Anneler gününüz kutlu olsun ...

anneler-gunu-cicekli-gif.gif

Anaçlık, şefkat, kibarlık vs. olumlu özelliklerin cinsiyet rolleri haline getirilmesini ben doğru bulmuyorum çünkü kadınlar bu konularda otomatikman daha faziletli olmalıymış erkeklerin daha eksik ve beceriksiz olması normalmiş gibi bir anlayışa gebe oluyor ve bu anlayış annelerin sırtına ebeveynliğin tüm yükünü yükleyip onları erkenden yaşlandıran bir anlayış.

Son olarak sevgi, şefkat ve emekle çocuk yetiştiren tüm kadınların anneler günü kutlu olsun. Anne olmak isteyenler inşallah bir an önce yavrularını kucaklarına alsın. İlerleyen anneler günlerinde çocuklarının gülüşlerinin, el yapımı hediyelerinin, öpücüklerinin tadını çıkartsın. Ama anaçlık tüm kadınların sahip olması gereken ortak bir meziyetmiş gibi yapılmaktan vazgeçilsin lütfen.

Son düzenleme:
Öncelikle annemin sonra da tüm annelerin ve anne adaylarının günümüz kutlu olsun 😍😎

Kızartma tavasinda bana yumurta yapıp en sevdiğim turşu ile bana kahvaltı hazırlayan çocuklar im sizi de yazdım buraya yemin ederim ilk anneler günü hediyem di bu asla unutmam :KK68:

Çocuğa emek veren herkesin anneler günü kutlu olsun :KK68:
Ne kadar güzel bir hediye ve ne kadar güzel çocuklarınız var. . Herşey gönlünüzce olsun.

Anne olmuş olmamış tüm iyi kalpli kadınların anneler günü kutlu olsun.
Anne olmuş ama kalbi fesatlıkla atan, etrafa zift saçan, insanları en yumuşak yerlerinden vuran kadınlara zırnık yok.

X