Annem açıkça söyledi:(

Ben de anlamadım mühendis bir bankada çalışıyor yurtdışında boğaziçi mezunu
Aman tanrım didim. Yani kültürlü kültürlu deyip duruyordunuz bende diyordum artık kültürlü anlayışı mi düşük. Adam nerdlerden biri herhalde. Sosyal ilişkilerinde sıkıntı var belli ki . Bilemiyorum yani kırk yaşından sonra alıp annesi gibi yeniden bunları düzenleyecek sevginiz , aşkınız ve arzunuz varsa neden olmasın

birde bu adam zengindi dimi öyle bir anlattın ki Rachel elim cebime gıttı istemsiz adama acıdım çorap alasım geldi

Adamın psikolojisi bozuk olabilir mi? Eşimin bir arkadaşı var aynı dairede çalışıyorlar sizin dediğiniz gibi kendisini çok salmış üstü başı özensiz falan mal varlığı çok fazla zengin ama görseniz para veresiniz gelir ben hep bu adamın psikolojisi iyi değil derdim eşim yok ya huyu bu derdi. Gel zaman git zaman geçenlerde karşılaştık yine ve artık kendi kendine konuşmaya falan başlamış ne bilim arabasını hep aynı yere parkediyor neden diye sorduk yerini bulamıyormuş falan sevgilinizde de öyle bir şey olabilir mi?

Neyin yokluğu, belli ki gönlü var konu sahibinin

Demek istediğim aldatan kocalar burada bu kadar yerin dibine sokulmuyor
Erkektir yapar, ay çocuklarım var boşanmam diyor kadınlar
yoruma gel ya, aldatılması dayak mı yemesi gerej yani birini elemek için?? bu huyu uymamış olamaz mı nasıl bir yokluk bu

kim ne derse desin giyim kuşam çok önemli
bir ortama paspal vaziyette gittiğinizde gördüğünüz ilgi, bakışlar ile
şık, düzgün giyimli biçimde gittiğinizde gördüğünüz ilgi farklıdır
böyle paspal, pejmürde, esli püskü mont, ayakkabı, birbirinden farklı çoraplar falan iğrenç yani 38 yaşında adam
bu yaşına gelip giyinmeyi bilmiyorsa ona sen de öğretemezsin
annen senin yanına yakıştırmamakta haklı çünkü kimse evladına yakıştırmaz
en çirkin evlada bile yakıştırmaz tabii anne. annelerimizin gözünde bebek gibi güzeliz. normal.
ama sen kendine yakıştırıyorsun demek ki ne zamandan beri berabersin bu insanla
yani ben hiç öyle bu adam sana layık değil falan diye düşünmüyorum
layık olmasanız çoktan ayrılırdınız
bırak bunu daha iyisini bulursun gibi yalanlar söylemeyeceğim başka üyeler gibi
gayet de uyumlu olduğunuzu ve yakıştığınızı düşünüyorum
10 ay oldu tam sevgililik ama uzak mesafe 5 kez görüşebildik haklısınız aslında yakıştırmıyorum

10 ay oldu tam sevgililik ama uzak mesafe 5 kez görüşebildik haklısınız aslında yakıştırmıyorum
yoo gayet de yakıştırıyorsun
kendine yalan söyleme bence
yakıştırmasan ne 10 ay zaman harcardın ne de 5 kere görüşürdün
sor bakalım burada yeni birileriyle tanışan kadınlara
beğenmedikleri, yanlarına yakıştırmadıkları adamlarla toplamda kaç kez görüşmüşler ?
kaç ay zaman harcamışlar ?
benim bu yaz sadece 1 kere görüşüp beğenmediklerimden biri ne zaman story atıp kendini paylaşsa
allahım diyorum iyi ki olmamış bununla
ki boşluktaydım onunla görüştüğüm dönemde, sırf yalnızlıktan görüşmeye devam edebilirdim , etmedim

