Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aksi gibi virüs cok arttı burada özel hastanede malezef yapilmiyormus esimin bi morfolojosine bakmak lazım ama devlet de şu sıra yapmıyoruz diyor.. sperm yapılıyor da morfoloji yapılmıyor bizim asıl işimiz morfoloji ile %95 baş anomalisi var bu da yumurtayı delemiyor 3 ay takviye kullandı sonra bıraktı acaba düzeldi mi merak ediyorum..

Kızlar eşim de morfoloji%1 ben de tek tarafta hidrosalpenks çıktı.😔 Doktor 3 ay eşime ilaç vitamin verdi. Benimde 3 ay sonra duruma bakcak. Siz ne önerirsiniz. Yaşım 31 eşim 34 direk tüp bebek mi denesek
Eşine hangi vitamini verdi acaba?
Sendeki hidrosalpenks durumunu ilk defa duydum, tedavisi varmıymış?

Eşine hangi vitamini verdi acaba?
Sendeki hidrosalpenks durumunu ilk defa duydum, tedavisi varmıymış?
Proxeed plus ve argimen plus bir de kendimiz E vitamini almayı düşünüyoruz. Hidrosalpenks tüpün sıvı ile dolarak şişmesiymiş. Laparoskopi ile açmayı deneyip olmazsa tüpün yumurtalıkla bağlantısını kesecek.yani tek tüpüm kalacak.

@ipek_annesi @evrem92 @Nm88326 @Cartedor bakın sizi etiketlememiş, beni de maaşlı çalışan olduğum halde sona yazmış. Gelin başka başlık bulalım kendimize :KK43:
bu da akıl ama robot değiliz ya bi kere de siz beni etiketleyip günaydın diyin vicdansızlar :63:
beni hiçç yazmamış
senle konuşuyoduk zaten köfteee :KK11:
hayırlı olsun tatlım sağlıkla büyüsün inşallah
Kızlar eşim de morfoloji%1 ben de tek tarafta hidrosalpenks çıktı.😔 Doktor 3 ay eşime ilaç vitamin verdi. Benimde 3 ay sonra duruma bakcak. Siz ne önerirsiniz. Yaşım 31 eşim 34 direk tüp bebek mi denesek
selam canım ne zamandır istiyordunuz ? eş faktöründen dolayı aşılama önermez sanırım, sen filmi yeni mi çekilmiştin görüntü var mı filmin atabilir misin bi merak ettim. hidrosalpenkste laparoskopi öneriyorlar o tüpü alıp içindeki sıvı rahime yayılıp embriyo tutunmasına zarar vermesin istiyorlar. tüpte olsa sanırım öncelikle laparoskopi ister doktorun. 3 ay sonra duruma bakacak derken tekrar mı film çekileceksin ?

bu da akıl ama robot değiliz ya bi kere de siz beni etiketleyip günaydın diyin vicdansızlar :63:

selam canım ne zamandır istiyordunuz ? eş faktöründen dolayı aşılama önermez sanırım, sen filmi yeni mi çekilmiştin görüntü var mı filmin atabilir misin bi merak ettim. hidrosalpenkste laparoskopi öneriyorlar o tüpü alıp içindeki sıvı rahime yayılıp embriyo tutunmasına zarar vermesin istiyorlar. tüpte olsa sanırım öncelikle laparoskopi ister doktorun. 3 ay sonra duruma bakacak derken tekrar mı film çekileceksin ?
Evet canım tekrar film çekilip bakcak.

Evet canım tekrar çekilip bakılcak.

Eklentiler

• IMG_20210415_113817.jpg
    IMG_20210415_113817.jpg
    151 KB · Görüntüleme: 37
kızlar :KK43: eşim covid pozitif, her tğrlü öneriye açığım ot bok çer çöp 😖
Canim cok gecmis olsun biz bol bol kekik cayi ve limonlu su ictik hem c vitamini olması açısından hem de kanı sulandirsin diye bunun yanında bol bol meyve yedik et suyu kemik suyu çorba tükettik ev yapımı yoğurt ve tursu da cok iyi geliyormuş biz mideden dolayi turşu yiyemedik ama sizde mide sıkıntısı yoksa bol bol turşu tüketin ilac takviyesi olarak d vitamini ve c vitamini tablet de kullandik.Rabbım sifa versin cnm umarım sana da bulamamıştır ama aynı ev içinde imkansız gibi bisey oluyor 😔

X