Anneler gününüz kutlu olsun ...

Anneler Gününüz Kutlu Olsun💐🥰
Bugün çok şaşırdım. Anneannem sabah 4 kere annemi aramış. Bizim adımızdan çiçek gelmiş. Not var diyor bir de annemle benim ismim yazılıymış. Polisler getirmiş ve anneannemle fotoğraf çekilmişler. Hani diyordum,emniyetin etkinliği olsa; annemler 5 kardeş. Ee diğer teyzemler de uzakta... Enteresan♥ Yapan kimse Allah razı olsun. Mutlu oluyor insanlar.

Anneler Gününüz Kutlu Olsun💐🥰
Bugün çok şaşırdım. Anneannem sabah 4 kere annemi aramış. Bizim adımızdan çiçek gelmiş. Not var diyor bir de annemle benim ismim yazılıymış. Polisler getirmiş ve anneannemle fotoğraf çekilmişler. Hani diyordum,emniyetin etkinliği olsa; annemler 5 kardeş. Ee diğer teyzemler de uzakta... Enteresan♥ Yapan kimse Allah razı olsun. Mutlu oluyor insanlar.
Siz talep etmeden mi çicek getirmişler 😊

Eki Görüntüle 2267917

Bir kadının doğum yapmış ya da yapmamış olması çokta önemli değildir aslında.
Her Kadın doğuştan "ANAÇ" tır bize göre.. Yeryüzündeki tüm KADINLARIN Anneler Günü Kutlu Olsun...

Tüm bayanların anneler günü kutlu olsun💞💞
Şu begenmedim yapanlar boyle birseyin neyini begenmediniz merak ettim ne gzuel tum bayanlarin anneler gününün kutlandgi anlamli bi yazi amac ne yani begenmedim ne..

Bütün annelerin günü kutluyorum
Fedakar olup
Vicdanlı, ahlaklı sevgi dolu evlat
Yetiştirenlerin

images (37).jpeg

Istifa etne luksunun bile olmadigi; musteri memnuniyetinin neredeyse sıfır oldugu, tatil izni, yillik izin gibi haklarinin olmadigi; mesai saatinin hic bitmedigi en zor meslektir annelik....
Annemin, tum annelerin, anne adaylarinin, dogurmus ya da dogurmamis farketmez evladina annelik yapan yureginde anne sefkati tasiyan eli opulesi tum analarin, cocuklarina hem annelik hem babalik yapan tum babalarin anneler gununu kutluyorum. Vefat etmis annelere Rabbimden gani gani rahmet diliyorum.

Her kadın bir annenin kimi bir çocuğun kimi bir çiçeğin kimi bir evcil kedinin yada bir öğrencinin kimi yüreğindeki Şevketle tüm yetimlerin öksüzlerin ezilmişlerin.. tüm kadınların doğursun doğurmasın Anneler Günü kutlu olsun🌹🎊

İnsanların anladığı anlamda anne değilim, olmayı da hiç istemedim, bilmediğim bir duyguya hayranlığım olmadı hiç. Ama hayat bana hiç büyümeyen, konuşamayan, ancak çok özel bir iletişimle derdini anlatan evlatlar verdi, seçme şansım olsa acılarına rağmen yine onlarla yaşamayı seçerdim. Evimden, gönlümden 400 evlat geçti, iki tanesi aklımı, ruhumu ve tüm yaşamımı ele geçirdi. Birini toprağa verdim, diğeri Allah izin verdikçe koynumda, evet ben bir kedi annesiyim, bugün kutlama beklemiyorum benim için çokta özel değil ama annelik sadece kendi türünden bir canlıya has değil demek istedim sadece, evlatlarımla hepinizin anneler gününü kutluyoruz🌸

Eklentiler

• 12D2B1CE-C757-40D1-83A8-2D09A62C9DDA.jpeg
    12D2B1CE-C757-40D1-83A8-2D09A62C9DDA.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 49
  • B3486043-D548-45CE-B3CC-C2367822C57D.jpeg
    B3486043-D548-45CE-B3CC-C2367822C57D.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 43
anneler.. anne adayları.. aday adayları... listede olmamak var ya .. bırılerının seneye sen de ınsallahlarla baslayan mesajlarına konu olmak... :)) bı gun gercekten anne olabılmek dılegıyle.. rabbım kımsenın kucagını bos bırakmasın

Son düzenleme:
X