından beri çok umutlulardı. Doktor az iğneyle iyi sayıda toplarız senden deyince ben kendime paket yaptım bir haftada olur bu iş diye. Adam temkinli ilerliyor belki. Ben kendi kendime gelin güvey oldum

canım cuma ya inşallah güzel yumurtalarınla girersin. Kendini erken şartlamışsın hemen bitecek iğneler diye 😂 ilk iğnelerle bitseydi keşke ama hemen olmuyor maalesef. Bu arada iğneleri bazı eczaneler çok uyguna veriyor canım bilmiyorum ne kadar verdiniz ama
İlk değil. İki parti kullanmış oldum. Şimd üçüncü tura başlayacağım. Şehir dışında eczacı arkadaşım var. Çok daha uyguna alabilecektik ama doz baştan belli olmadığı ve reçeteyi taksit taksit yazdıkları için alamadık. Şu ana kadar 4700 ödedik iğnelere

İlk değil. İki parti kullanmış oldum. Şimd üçüncü tura başlayacağım. Şehir dışında eczacı arkadaşım var. Çok daha uyguna alabilecektik ama doz baştan belli olmadığı ve reçeteyi taksit taksit yazdıkları için alamadık. Şu ana kadar 4700 ödedik iğnelere
Hadi ya 🙄 bu fırsatı değerlendirmemiş oldunuz. İlaçlar adamın belini büküyor resmen. şifa olsun inşallah Başka gerek kalmasın

X