Annem açıkça söyledi:(

ausgburg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2017
2.353
1.047
33
Arkadaşlar sevgilimi annemle tanıştırdım. Az önce açıkça konuştu olumsuz bakıyor beğenmemiş. 40 yaşına gelmiş adam böyle olmaz bu saatten sonra da değişmez rachel bunu mu bulmuş derler diyor. Resmen istemiyor açıkça. Çok paspal ilerde daha da salar kendini diyor. Bir de sevgilim çekingen başta ne yapıcağını bilemedi hediyeyi veremedi filan. Birebir ilişkide iyi ama dışarı karşı böyle. Alışveriş yaparken filan çok çekingen ben söylüyorum. Bir de kıyafet alırken bir baktım çorapları birbirinden farklı ve eski hatta dedim çorapta alalım diye:KK43: ayakkabısı filan eskiydi. Çok kültürlü biri ama neden özbakımda bu kadar kötü bilmiyorum. Bundan elenir mi? Annem seni mahcup eder diyor.

Arkadaşlar sevgilimi annemle tanıştırdım. Az önce açıkça konuştu olumsuz bakıyor beğenmemiş. 40 yaşına gelmiş adam böyle olmaz bu saatten sonra da değişmez rachel bunu mu bulmuş derler diyor. Resmen istemiyor açıkça. Çok paspal ilerde daha da salar kendini diyor. Bir de sevgilim çekingen başta ne yapıcağını bilemedi hediyeyi veremedi filan. Birebir ilişkide iyi ama dışarı karşı böyle. Alışveriş yaparken filan çok çekingen ben söylüyorum. Bir de kıyafet alırken bir baktım çorapları birbirinden farklı ve eski hatta dedim çorapta alalım diye:KK43: ayakkabısı filan eskiydi. Çok kültürlü biri ama neden özbakımda bu kadar kötü bilmiyorum. Bundan elenir mi? Annem seni mahcup eder diyor.
Hakikaten 40 yaşındaki adam da bir zahmet corabina dikkat etsin. Sen sürekli onu mu takip edeceksin ? Şimdi aşıksın batmıyor ilerde çileden çıkarsın.

Rachel sen bu adamı sevseydin annene karşı zaten ezdirmezdin. Aslanlar gibi çıkıp anne ben böyle sevdim bunu alıcam der geçerdin. Sen adamı sevmediğin için aklına kolayca çeliniyor, biz ne desek öyle mi böyle mi yazıyorsun annen keza ... bu iş en başta senin içine sinmiyor. Eski konunda ben aşk aramam gerek yok demiştin yani demek ki var, içi boş olunca sevgi olmayınca verdiğin evlilik kararı da bomboş kalıyor. Adamın da seni sevdiğini sanmıyorum senin gibi boş, öylesine bir evlilik yapma niyetinde. Kabul ediyorsan durum bu, etmiyorsan da etme kaç kez aynı konuyu açıcaksın be kzıım

40 yaşında adam için bunlar büyük kusur. Aklı eksik gibi ne o öyle. Benim eşim de aynı kıyafeti defalarca giyebilir önem vermez ama bu öyle bir şey değil. Bu adamınki avarelik gibi bir şey. Anneniz haklı.

Bir süre sonra sürekli onu düzeltirken bulacaksiniz kendinizi. Basögretmen modunda kumandan gibi nereye kadar yorucu bir iliski haline gelir. Anneniz hakli.

Birbirinden farklı çorap mı?

İnsan sevdiği kadının annesinin yanına öyle mi gider?

Özensizlik değil düpedüz saygısızlık bu!
annemin yanına öyle gelmedi gerçi ben uyardım uyarmasam gelirdi belkide kendi ailesi de uyarmış işte yeni bişeyler al üzerine diye.

X