Annem babam

Çok ayıp etmişler bazı yaşlılar hakikaten huysuz oluyor ve hiç çekilmiyor. Olgunlaşacaklarına sapıtıyorlar bir çay koyup iki sohbet etmek insanca davranmak bu kadar zor olmamalıydı Gitmek istiyorlarsa gitsinler hiç durmayın önlerinde eşiniz siz bir yaşa gelmiş aklı başında bireylersiniz bu kadar ağır küfür tokatlık birşey yapmamışsınız insanlıl merhamet her kalbe nasip olmuyor vesselam
Eşyalarını toplayıp gidiyorlar. Bu kadar saçma bir olay ne gördüm ne duydum.baskasi anlatsa saka yapıyorsun derum

Bayram tatili için esimin memleketine gittik.Donerken eşimin ve benim samimi olduğumuz 40 yıllık çocukluk arkadaşı bizimle geldi.Ankaraya gidiyordu ve bilet bulamadı.Biz de dedik ki gel birkaç günn bizde kal.Oradan daha yakın.Ucak var vs.Bu arada bizim evimizde de annem ve babam kalıyor. Yasli oldukları için bizimle oturuyorlar.Anneme söyledim zaten böyle böyle bizimle geliyor diye.Eve geldik içeri girdik annem eşimin arkadaşını kovdu evden.Bekar adam ne isin var.Git otelde kal diye.Adam apar topar çıktı gitti.Ustelik bunlar 4 yaşında çocuğumun yanında oluyor.Ertesj sabah bekar adamın ne işi var,sen orospu musun, eşime de pezevenk dedi babam.Bana tokat attı.onlarin namus anlayışında yokmuş.yanyana odalarda yatiyormusuz
Yuh. Nasil izin verdiniz bu olanlara??? Saka gibi konunuz. Anneniz ve babanizin zihinsel problemi mi var? Tedavi ettirin bari. Kendi evinizde hakaret, siddet inanilir gibi degil.

Ee anne baba da gidiyormuş o iş nasıl oldu peki?

Maalesef yaşlandıkça insanlar çocukluğa dönüyorlar. Hasta olmaları gerekmiyor ama o süper ego mekanizması yok oluyor artık ve id duygusu ile hareket ediyorlar.

Keşke misafirinize annem babam hasta deyip ortamı yatıştırsaydınız, gitmek isterse öyle giderdi yine. En azından bu şekilde gitmek zorunda kalmazdı.

Aileniz ile de sonrasında konuşurdunuz. Çok ağır söyledikleri evet kim olsa sabırlı davranamaz. Doğru olmadığını anlamıyorlarsa biz bu şekilde birlikte yaşayamayız diye üzülseniz de tutarlı şekilde sizin sınırlarınız olduğunu ifade etmelisiniz.

Eee eşiniz ne yapıyor bu sırada? Aslında böyle insanlar var çokta fake konu değil gibi

Vallahi keşke fake olsaydı.inanin ki o kadar isterdim ki dalga geçmek için konu acmis olmak .şu anda eşyaları topladılar. Kendi memleketimizdeki eve gidecekler.kuzenimi çağırdılar.annem yürüyemiyor. Gidecekleri yer deprem riskli yer.ev 8. Kat.Nasil olacak, neden böyle oldu hiç bilmiyorum

Vallaha olay cikartacak kadar dinc ikisi masallah. Hatta babaniz tokat atacak kadar birakin gitsinler. Anneniz daha önce de tepki göstermis
(Ama genel olarak bende 3. Kisilerin evlilerin evlerinde kalinmasina pek sicak bakmiyorum)

Kocanız ne yaptı bu olaylar olurken?
Eşim evde yoktu.Biz pazar gecesi geç geldik.Saat gece 23 gibi yoldan geldik.Zaten girer girmez arkadaşı kovdular.Arkadas hemen balkona çıktı yada kaçtı diyeyim. Zaten hemen aktarmalı bir otobüs buldu.Gece 1 de kalkan.Esim otogara bıraktı. Sabah eşim ise gitti.Ben kalkıp konusmaya çalışınca yaşandı tokat olayi

Eşim evde yoktu.Biz pazar gecesi geç geldik.Saat gece 23 gibi yoldan geldik.Zaten girer girmez arkadaşı kovdular.Arkadas hemen balkona çıktı yada kaçtı diyeyim. Zaten hemen aktarmalı bir otobüs buldu.Gece 1 de kalkan.Esim otogara bıraktı. Sabah eşim ise gitti.Ben kalkıp konusmaya çalışınca yaşandı tokat olayi
Arkadaşını kovarken evde değil miydi? O zaman naptı?

Arkadaşını kovarken evde değil miydi? O zaman naptı?
Evdeydi canım. Eşim çok sakinn ve anlayışıdır. Onun duymasına gerek yoktu.Keske sessizce bize söyleseydiniz. Zaten kalacağı 1 2 geceydi .bilet bulunca gidecekti dedi babamlara.Ama benim anne babam hala bilet nasıl yokmuş, madem işi var önceden ayirtsaymis ,otelde kalsaymis diye bağırıp durdular.Ne eşim ne arkadaş hiçbir şey demedi.yasli insanlar ,olur böyle şeyler diye beni sakinlestireilee.Esim diyor ki sabah hatalarını anlarla en azından senden özür dilerler sandım diyor

Evdeydi canım. Eşim çok sakinn ve anlayışıdır. Onun duymasına gerek yoktu.Keske sessizce bize söyleseydiniz. Zaten kalacağı 1 2 geceydi .bilet bulunca gidecekti dedi babamlara.Ama benim anne babam hala bilet nasıl yokmuş, madem işi var önceden ayirtsaymis ,otelde kalsaymis diye bağırıp durdular.Ne eşim ne arkadaş hiçbir şey demedi.yasli insanlar ,olur böyle şeyler diye beni sakinlestireilee.Esim diyor ki sabah hatalarını anlarla en azından senden özür dilerler sandım diyor
Gerçekten kocanız hayatımda gördüğüm en sakin insan olabilir. Ev sizin miydi ailenizin mi? Aileniz naptı en son gidecekler demiştiniz

Gerçekten kocanız hayatımda gördüğüm en sakin insan olabilir. Ev sizin miydi ailenizin mi? Aileniz naptı en son gidecekler demiştiniz
Ev bizim .Yani ev sahibi değiliz kiraciyiz ama evlenince tuttuğumuz ev yani.Kuzenimi bekliyorlar.aracla gelip alsın diye .çünkü otobüsle gidemezler.annem zor yürüyor

X