Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canim benim sag ol sorduğun için.😘 31 inde öğlen çatlatma ignesini yaptım. 1 nisandan itibaren de Progestan ve coraspine başladım devam bakalım. Söylediği tarihleri de değerlendiriyoruz büyük gün 14 Nisan😂😃 şu anlık bir yan etki vs bir şey yaşamıyorum her şey normal. Beklemedeyim🌼
süper canım, kaç yumurta oldu ? ben de yine başladım femaraya. progestanı vajinal mi alıyosun ? beni bir hafta gecikltrdi 14 ünde kan vericeksin heralde direk değil mi :)

U Uzaygemisi35 sen bilirsin tsh hormonu vücut ısısını yükseltir mi? Ben alev atıyorum avuçlarımın içi falan köz gibi baksana

Eklentiler

• IMG-20210403-WA0016.jpeg
    IMG-20210403-WA0016.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 28
süper canım, kaç yumurta oldu ? ben de yine başladım femaraya. progestanı vajinal mi alıyosun ? beni bir hafta gecikltrdi 14 ünde kan vericeksin heralde direk değil mi :)
Canım 1 yumurta oldu hatta ben hocam sadece bir tane mi diye sorunca evet biz de zaten bir tane olmasını istiyoruz dedi şaşırdım 😃 vajinal alıyorum ağızdan alınca yan etkisi çok oluyormus böyle çok kolay gerçekten ve sıfır yan etki.. Uyku yapıyor diyorlar ama bende fazla uyku yapmadı ben doğuştan uykuya bayıldığım için 😂😂 evet direk kan ver dedi ama ben sanirim önce bir idrarda bakarım dayanamam 🙊 günde bir tane alıyorsun değil mi femarayi canim

Canım 1 yumurta oldu hatta ben hocam sadece bir tane mi diye sorunca evet biz de zaten bir tane olmasını istiyoruz dedi şaşırdım 😃 vajinal alıyorum ağızdan alınca yan etkisi çok oluyormus böyle çok kolay gerçekten ve sıfır yan etki.. Uyku yapıyor diyorlar ama bende fazla uyku yapmadı ben doğuştan uykuya bayıldığım için 😂😂 evet direk kan ver dedi ama ben sanirim önce bir idrarda bakarım dayanamam 🙊 günde bir tane alıyorsun değil mi femarayi canim
evet tatlım gğnde bir alıyorum 4 ve 5 nisanda alıcam 5 gün bitmiş olcak. 8 i kontrol.
ben de aynı seyi sormuştum o da bir yumurta bizim işimizi görecek zaten demişti femara bu şekilde etkiliyor. ben regln 2 . günğnde sağda zamansız büyüyen bir yumurtam da var suan sağda batmalar hissediyorum. ama trahim hazır olmadığı için o döllenmez demiştr :KK43:

Evet ya bugün daha koyu çıktı bugün çatlar mı peki ? Çok sordum ama ilk kez yapıyorum mazur görün 🤦‍♀️
Canım yumurtanın çatlayıp çatlamayacağını doktor bile bilemezken ben nereden bileyim :)))) Yarın test yap yine aynı bugünkü gibi kopkoyu cıkarsa çatlamamış demektir. ama hafif silikse çatlamıştır ... yine değerlendir ama bu günlerini.. şans cok fazla.. sen çatlamış çatlamamışsa bakma..

Canım bugün kontrolün vardı ,okudum biraz biraz daha igne olacaksin sanirim ,hadi bakalım muhteşem yumilere az kaldı 🥰🤗
Ya sen kendi derdinle bizi mi düşünüyorsun, yerim 😇 Salıya kadar devam iğnelere. Kaliteli, güzel güzel büyüsünler de beklemedeyiz. Sen nasıl oldun? Eşinde bir şey çıkmadı di mi?

