Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aynen canm bakalım femara ıstıcem klomen ıstemem eger ılac vercekse macunda almıstım bakalım boyle deneyelim. bı yumurta olusup olusmadıgını goreyım olmazsa zaten diğer ayda rahım filmi isticem
Ben de bu ay femara isticem klomen bana pek işe yaramıyor bir tane zor zor oluyor söyle iki üç yumurta olsa şans da artar

Kızlar eşim de morfoloji%1 ben de tek tarafta hidrosalpenks çıktı.😔 Doktor 3 ay eşime ilaç vitamin verdi. Benimde 3 ay sonra duruma bakcak. Siz ne önerirsiniz. Yaşım 31 eşim 34 direk tüp bebek mi denesek

Ya ben de alıp kullanmayı düşünüyorum açıkçası 🤔 pko bende acayip baskın ve inatçı olduğu için klomene bile banamisin demedi hani o kızların dediği macun dan da günlük bir tatlı kaşığı alayım diyorum daha iyi destek olsun kaliteli olsun diye
Senin durum biraz farklı. Yine de doktoruna sor derim. Farklı bir etkileşim olmasın sonra

Kızlar eşim de morfoloji%1 ben de tek tarafta hidrosalpenks çıktı.😔 Doktor 3 ay eşime ilaç vitamin verdi. Benimde 3 ay sonra duruma bakcak. Siz ne önerirsiniz. Yaşım 31 eşim 34 direk tüp bebek mi denesek
Eşinin diğer değerleri nasıl? Hangi ilaç ve vitaminler verildi? Ne kadar süredir deniyordunuz?

X