Anneler günü ve doğum günü !

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
3.420
10.332
31
Hayırlı geceler hanımlar sızlere bır arkadaşımın derdını anlatmak ıstıyorum. Yardımcı olursanız sevınırım .arkadaş daha 1 yıllık evlı degıl dıger ay 1 yıl olcak. Bu gün arkadaşın hem doğum günü hem anneler günü arkadaş hamıle bu arada. Eşi ilk başlarda evlılıge alışamamıştı ama suan gerçekten baba olmaya hazır bır adam olmuş kız da 21 yaşında bu arada esı uzman çavuş bu pandemı dolayısıyla hedıye konusu açıldı geçen haftalarda bulurum ben açtırırım demıştı bu gün onlara geldık pasta almışlar kıza uzerıne bırsey yazmak lazım mı demış kız gerek yok demış tavırlı bır sekılde eşi mum ver demış kıza hangısını ıstıyorsun dıye sormuş kız sınırlanmış☺️Adam alır satar getırır yedirir. Saolsun kızda hersey yapar esıne hızmetını yemegını evını.yanı suan kız kırgın sızce ne yapsın. Eşi karakter olarak romantık degıl.kız hersey yapmış doğum günün de esıne ondan da bırsey bekleyerek hatamı ettım dıyor.sevgılıler gününde adam yanında yokken hırıstyanlar kutluyor bızım ıcın onemlı bır gün degıl dıye kuranı kerım ve seccade göndermiş.

Hayırlı geceler hanımlar sızlere bır arkadaşımın derdını anlatmak ıstıyorum. Yardımcı olursanız sevınırım .arkadaş daha 1 yıllık evlı degıl dıger ay 1 yıl olcak. Bu gün arkadaşın hem doğum günü hem anneler günü arkadaş hamıle bu arada. Eşi ilk başlarda evlılıge alışamamıştı ama suan gerçekten baba olmaya hazır bır adam olmuş kız da 21 yaşında bu arada esı uzman çavuş bu pandemı dolayısıyla hedıye konusu açıldı geçen haftalarda bulurum ben açtırırım demıştı bu gün onlara geldık pasta almışlar kıza uzerıne bırsey yazmak lazım mı demış kız gerek yok demış tavırlı bır sekılde eşi mum ver demış kıza hangısını ıstıyorsun dıye sormuş kız sınırlanmış☺️Adam alır satar getırır yedirir. Saolsun kızda hersey yapar esıne hızmetını yemegını evını.yanı suan kız kırgın sızce ne yapsın. Eşi karakter olarak romantık degıl.kız hersey yapmış doğum günün de esıne ondan da bırsey bekleyerek hatamı ettım dıyor.sevgılıler gününde adam yanında yokken hırıstyanlar kutluyor bızım ıcın onemlı bır gün degıl dıye kuranı kerım ve seccade göndermiş.
Sonuç olarak biseyler yapmak istemis eşi ama heralde elinden bu kadari geliyor. Buna alismali çok beklenti mutsuzluk getirir. Erkekler anlamiyor demicem sonuçta düşünmüş ama bu kadarini yapabilmis. Ve sevgililer gunu hediyeside gayet güzel bence

Konuyu tam anlamadım şimdi kız ne yapsın derken nasil yani ne yapsin
Pasta almışlar mum yakmışlar kutlama olmuş
Sevgililer günü de kutlanmış kur-an alınmış seccade alinmiş
Daha adam ne yapsin

Ya hiç birini yapmasaydı ben kutlamam öyle şeyleri bilmem deseydi

Öyle yada böyle kutlamış iste

Konuyu tam anlamadım şimdi kız ne yapsın derken nasil yani ne yapsin
Pasta almışlar mum yakmışlar kutlama olmuş
Sevgililer günü de kutlanmış kur-an alınmış seccade alinmiş
Daha adam ne yapsin

Ya hiç birini yapmasaydı ben kutlamam öyle şeyleri bilmem deseydi

Öyle yada böyle kutlamış iste
Ha bide çocukta yapmış daha ne yapsın bu adam :KK53:

Ha bide çocukta yapmış daha ne yapsın bu adam :KK53:
Ilk anneler günü olduğu ıcın kızda her seferinde özel günler kutluyor esinden beklemiş olmayınca üzülmüş küssem mı normal mı olsam dıyor

Ilk anneler günü olduğu ıcın kızda her seferinde özel günler kutluyor esinden beklemiş olmayınca üzülmüş küssem mı normal mı olsam dıyor
Ya yine anlamadım kızın annesinin günü kutlamadigi için mi sorun ediyor yoksa doğum günü kutlanmış

Son düzenleme:
Çoluk çocuk evlenince böyle oluyor işte. Eşi kutlamamış olsa anlardım, adam düşünüp pasta almış. Arkadaşınız neden üzülüyor, sosyal medyada paylaşmaya değer bulmadı mı yoksa? Bana çok saçma geldi.

hedıye konusu açıldı geçen haftalarda bulurum ben açtırırım demıştı bu gün onlara geldık pasta almışlar kıza uzerıne bırsey yazmak lazım mı demış kız gerek yok demış tavırlı bır sekılde eşi mum ver demış kıza hangısını ıstıyorsun dıye sormuş kız sınırlanmış☺️Adam alır satar getırır yedirir.
Biri bu kısmı çevirebilir mi 😅

Baktım kimse yazmamış ben yazayım madem, tam kapanmada komşuculuk mu oynuyorsunuz, ayy bi biz evdeyiz 😅😅😅

konuyu çözemedik ki, gitmeli gelmeli bir şeyler mi varmış:cool:

Yukardan aşağı 9. Satırda işte biz bugün bunlara geldik diyor 😂

Çavuş kardeş kendince bişiler yapmaya çalışıyor ama sonuç olmamış gibi ne bileyim gittiği yol doğru bari ordan puan versin gebe bacı, zate çocuğu da yapmış tüy dikmiş neticede 😎🥸

Ben de anlamadim ama 21 yaş 1 yıllık evlilik ustune hamilelik dogum günü vs
Yani ne bekleniyor adamdan askim dogum günün anneler günün kutlu olsun denmesini mi? Bugun de herkes anneler gününe takmis bekarlar hamileler vs
Ne cok takilmissiniz yaa bugune
Ha doğum günü özeldir ona bir sey demem de anneler gününün kutlanmasini cocuksuz insanlar neden ister!

X