Kizlar Günaydın nasılsınız :KK28: igneden 12 saat sonra değerlendirme tamamdır :KK48: darısı 36 saat sonrasının başına inşallah bir aksilik olmaz benimkinin biliyorsunuz sagi solu belli olmuyor :bicak:
Hadi hayırlı başarılar 🤣 Yaparsınız yaparsınız. "Hep sizden alıyoruz, biraz yardımcı olun" dersin eşine. 90'ların esnafla pazarlık cümlesi 🤣
Bakalım canım bende sıfır belirti şuan 😂 senden umutluyum bu ay
Herkes birbirinden umutlu. Birbirimizi çok güzel ağırlıyoruz 🤣
Kizlar doktor muayne yapti, kan aldilar kan sonucunu bekliyoruz ona gore dicek
Buraya gelene kadar heyecan yoktu ama simdi var
Yaaa nasılmııııış 🤩 Ne zaman çıkacakmış sonuç?
😂😂😂 Bende tam tersi o kadar soru soruyorumki doktor cevap veremiyo bile
Acaba stres yapmamak icin fazla bisey soylemiyolar mi hastalara
Ben ön görüşmede dizi dizi sordum. Sonra bir daha hiç sorasım falan gelmedi. Zaten adam her muayenede 2-3 cümle ancak kuruyor. Böyle olması bana iyi geldi ya. Tüplü dalan arkadaşıma da sorduğumda öyle demişti. Başta her şeyi kontrol etmeye çalışmış bir sürü sorular sormuş. Sonra "amaaan ne gerek var" demiş bırakmış o da 🤣

evet tatlım gğnde bir alıyorum 4 ve 5 nisanda alıcam 5 gün bitmiş olcak. 8 i kontrol.
ben de aynı seyi sormuştum o da bir yumurta bizim işimizi görecek zaten demişti femara bu şekilde etkiliyor. ben regln 2 . günğnde sağda zamansız büyüyen bir yumurtam da var suan sağda batmalar hissediyorum. ama trahim hazır olmadığı için o döllenmez demiştr :KK43:
Rahim duvarı ile ilgili bir destek filan verdi mi? Bana iki seferdir iyi durumda diyor ama çok ayrıntı vermiyor. Hadi bakalım güzel sonuçlar alalım inşallah 🙏🥰

U Uzaygemisi35 sen bilirsin tsh hormonu vücut ısısını yükseltir mi? Ben alev atıyorum avuçlarımın içi falan köz gibi baksana
Kız tshla hiç işim olmadı ama yükseltebilir mantıken bilmediğim yerden sordun 😱 çok ilginç ben 38i görsem baya yatak döşek olurum herhalde. Şok oldum valla senin tsh yüksek miydi ki beybi neden öyle düşündün

Ya sen kendi derdinle bizi mi düşünüyorsun, yerim 😇 Salıya kadar devam iğnelere. Kaliteli, güzel güzel büyüsünler de beklemedeyiz. Sen nasıl oldun? Eşinde bir şey çıkmadı di mi?
Aklım sizde tabi ki :dua: Herkes için duacıyım :KK68:
Hadi bakalım biraz daha besle yumişleri 🥰

Ben ultrasona girene kadar kapalı kutu 😒 Umarım herşey yolundadır🙏 Eşimin keyfi yerindedir muhtemelen evde olan o ,biz biraz sefillik yaşıyoruz birde anneme yük oluyorum tabi 🥺

Aklım sizde tabi ki :dua: Herkes için duacıyım :KK68:
Hadi bakalım biraz daha besle yumişleri 🥰

Ben ultrasona girene kadar kapalı kutu 😒 Umarım herşey yolundadır🙏 Eşimin keyfi yerindedir muhtemelen evde olan o ,biz biraz sefillik yaşıyoruz birde anneme yük oluyorum tabi 🥺
Sağlıkla tutunmuştur sıkı sıkı inşallah. Erkeklerin Allah yardımcısı olsun. Onların işi zor 😒 Kendi evin gibi olmaz tabii ama biraz daha sabret. Annene yük oluyorsun gibi düşünme bence. Senin de bıdığın büyüyüp sana gelmiş gibi düşün, hiç yük der misin? İşler biraz rayına otursun, normal düzeninize dönünce anneciğine yardım edersin. Onu ötele şimdi, bebiş için sıkıntıdan uzak tutmaya çalış kafaları 👼

Hadi hayırlı başarılar 🤣 Yaparsınız yaparsınız. "Hep sizden alıyoruz, biraz yardımcı olun" dersin eşine. 90'ların esnafla pazarlık cümlesi 🤣

Herkes birbirinden umutlu. Birbirimizi çok güzel ağırlıyoruz 🤣

Yaaa nasılmııııış 🤩 Ne zaman çıkacakmış sonuç?

