Annem bana karşı neden böyle davranıyor..:(

Kızı çıldırttınız size göre doğru yada yanlış dr ve kocasıyla kararını vermişler bunu tartışmıyoruz.Acısını paylaşmış annesinin destek olması gerekirken moralini bozduğunu ama burada daha da beter empati yoksunu yorumlar çok çok acı. Sadece haklı olacaksınız diye insanlığımızı kaybettik farkında değilsiniz

Şuan hamileyim günlerdir ağlıyorum dilerim Allahtan çok daha kötü günler yaşarsın iki yakan bi araya gelmesin, evlat acısı yaşa çaresiz kal..!!! Çünkü bu formda canımı acıtan tek kişi sen oldun !!! Rabbim seni böyle cezalandırsın inşallah o akılsız kafan belki o zaman basar !!!!
Cahil … Hala uzatıyor
Hanımlar böyle insanları sitede neden tutuyoruz ki şikayet edelim atılsınlar , kendi derdimiz bi yana birde bu yobazlarla uğraşıyoruz ya !!! Lütfen okuyun mesajımı site yönetimi
Hamilesiniz ve beddua ediyorsunuz. Yapmayın. Bakın şuan evladınızla sınanıyorsunuz ve başka kadına aynı durumları yaşaması için beddua ediyorsunuz. Ne yaparsa yapsın hiç bir insan şu sözleri hak etmez. Bizde bir söz vardır "Allah düşmanıma yaşatmasın" derler, yapmayın. İçim acıdı, hem yaşadıklarınız için hem söyledikleriniz için çok üzüldüm

Şuan hamileyim günlerdir ağlıyorum dilerim Allahtan çok daha kötü günler yaşarsın iki yakan bi araya gelmesin, evlat acısı yaşa çaresiz kal..!!! Çünkü bu formda canımı acıtan tek kişi sen oldun !!! Rabbim seni böyle cezalandırsın inşallah o akılsız kafan belki o zaman basar !!!!
Cahil … Hala uzatıyor
Hanımlar böyle insanları sitede neden tutuyoruz ki şikayet edelim atılsınlar , kendi derdimiz bi yana birde bu yobazlarla uğraşıyoruz ya !!! Lütfen okuyun mesajımı site yönetimi
bebeğini kaybetmiş bir anne olarak o kadar kınadım ki. Ben her aklıma gelişinde rabbim bu acıyı kimselere yaşatmasın, düşmanım dahi böyle bir acı yaşamasın diye dualar ederken, bir annenin rabbim seni böyle cezalandırsın diyerek beddua etmesi.. En az anneniz kadar kötüsünüz, Allah ıslah etsin sizi.

Kızı çıldırttınız size göre doğru yada yanlış dr ve kocasıyla kararını vermişler bunu tartışmıyoruz.Acısını paylaşmış annesinin destek olması gerekirken moralini bozduğunu ama burada daha da beter empati yoksunu yorumlar çok çok acı. Sadece haklı olacaksınız diye insanlığımızı kaybettik farkında değilsiniz
Maalesef öyle oldu uyardığım halde vicdanımı sorgulayan sorgulayana . Ben dertleşmek istedim ama insanlar kötü , kadının düşmanı yine kadın gerçekten. Beddua etmişim herkes ona takılmış. Evet benim vicdanımı sorgularsa ben bu kadar kötü durumdayken hala üzerime gelirse bende ağır konuşurum. Herkes kendi vicdanını sorgulasın herkes kendine yetecek olan bu akılları kendilerine saklasın . Size teşekkür ederim ❤️

bebeğini kaybetmiş bir anne olarak o kadar kınadım ki. Ben her aklıma gelişinde rabbim bu acıyı kimselere yaşatmasın, düşmanım dahi böyle bir acı yaşamasın diye dualar ederken, bir annenin rabbim seni böyle cezalandırsın diyerek beddua etmesi.. En az anneniz kadar kötüsünüz, Allah ıslah etsin sizi.
Allah bilir kimin ne kadar iyi ne kadar kötü olduğunu. Sizleri de Allah ıslah etsin

Kızlar herkese iyi akşamlar
Belki en son paylaştığım konuyu görenleriniz olmuştur
Şuan 17 haftalık hamileyim ve amniyosentez test sonucum maalesef pozitif geldi bebeğim down sendromlu ve bu hafta gelecek olan kültür raporumla bebeğimi aldırmak zorundayım
Bu süreçte annemden maalesef destek göremedim yada ben mi öyle hissediyorum bilmiyorum sizlere konuyu anlatayım lütfen sadece annemle ilgili yorumlar yapın
Kötü haberi geçtiğimiz Salı akşamı saat 20:00 de aldık eşimle ve ailelerimizi aramadık saat geç olduğu için yarın söyleriz şimdi üzülmesinler uyusunlar dedik
Neyse sabah oldu ben annemi aradım söyledim eşimde kayınvalidemi aramış ve almaya gitmiş benim yanımda olmaları için hem kayınvalidemi hem annemi çünkü çok kötüydüm. Geldiler annemler ikiside ağlıyordu doğal olarak sonra kendi annem söylenmeye başladı “senin şansın yok, sen kadersizsin ,yüzün gülmedi gibi kelimeler kullanarak beni daha da üzdü ben baygınlık geçirmişim o sırada annem hala kadersiz kızım gibi bişeyler söylemiş ve eşim “ lütfen bu kelimeleri söylemeyelim o kadersiz değil ben onun yanındayım ömrümün sonuna kadar “ demiş
Ben kendime geldiğimde eşim ayaklarıma ve ellerime kolonya sürüyordu ve ağlıyordu daha sonra baktım annem “üzülme kızım eşini de üzüyorsun “dedi kendime geldim biraz.
sonra annemler yemek yapmışlardı oturduk yedik kayınvalidem eşimle bana geçin odanıza biraz dinlenin dedi bizde geçtik onlarda yemek yiyorlardı
1 saat olmadan geldik bi baktım annem gitmiş
Kayınvalideme evimde yemeğim yok demiş
Halbuki o durumda yemek olmasa da idare edebilecek yaşta kardeşlerim 23-26 yaşları
Neyse sonraki gün annem hiç gelmedi
Meğer kayınvalidem ona yarın sen gel diğer ben gelirim demiş anlaşmışlar ama annem gelmedi bunları da çok sonradan öğrendim eşim söyledi bana. Bir sonraki gün babam beni görmeye gelecekti onunla geldiler ve babam beni teselli etmeye çalıştı eşim ve benden bahsederken hemen annem konuyu açtı” senin eşin seni çok seviyor gördüm dedi seni üzdüm diye beni tersledi” dedi ve bende dedim ki anne lütfen öyle şeyler söyleme kayınvalideme de eşime de ayıp oldu ben çok şükür çok mutluyum neden kadersiz deyip durdun öyle deme artık dedim ( eşim de uyardı beni anneme öyle söylemem için ve bidaha duyarsam kötü olur annende olsa seni üzmesine izin vermem dedi )neyse annem babam yarım saat sonra gittiler birdaha annem gelmedi sadece iki kez aradı 2dk konuştu o kadar
Bir anne kızının en zor gününde böyle yapar mı ??
Kayınvalidem daha çok yanımda oldu Kızlar
Çok üzüldüm bi yandan bebeğimin down sendromlu olması ve onu kaybedecek olmam bir yandan annemin bu yaptıkları…
Bebek down sendromlu olabilir.Ben olsam aldirmazdim.Sizin vücudunuza zarar vermiyorsa.Bircok birey var down sendromlu.

Anneniz çok cahilce tavır sergiliyor.Ciddiye almayın.

X