yoo gayet de yakıştırıyorsun
kendine yalan söyleme bence
yakıştırmasan ne 10 ay zaman harcardın ne de 5 kere görüşürdün
sor bakalım burada yeni birileriyle tanışan kadınlara
beğenmedikleri, yanlarına yakıştırmadıkları adamlarla toplamda kaç kez görüşmüşler ?
kaç ay zaman harcamışlar ?
benim bu yaz sadece 1 kere görüşüp beğenmediklerimden biri ne zaman story atıp kendini paylaşsa
allahım diyorum iyi ki olmamış bununla
ki boşluktaydım onunla görüştüğüm dönemde, sırf yalnızlıktan görüşmeye devam edebilirdim , etmedim
Bilemedim başta hayır diyecektim aslında konuştukça hoşlandım yalan yok. Ama giyimi kuşamını yanıma yakıştırdığın anlamına gelmez bu

Bilemedim başta hayır diyecektim aslında konuştukça hoşlandım yalan yok. Ama giyimi kuşamını yanıma yakıştırdığın anlamına gelmez bu
yakıştırmadığın insandan da hoşlanamazsın ama ?
çelişkilerle dolusun
açtığın konuda yaptığın yorumlar da aynı biçimde
kendinle çelişki halindesin
bu adam en başından beri böyleydi sonuçta di mi
malzemeyi bilerek sevgili oldun
ben sizin birbirinize gayet de uyumlu olduğunuzu düşünüyorum

yakıştırmadığın insandan da hoşlanamazsın ama ?
çelişkilerle dolusun
açtığın konuda yaptığın yorumlar da aynı biçimde
kendinle çelişki halindesin
bu adam en başından beri böyleydi sonuçta di mi
malzemeyi bilerek sevgili oldun
ben sizin birbirinize gayet de uyumlu olduğunuzu düşünüyorum
Yok olurmu başında çorapları aynıydı ya bu kadar değildi

eğer iyi bir insansa ki evlilikte en büyük kriter bu olmalı bence kadın erkeği yontabilir. bizim evliliğimizde eşim çok ilerleme kaydetti bir çok konuda.

Ben eşimin kılık kıyafet konusunda biraz daha özenli davranmasını sağladım gerçi onunda zevki iyiydi Sadece biraz fikir verdim hepsi bu.Tek sorun kılık kıyafet ve cekincen olmasimi ?Yani sizin yaşınız kaç bilmiyorum.Genelde anneleri dinlemek lazım diye düşünüyorum fakat sizin yaşınız hayattan beklentiniz iş durumunuz onemli.Annelerde bazen kızlarına kimseyi yakistiramaz.Konuda hiç yeterli done yok yorum yapacak.Siz bu adamı seviyormusunuz iyi tanidinizmi öz bakım konusunda nasıl yani bunlar yokki konuda tek kılık kıyafetle degerlendiremedim

Uzun süre yanlız yaşamış kılık kıyafeti cokda iyi olmayan erkeklerin birisiyle evlenince yada birlikte yaşamaya başlayınca çok iyi eş olduklarınada şahidim.Hani üstündeki tozu atınca işlenmemiş ham elmas gibi...Ciddiyim o nedenle bilemedim yani

Görünüşe göre tecrübe edecek ve öğrenecek. Kendi parasını kendi için yemeyen adamın karısına hiç hiç yedirmeyeceğini yaşayarak görecek. Gönül ister ki kadın olarak kendi kıymetini bilsin ama olmuyor işte.
Kimsenin parasında gözüm yok bu yaşıma kadar kendi paramı yedim sonrasında da öyle olacak

giyim kuşam konusunda çok dikkat etmezdi. bir de diyelim sofrada 4 köfte var ve 2 kişi var. benim payıma düşen 2 demezdi sevdiyse hepsini yerdi. ama şimdi çok farklı. isterseniz yontuluyorlar

X