Annem açıkça söyledi:(

Anneniz haklı. Sizin 40 yaşına gelmiş ama bakım nedir bilmeyen biriyle gayet normal ilişki yaşıyor olmanız garip

Ya tabiki bir insanın iyi biri olması,anlayışlı biri olması önemli ama bakımlı olması,dış görünüşüne özen göstermesi de önemli.
Annenize hak verdim ben biraz.

Yav bu adamı ilk kez mi gördün bu halde? Ben anlamadım bu durumu. Yani bu adam hep böyle demekki, yoksa tek gün böyle olan birisine şaşırılırdı.

Annele
Anneler cpcuklari icin en iyisini ister. Belki size verdigi kiymetten dolayi kim olsa ilk boyle diyecek zamanla isinacak bunu bilemem. Ama bence eger anneniz sevgi dolu, sizi onemsedigini bildiginiz biriyse annenizi dinleyin.

Kıyafete değil sana ve ailene önem vermiyor,bunu hâla anlamadın mı?

Daha ne kadar net olabilir ki?
Hayır hiç alakası yok yeni kıyafet aldı kuaföre gitti en önem vermiş haliyle çıktı aslında. Ki bize önem verip vermeme değil kendine önem vermiyor

Anneniz haklı. Çocuk gibi onun giyimini de düşünürsünüz. Bu sizin için önemliyse hep böyle devam edeceğini ve daha da salacagini aklınızdan çıkarmayın. Sevgili iken bohem erkekler hoş oluyor ama evli iken asla çekilmiyor. Bizzat deneyimledim

Mesela nasıl? Rengi mi soluk, ütüsüz mü yani erkekler kazak, gömlek,t shirt giyiyor özensiz dediğiniz şey ne?
Çorapları eski ve bir gün birbirinden farklıydı.
Onun dışında hep aynı pantolonu giyiyor iki tane filan var galiba
Kazakta gömlekte sorun yok değişik giyiyor

Elinizde başka seçenek olsa / onun da elinde başka seçenek olsa değerlendirir misiniz/ değerlendirir mi?
Yani yokluktan parası da fena değil diye bu işe girmiştiniz sanki öyleyse devam yani. Pis pasaklı olmak asla kabul edilemez ama eskiciyse bu tutuculuktan hatta cimrilikten olabilir. Bi ara cimrilik mevsizısı da vardı siz onu öyle kabullenmişsiniz zaten.
Bu model böyle fazla beklentiye girmeyin kimseyi de konuşturmayın. Değişmez değişmeyecektir.

Rachel sana daha öncede dedim adam cimri yavrum annen o kadar haklıki neyini bekliyorsun ayrilmak için.....sana cok ciddi söylüyorum adam cimri yaa bi corap alamayacak kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…