Annelik estetiği oldum ( korkulacak kadar değil)

Bende karın germe oldum gerçekten herkes çok basit gibi söyledi. İlk hafta hatta ilk 4 gün aşırı kötü bak aşırı ama diren mevzu zaten başlı başına işkence çıkınca anlıyorsunuz. Olacak arkadaşlara söylüyorum şuan tam 7.günüm sıcağı sıcağına yazıyorum. Acıyacak ve bakıma ihtiyaç duyacaksınız sakın hafife almayın hazırlıklı olun

Meme proteziniz kaç cc ben de ameliyata giriyorum 23 ünde sizinkiler süper olmuş tam istediğim boyur belirteceğim doktoruma

Meme proteziniz kaç cc ben de ameliyata giriyorum 23 ünde sizinkiler süper olmuş tam istediğim boyur belirteceğim doktoruma
Selam , 250 cc meme dokun var buyuk takarsam cok sırıtır minyonsun demişti doktorum ıyıkıde onu dınlemışim cunkı bayagı gosterıslı duruyor suan bile buyugu cok abartı olurdu benim için

Merhaba doktor bilgisi paylaşır mısınız rica etsem

Annelik estetiği nedir ilk kez duydum ben anne olmadığım için sanırım :) meme büyütme mi ?

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de istiyorum ama ben doğum yapmadım O yüzden bbl ve silikon istiyorum. Siz nerede, ne kadara ve kime oldunuz acaba? Bir de özelden yüzünüz kapalı bir şekilde öncesi sonrası atar mısınız?

Hiç bi şey toz pembe değil . 3.günden selamlar gerginlik hissi mahvetti beni İnanılmaz bakıma muhtaç kalmak . Hiç bi doğumda yatmadığım için korkmuyordum ama beklediğimden beter bi şey çıktı zamanı geri alsak olmazdım .

Annelik estetiği nedir ilk kez duydum ben anne olmadığım için sanırım :) meme büyütme mi ?
Daha cok dogum yapmıs bayanlar için soylenen bır tabır aslında bunu dogum yapmamıs ama fazla kılosu olup kılo verdıkten sonra sarkan fazla derılerini almak içinde yapıyorlar sag kasıktan sol kasıga kadar olan bir kesi izi oluyor

Çok gecmiş olsun ilk 10 gün ever mutlaka birine ihtıyacınız var ama merak etmeyin sonrası süperrrr

Arkadaslar ozelden yazarsanız oradan bılgı paylasayım cocukla tekim bır süredir vaktim olmuyor pek fazla burayı kontrol edemiyorum

Selam , 250 cc meme dokun var buyuk takarsam cok sırıtır minyonsun demişti doktorum ıyıkıde onu dınlemışim cunkı bayagı gosterıslı duruyor suan bile buyugu cok abartı olurdu benim için
Kesinlikle bu yoruma ben de katılıyorum ameliyattan önce 500cc falan taktırıcam diyordum doktorum bana açık açık ilerde de kullanmak istiyorsan kocaman sarkık memeler istemiyorsan seçimi bana bırak demişti iyi ki ona güvenmişim

Gercektende öyle doktorum bana silikon takmamayı bile önerdi cildim cok esnek ama ben dinlemedim buyukluk konusunu kendısıne bıraktım cok memnunum

Ah ah bende de aynı durum mahvoldum şu sütyen göğsümdeki baskı ne zaman gececek 6.günün bitti ama hala rahatlama yok

Ah ah bende de aynı durum mahvoldum şu sütyen göğsümdeki baskı ne zaman gececek 6.günün bitti ama hala rahatlama yok
Çok gecmıs olsun gercekten doktordan doktora fark var yada kişiden kısıye , arkadasımda gogus ameliyatı sonrası cok zorlandı bende aksine sanki hiç olmamıs gıbıydım hiç hıssetmedim agrı sızı baskı olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…