Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hadi ya 🙄 bu fırsatı değerlendirmemiş oldunuz. İlaçlar adamın belini büküyor resmen. şifa olsun inşallah Başka gerek kalmasın
Yine indirimli alıyoruz da daha indirimli alabilme şansımız vardı kullanamadık maalesef. Çok büyük bir masraf kalemi iğneler ama tamamına bakınca........... Amin inşallah sağlıkla kavuşalım da canı sağ olsun diyeceğiz yapacak bir şey yok

Kizlar Günaydın nasılsınız :KK28: igneden 12 saat sonra değerlendirme tamamdır :KK48: darısı 36 saat sonrasının başına inşallah bir aksilik olmaz benimkinin biliyorsunuz sagi solu belli olmuyor :bicak:
Hadı bakalim canım ,hayırlı olsun 🥰 darısı diğer çalışmalara inşallah 😍
Sağlıkla inşallah. Ben de güzel haberle geleyim, erkek infertilitesiyle mücadele eden herkese umut olsun istiyorum ama bakalım
Canım bugün kontrolün vardı ,okudum biraz biraz daha igne olacaksin sanirim ,hadi bakalım muhteşem yumilere az kaldı 🥰🤗
Amin canım çok teşekkür ederim ❤️
Hayırlı olsun canım darisi kese ve kalp atışina 🤗
22 canım bata 6 gün kaldı:bicak:
Çok az kalmiş 😇 gecmez günler şimdi ,inşallah sonu güzel olsun 🤗
Ay hadi İnşallah bu ay sırayla güzel haberler alalım önce senden sonra benden sonra @NealStreet sonra fiona13 fiona13 sonra Cartedor Cartedor ve diğer bekleyen tüm kızlar. Çok yakınız bu ara arka arkaya denk gelse ne güzel olur 🙏
İnsallah canım bak senden de atak bekliyorum ,çalışmalar bitti mi 🤗🤭

Valla sormadım. Eşinizden kan almış mıydım dedi hemşire. Hayır dedim. Geldi mi dedi. Evet burada dedim. Bir çağırın ondan da alayım dedi. Çağırdım. O da meğer sanmış ki ben biliyorum sebebini ahshhdjd Ben meraksızlıktan sormadım. O da ben biliyorum sanıp sormamış. Gül gibi geçinip gidiyoruz böyle 🤣 Kaç yumurta var diye de sormadım. Doktor geldi. Günaydınlaştık. Muayeneye daldı. Hemşireye döndü. "Sağ 16, sol 17. Salıya kadar aynı şekilde devam" dedi. Bana döndü "Salı görüşürüz" dedi, çıktı. Hemşireye sadece "Yavaş mı büyüyorlar" dedim. O da "Yoo normal süreç, bir sıkıntı yok" dedi. Bütün diyalog bu. Daha fazlasını bilmek istemiyorum zaten uykularım kaçıyor 🤣
😂😂😂 Bende tam tersi o kadar soru soruyorumki doktor cevap veremiyo bile
Acaba stres yapmamak icin fazla bisey soylemiyolar mi hastalara

Kizlar doktor muayne yapti, kan aldilar kan sonucunu bekliyoruz ona gore dicek
Buraya gelene kadar heyecan yoktu ama simdi var
Canım hadi hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir şekilde ilerlesin bütün işlerin 🙏🏻 Sen hangi merkezde yaptırıyorsun bu arada ve doktorun 🙈 bende istanbuldayım şu an da arayış içindeyim o yüzden soruyorum

Evet özellikle araştırıp gelmiş hastaları çok güzel geçiştirme cevaplar veriyorlar 😂 daha da stres olmayalım diye

Bakalım canım bende sıfır belirti şuan 😂 senden umutluyum bu ay
Hahaha herkes kendi dışındaki kişilerden umutlu zaten 🙈
Beyninizi yiyeceğim o zaman, beyninizi 🤓
Yiyebülürsüüün 🤭

Canım bugün kontrolün vardı ,okudum biraz biraz daha igne olacaksin sanirim ,hadi bakalım muhteşem yumilere az kaldı 🥰🤗

Ayy canım daha yeni başlıyor dün çatlatma iğnesi vuruldum cumartesi pazar ve salı çalışma günlerimiz 🙈 sen hep benden umutlusun ama inşallah bu ay gerçek olur umudun 🙈
Kizlar doktor muayne yapti, kan aldilar kan sonucunu bekliyoruz ona gore dicek
Buraya gelene kadar heyecan yoktu ama simdi var
Harika canım hadi bakalım hayırlı olsun kanaman söküldü mü? Nasıl ilgililer mi? Heyecanlandım ben de baya 🙈
Hahaha sor canım hakkın 🙈 ama bence de öyle gerçekten zaten stresli bir süreç strese sokmamak için öyle yapıyorlar bence de çok bilmek iyi değil bu süreçte. Hadi bakalım sonuçları ve süreci merak ediyoruz 🤗

Hayırlısı kuzum sağolasın 🙏❤️ yeni gördüm çok geçmiş olsun dikkat edin kendinize 😘

B bercestesi canım nasılsın nedir son durum 🌸
Canim benim sag ol sorduğun için.😘 31 inde öğlen çatlatma ignesini yaptım. 1 nisandan itibaren de Progestan ve coraspine başladım devam bakalım. Söylediği tarihleri de değerlendiriyoruz büyük gün 14 Nisan😂😃 şu anlık bir yan etki vs bir şey yaşamıyorum her şey normal. Beklemedeyim🌼

U Uzaygemisi35 Herkes kendinden başka herkesten umutlu zaten demişsin ya gerçekten öyle 🤣
Sende yumurta çatlatma iğnesi vurulmuşsun inşallah olur bu sefer 😍
Bir sonraki reglimde banada öyle bir tedavi uygulayacak bakalım 😊
Aynen canım gerçekten ama inşallah birbirimizin duaları birbirimize gerçek olur 🤗 aynen canım benim 3.ayım bu tedavide çok umudum yok ama sizlerin umudunu karşılamak için gerekeni yapacağım 🙈🙈 hadi bakalım ameliyat sonrası olasılık yüksek inşallah 🤗

X