Ben ön görüşmede dizi dizi sordum. Sonra bir daha hiç sorasım falan gelmedi. Zaten adam her muayenede 2-3 cümle ancak kuruyor. Böyle olması bana iyi geldi ya. Tüplü dalan arkadaşıma da sorduğumda öyle demişti. Başta her şeyi kontrol etmeye çalışmış bir sürü sorular sormuş. Sonra "amaaan ne gerek var" demiş bırakmış o da 🤣
Canım hadi hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir şekilde ilerlesin bütün işlerin 🙏🏻 Sen hangi merkezde yaptırıyorsun bu arada ve doktorun 🙈 bende istanbuldayım şu an da arayış içindeyim o yüzden soruyorum
Cok sagol canimm, bahceci fulyada doktor mra kuzu
Ayy canım daha yeni başlıyor dün çatlatma iğnesi vuruldum cumartesi pazar ve salı çalışma günlerimiz 🙈 sen hep benden umutlusun ama inşallah bu ay gerçek olur umudun 🙈

Harika canım hadi bakalım hayırlı olsun kanaman söküldü mü? Nasıl ilgililer mi? Heyecanlandım ben de baya 🙈

Hahaha sor canım hakkın 🙈 ama bence de öyle gerçekten zaten stresli bir süreç strese sokmamak için öyle yapıyorlar bence de çok bilmek iyi değil bu süreçte. Hadi bakalım sonuçları ve süreci merak ediyoruz 🤗
Insallah bu ay olur kuzumm 😘😘
Kanamam tam sokulmedi, sokulsun diye bi igne yazdi uc gun vurulcam. Regl masaji falanda yapiyorim tam gelsin diye. Zaten doktor ultrason yapinca baya kan gibi geldi ama tam regl degil. Yarin yada pazartesi gelir.
Gelince yine kan testi ultrason yapicaz ve baslicaz 🙏 @NealStreet
Günaydın hanımlar. 😊
Cartedor Cartedor sürecin hayırlı olsun canım 🍀
Yarı bahar temizliğine giriştim. Kalan yarısı sonbahara biter inşallah 🤣
Sagol kuzumm kolay gelsin😘

Kanamam tam sokulmedi, sokulsun diye bi igne yazdi uc gun vurulcam. Regl masaji falanda yapiyorim tam gelsin diye. Zaten doktor ultrason yapinca baya kan gibi geldi ama tam regl degil. Yarin yada pazartesi gelir.
Oo yeah! Laci MRA'ya mı döndün 😎
Hadi hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Benim de ultrasondan sonra kan gelmişti. Sonra iyice söküldü. Sana iğne de vermiş, garantiye almış.
Geri sayımı başlattın mı 💃🏻💃🏻

Aynen canım gerçekten ama inşallah birbirimizin duaları birbirimize gerçek olur 🤗 aynen canım benim 3.ayım bu tedavide çok umudum yok ama sizlerin umudunu karşılamak için gerekeni yapacağım 🙈🙈 hadi bakalım ameliyat sonrası olasılık yüksek inşallah 🤗
İnşallah hep dualarımdasınız gerçekten 🤗
Belki olur umut bitmez hiç, ben sürekli hayal dünyasında yaşadığımdan en olmayacak durumda bile umutlanıyorum 🙈

Sagol kuzumm kolay gelsin😘
Aaa sen mraya mı başladın? Ben o kabul etmedi diye başka bir doktorla başlayacaksınız sanmışım. Nasıl kuzum doktor iyi mi göründüğü gibi mi ilgili mi? Neler dediler çikolata kisti ve süreçle ilgili çok merak ediyorum. Bence çok güzel hemen başlamanız da harika baksana biz kafamıza her şeyi takıyoruz ama regli getirmenin bile yolunu biliyorlar. Bu doktorla tüp bebek ne kadarmış bi de kuzum fiyat kısmını görüştünüz mü? İşler o noktaya gelirse tercih edeceğim kişi o olacak sanırım😬

Çok heyecanlıyım senin için ya arka arkaya bu ay hepimiz gebe kalsak ne güzel olur 🤗🤗

İnşallah hep dualarımdasınız gerçekten 🤗
Belki olur umut bitmez hiç, ben sürekli hayal dünyasında yaşadığımdan en olmayacak durumda bile umutlanıyorum 🙈
Yok kız niye öyle diyorsun. En olmayacak durum diye bir şey yok. Ben de kimin duası kime yarar belli olmaz diye düşünüyorum kabul olur inşallah 🙏🙏 umut her zaman var hepimiz sıra sıra doğuracağız inşallah 🍀

X