Annem açıkça söyledi:(

Çorapları eski ve bir gün birbirinden farklıydı.
Onun dışında hep aynı pantolonu giyiyor iki tane filan var galiba
Kazakta gömlekte sorun yok değişik giyiyor
Anladım çorap cok ilginc, aslında pantolan da ilginç kendine bişeyi layik görmüyor mu acaba insan kendine bakmaz mi

40 yasinda adamin neyi nerede davranacagini veya giyimi bilmiyor nasil kültürlü oluyor?

peki bu 40 yaşında adamın tamam işi iyi ama iyi bir arabası ya da evi var mı diğer yönlerini değerlendirmek açısından

peki bu 40 yaşında adamın tamam işi iyi ama iyi bir arabası ya da evi var mı diğer yönlerini değerlendirmek açısından
Hiçbişeyi yok araba alacak parası var.
Birikmiş parası var ama ne kadar bilmiyorum ev almadığına üzülmüş.
Ailevi travma nedeniyle iş hayatına 3-4 yıl geç atılmış şu an çok çalışkan ama

neden araba almıyor o yaşta arabasız adam mı olur ya

neden araba almıyor o yaşta arabasız adam mı olur ya
Evden çalışıyor yurtdışında araba çok mantıklı olmayabiliyor ulaşım zaten kolay işe gitme derdi yok vergisi o su bu su araba mantıksız oluyor ve yatırım aracı de değil değer kaybediyormuş. Bana da saçma gelmişti. Ama alacak araba yine de.

Adamı sevmiyordun zaten,ayrılmak ikiniz içinde doğru seçim.
Aslında bakımlı olsa seviyorum severim. Kafa yapılarımız çok uyuyor. Ben dünyayı gezmek istiyorum mesela o da öyle. Bundan önceki sevgilim euro olmuş bu kadar yurtdışına mı gidilir diyordu

Çevre değil kendin içinde böyle birini istememelisin.
Öyle erkekmi olur Allah aşkına, insanın ömrünü yer.

Anne duygusal değil bizim ilişkimiz deseydin. Açıkçası ikimizin de birbirimizden temel bazı çıkarları var o yüzden bu eksiklikleri önemsemiyoruz.

Biz bu ilişkiyi anlattığından beri olmaması gerektiğini anlatıyoruz.
40 yaşında adamın ne çekingenliği olacak derli toplu iki cümle kurmayacak mı? Gerçi tanışmaya farklı çorapla gelen adamdan ne çıkar da

Bundan gayette elenir
Hor gorme falan degil o yasa gelmis evlilik modundaki birinin davranislari degil bunlar
Annen cok dogru soyluyor seviyorum,eriyorum deyip anneni dinlemezsen evlendikten bikac ay sonra burada bambaska topiklerini goruruz

Hiç mi bir yere gitmiyor yafen basitinden markete nasıl gidiyor?? Tatile neyle gidiyor? Ben de evden çalışıyorum ama vınlarım.

Avrupada araçlar gayet uygun fiyatlı, vergi dediğin de öyle ahım sahım bir gider değil. BMW cinsi arabalara yılda max 350euro ödeniyor, ayda 30 kayme yapıyor. Benim spor Audim var, ayda 45Euro ödüyorum. Adam apacaip yani, bu noktaya kadar istersen al diyordum ama bu noktadan sonra kesinlikle hayır diyorum. 40lık adam bir araba alıp binmez mi???

Son düzenleme:
Aslında bakımlı olsa seviyorum severim. Kafa yapılarımız çok uyuyor. Ben dünyayı gezmek istiyorum mesela o da öyle. Bundan önceki sevgilim euro olmuş bu kadar yurtdışına mı gidilir diyordu

Yayan gezersiniz artık bu adamın ehliyeti var mı ondan da şüpheliyim

40 yasinda adamin neyi nerede davranacagini veya giyimi bilmiyor nasil kültürlü oluyor?
Giyim eşittir kültür demek mi ki
Adam 4 dil biliyor işinde çok iyi konumda tarihten anlıyor Avrupa insanı olmuş bilmediği konu yok sürekli araştırıyor çalışıyor okuyor bir sürü ülke görmüş, olgun sabırlı sakin olumlu yönleri de çook
Bir sorunumu anlatıyorum fikir almak için öyle mantıklı yaklaşıyor bakamadığım pencereden bakıyor ki çok hoşuma gidiyor
Birçok fikrimiz uyuyor hayattan beklentimiz
Ben mesela işten eve gelince iş süresi kadar neredeyse çalışıyorum haftasonları da öyle bu da öyle biri işi bitti mi tamam ben boşum laylaylom yatayım tv izleyeyim değil bu yanlarımız çok uymakta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…