Anneler günü ve doğum günü !

Anladığım kadarıyla anneler gününde hem hamile olduğu hem de bu özel gün, doğum günüyle çakıştığı için pastaya annelikle alakalı bir kutlama cümlesi yazdırmasını beklemiş arkadaşınız. Karşısındakinin ince düşünmesini istemiş ama olmamış.

Kırıldıysa sitem edebilir ama şahsi fikrim problem edilecek bir konu değil.

Biri bu kısmı çevirebilir mi 😅
hediye almamis adam herhalde haftasonuna denk geliyor diye oo ben dukkanlari actiririm falan demis reis uzman cavus ya, sonra pasta alirken de kiza bisey yazdiriyim mi ustune demis, kiz da trip atmis aman yok yazdirma falan demis herhalde okuz onu da mi ben soyliyim diye dusunmus olabilir. adam da pastaneciye mum ver kardes demis, karisina da hangisi olsun demis, o da yuh ya yuh okuz bunu bile ben mi soyliyim diye sinirlenmis. ☺️☺️☺️☺️☺️☺️

Ilk anneler günü olduğu ıcın kızda her seferinde özel günler kutluyor esinden beklemiş olmayınca üzülmüş küssem mı normal mı olsam dıyor

Arkadasiniu cidden küssem mi diye akil mi istiyor? Küsmek yetiskinlerin kullandigi bir iletisim sekli degil ki, olmamali da. Birde evlat sahibi olacaklar. Bence iletsimi düzeltmeleri lazim

hediye almamis adam herhalde haftasonuna denk geliyor diye oo ben dukkanlari actiririm falan demis reis uzman cavus ya, sonra pasta alirken de kiza bisey yazdiriyim mi ustune demis, kiz da trip atmis aman yok yazdirma falan demis herhalde okuz onu da mi ben soyliyim diye dusunmus olabilir. adam da pastaneciye mum ver kardes demis, karisina da hangisi olsun demis, o da yuh ya yuh okuz bunu bile ben mi soyliyim diye sinirlenmis. ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
İşte genç nesil genç beyin görûyorsunuz nasılda çözdü 😁

hedıye konusu açıldı geçen haftalarda bulurum ben açtırırım demıştı
İmla’dan ziyade paragrafta anlam bozukluğu var. “Hediyeyi bulurum, açtırırım ben. “Dükkanlar kapalı, dükkanı mı açtırırım” diyor mesela. “Mum istedi hangisini” diyor. Pastanın üstüne dikilen mum neye göre ayrılsın ki? Rengine göre ayrılmaz heralde. Baştığın yaşa göre sayı belirlersin.
yoksa internette bir görsel vardı. Sesli harfler olmasa bile beyin tamamlıyor. burda sıkıntı ifade biçimi.

Konuyu o kadar hiç anlamadım ki sonlara doğru acaba erkek mi kutlanmasını istiyor kız kutlamamis kavga ondan mı çıkmış diye düşündüm

Herkese çok teşekkür ederim kızlar 🙈arkadaşım ilk okul mezunu.O yazdı birsey dikkati mi cekti neden herkes dalga vari konuşmuş? Kız sinirle yazmış burda herkes dört dörtlük ve yazımı süper o yüzden kimsenin yazmaya hakkı yok size göre.Allah razı olsun cevaplarınız için teşekkürler 🌺🌺

Herkese çok teşekkür ederim kızlar 🙈arkadaşım ilk okul mezunu.O yazdı birsey dikkati mi cekti neden herkes dalga vari konuşmuş? Kız sinirle yazmış burda herkes dört dörtlük ve yazımı süper o yüzden kimsenin yazmaya hakkı yok size göre.Allah razı olsun cevaplarınız için teşekkürler 🌺🌺
abla olay neydi dogru anlamis miyiz yani bari onu soyleseydin kafa patlattik o kadar

Kız sinirle yazmış burda herkes dört dörtlük ve yazımı süper o yüzden kimsenin yazmaya hakkı yok size göre.

Aslında de/da ayırma gibi bir imladan dolayı yazmadık hakikaten 3-4 kez okudum hiç bir şey anlamadım. ilkokul mezunu olmasına değil de gerçekten sinirle yazmış olmasına bağlıyorum. aslında sitem etmek yerine azıcık düzenleyiverseniz konuyu anlamış olurduk, belki işine yarayacak yorum çıkar

Hayırlı geceler hanımlar sızlere bır arkadaşımın derdını anlatmak ıstıyorum. Yardımcı olursanız sevınırım .arkadaş daha 1 yıllık evlı degıl dıger ay 1 yıl olcak. Bu gün arkadaşın hem doğum günü hem anneler günü arkadaş hamıle bu arada. Eşi ilk başlarda evlılıge alışamamıştı ama suan gerçekten baba olmaya hazır bır adam olmuş kız da 21 yaşında bu arada esı uzman çavuş bu pandemı dolayısıyla hedıye konusu açıldı geçen haftalarda bulurum ben açtırırım demıştı bu gün onlara geldık pasta almışlar kıza uzerıne bırsey yazmak lazım mı demış kız gerek yok demış tavırlı bır sekılde eşi mum ver demış kıza hangısını ıstıyorsun dıye sormuş kız sınırlanmış☺️Adam alır satar getırır yedirir. Saolsun kızda hersey yapar esıne hızmetını yemegını evını.yanı suan kız kırgın sızce ne yapsın. Eşi karakter olarak romantık degıl.kız hersey yapmış doğum günün de esıne ondan da bırsey bekleyerek hatamı ettım dıyor.sevgılıler gününde adam yanında yokken hırıstyanlar kutluyor bızım ıcın onemlı bır gün degıl dıye kuranı kerım ve seccade göndermiş.
Pandemı yasagı yokmu orada .Ben hiç bır sey anlamadım .Pasta ,hrıstıyan,Seccade

Dalga geçmek değilde şahsen ben hiç anlamadım olayı keşke paylaşmadan önce siz bi okusaydınız

Kız napmış napmış anlamadım oraları mumu kim yakmış kim yazı yazmamış? Ay ne saçma bugün de bir sosyal medyada sitem ediyordu eşinden bebeğinin ağzından mektup yazmasını istemiş eşi kabul etmemiş 😂😂😂😂

Arkadaşınız Ibranice diliyle yazmasaydı belki ciddiyetle cevap yazılabilirdi.

X