Annem babam

mermaid2608

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
2.853
2.421
42
Bayram tatili için esimin memleketine gittik.Donerken eşimin ve benim samimi olduğumuz 40 yıllık çocukluk arkadaşı bizimle geldi.Ankaraya gidiyordu ve bilet bulamadı.Biz de dedik ki gel birkaç günn bizde kal.Oradan daha yakın.Ucak var vs.Bu arada bizim evimizde de annem ve babam kalıyor. Yasli oldukları için bizimle oturuyorlar.Anneme söyledim zaten böyle böyle bizimle geliyor diye.Eve geldik içeri girdik annem eşimin arkadaşını kovdu evden.Bekar adam ne isin var.Git otelde kal diye.Adam apar topar çıktı gitti.Ustelik bunlar 4 yaşında çocuğumun yanında oluyor.Ertesj sabah bekar adamın ne işi var,sen orospu musun, eşime de pezevenk dedi babam.Bana tokat attı.onlarin namus anlayışında yokmuş.yanyana odalarda yatiyormusuz

Bayram tatili için esimin memleketine gittik.Donerken eşimin ve benim samimi olduğumuz 40 yıllık çocukluk arkadaşı bizimle geldi.Ankaraya gidiyordu ve bilet bulamadı.Biz de dedik ki gel birkaç günn bizde kal.Oradan daha yakın.Ucak var vs.Bu arada bizim evimizde de annem ve babam kalıyor. Yasli oldukları için bizimle oturuyorlar.Anneme söyledim zaten böyle böyle bizimle geliyor diye.Eve geldik içeri girdik annem eşimin arkadaşını kovdu evden.Bekar adam ne isin var.Git otelde kal diye.Adam apar topar çıktı gitti.Ustelik bunlar 4 yaşında çocuğumun yanında oluyor.Ertesj sabah bekar adamın ne işi var,sen orospu musun, eşime de pezevenk dedi babam.Bana tokat attı.onlarin namus anlayışında yokmuş.yanyana odalarda yatiyormusuz
:oha: Valla anlattığınız hikaye gerçekse eşinizi tebrik ediyorum böyle anne babanızla aynı evde yaşamayı kabul ettiği için. Kaç yaşında anne babanız? Kendi ihtiyaçlarını gideremeyecek durumdalar mı?

Gerçekten 42 yaşında mısınız ? Siz mi anne-babanızın evinde yaşıyorsunuz ; onlar mı sizin evinizde ? Evleri ayırmanızın zamanı gelmişte geçiyor.

Konu şaka olmalı, çocukluk arkadaşin madem annen tanımıyor mu?sen anneni tanıyorsan ne diye getiriyorsin eve yatılı misafir?sanki annenle yeni tanıştın şaşırmışsin,konu her yandan alakasız bence doğru da değil fake

Annenize önceden haber vermişsiniz zaten, telefonda değil de neden sonradan patlamış ki? Çok ayıp gerçekten… Eşinize ve size sabırlar diliyorum. Anne baba da olsa bi yere kadar.

Oha ! Neye şaşıracağımı şaşırdım.

Ev ev üstüne olmaz. Kendi anneniz de olsa eş ailesi de olsa olmaz. Yaşadığınız rezillik resmen. Eşinizin yerinde olsam hemen evi ayırırdım. Kabul etmeseniz de boşardım. Çok çok kötü. Eşinizden önce siz dile getirin. Anne babaysa da anne babalığını bilecek. Öyle şey mi olur?

Yuhhh ne terbiyesiz insanlar. Annem babam bana bu şekilde davransa kesinlikle evimde barındırmazdım.

Konu şaka olmalı, çocukluk arkadaşin madem annen tanımıyor mu?sen anneni tanıyorsan ne diye getiriyorsin eve yatılı misafir?sanki annenle yeni tanıştın şaşırmışsin,konu her yandan alakasız bence doğru da değil fake
Benim değil.esimin çocukluk arkadaşı.40 yıllık arkadaşı.Ben de evlendiğimden beri arkadaşım.15 yıllık da benim arkadaşım.2 defa geldi evimize. Annem zaten önceki geldiğinde de sinir olmuştu.Ama bu kadar tepki beklemiyordum.

Hayal dünyanız çok geniş... Yeni üye abzürt Bi konu🥴
Vallahi keşke fake olsaydı.inanin ki o kadar isterdim ki dalga geçmek için konu acmis olmak .şu anda eşyaları topladılar. Kendi memleketimizdeki eve gidecekler.kuzenimi çağırdılar.annem yürüyemiyor. Gidecekleri yer deprem riskli yer.ev 8. Kat.Nasil olacak, neden böyle oldu hiç bilmiyorum

🙄 Yanlış anlamayın ama hayatınıza bu kadar müdahale edilecekse konforlu bir huzur evi düşünülebilir.

Asiri bir tepki, sebep ne? Bu arkadasinizin bi vukuati mi var ya da aile de demans benzeri patavatsizliga sebep olacak bir rahatsizlik mi var?
Yoksa genel olarak terbiye sorunu mu mevcut?

Çok ayıp etmişler bazı yaşlılar hakikaten huysuz oluyor ve hiç çekilmiyor. Olgunlaşacaklarına sapıtıyorlar bir çay koyup iki sohbet etmek insanca davranmak bu kadar zor olmamalıydı Gitmek istiyorlarsa gitsinler hiç durmayın önlerinde eşiniz siz bir yaşa gelmiş aklı başında bireylersiniz bu kadar ağır küfür tokatlık birşey yapmamışsınız insanlıl merhamet her kalbe nasip olmuyor vesselam

Vallahi keşke fake olsaydı.inanin ki o kadar isterdim ki dalga geçmek için konu acmis olmak .şu anda eşyaları topladılar. Kendi memleketimizdeki eve gidecekler.kuzenimi çağırdılar.annem yürüyemiyor. Gidecekleri yer deprem riskli yer.ev 8. Kat.Nasil olacak, neden böyle oldu hiç bilmiyorum
Bunca şey yaşatıp birde kendileri mi küsüp gidiyor
Ne diyeyim valla bilemedim
Allah yardımcınız olsun

X