Annem beni delirtecek!!!

Anneniz için hiç yardım aldınız mı? Geçmişi çok sorunluymuş ve yalnız kalmış, siz de bunun farkındasınız. Ezildiği için o da bilinçaltında insanları ezmek istiyor ama sevilmeye de ihtiyaç hissettiğinden yüzlerine karşı yapamıyor ve arkalarından konuşuyor. Kendi içinde çözemediği belki fark bile etmediği bir çatışma var, parçalanmış yok sayılmış egosunu nasıl onaracağını bilmiyor. Bu da onu aksi biri yapıyor. Yani ilk başta yapılması gereken çok belli değil mi? Yıllardır kendi kendine düzelmesini mi beklediniz?

Son düzenleme:
Acaba siz doğdunuz evin gidisati sekli degisti genc yasta anne oldu bütün sorumlu sizimi gördü halbuse dunyaya sizi o getirmek istedi. siz değil. Elon musk ne diyor ben cocuklarima cok şey borçluyum onlar bana değil dunyaya getirmeyi ben sectim diyor onlar degil.simdi sanirim anneniz sizi herseyin basi ve suçu goruyor psikolojik destek aldirin bi kere konuşun sonra seni psikologa gonderecem deyin bizimle ve hayatla derdin ne diyin gücü size yetmis sanirim en acizden çıkarma psikolojisi digerlerine ky kp kocaya gücü yetmemis ve cok üzücü

annenizde muhtemelen bizim teshis koyamayacagimiz psikotik bir rahatsizlik var .
buna benzer bisi okumustum cift kisilikli olnak gibi. bence bunu arastirin ve yaptiklarini kisisel algilamayin ve az gorusun . sirlarinizi anlatmayin .
yapabilirseniz bir psikologla gorusun

Kp ky kocaya gücü yetmeyen insanlar hep cocuktan cikariyor aslinda cok üzücü eskiler niye böyle. Eskilerde cekmedin diyor arkadas niye cekeyim dunyaya birkere geliyorum niye çekeyim cocuga hayatı zindan edeyim ky yıllardir cekiyor kocasindan hala çekiyor bana birde sulale sen ky cektiginin yarisinj cekmedin diyor cekseydin seni biz bosardik diyor arsizlara bak mucadele cok zor annenizim psikoljisi iyi degil anlatmayin yine elon musk ne diyor biseyi yaparken asla kimseye anlatmayin ketum olun basari ketumlukla olur yalniz kendiniz bilin bir nebze adam nazar psikolojisi yapmış

Masumlar apartmanındaki Hasibe'ye benzettim ben annenizi biraz.
En güzeli kendi yolunuza bakın,annenize bir şeyinizi anlatmayın,destek beklemeyin.
Bazı annelerde böyle işte napıcan.

annen tutarsız ve dengesiz ve cahil sen ne istediğin konusunda eminsen kimse seni kararından döndüremez

Psikolojisinin çöktüğünü anlamamak imkansız gibi nerdeyse...Hayat koşulları onu bu şekilde ayakta duracağına,kendini bu şekilde benimseteceğine bu şekilde kabul göreceğine inandırmış sanki...
Tabi bir psikolog ya da psikiyatri görmeden biz şudur değildir diyemeyiz.Sadece okuduklarımdan çıkardığım bu...

Kendi mutsuz olan çocuğuna da bunu yansıtıyor malesef...O yüzden en kötü günlerimde bile yan oda da bağırarak ağlasam dahi çocugumun yanına geldiğimde kırmızı balık şarkısını söylemesine alkış tutar, gülümserim...Benim hayatımın sorunlarıyla çocugumu üzmeye hakkım yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…