Annem cinsel ilişkiye girdiğimi öğrendi

Asyayamantug

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
16
0
22
Arkadaşlar annem sevgilimle cinsel ilişkiye girdiğimi öğrendi ben telefonla konuşurken kadın resmen yıkıldı

senin yanındayım olan olmuş bundan sonrasına bakıcaz falan dedi sürekli detay sorup durdu işte nereye gittiniz falan dedi otele gittiğimizi öğrendi

seni otele götüren bir insan seni sevemez falan dedi ama beni gerçekten seviyor yanı sevmemiş olsa anlardım zaten ayrıl diye tutturdu pislik şerefsiz falan diyor sevgilime ben ne yapacağım sevdiğim ve gerçekten sevildiğim bir ilişki içindeyim bana bir yol gösterin çok zor durumdayım sevgilim beni her konuda destekleyen her zor anımda yanımda olan birisi beni cinselliğe hiçbir zaman zorlamadı yanımda ol yeter dedi bu bizim tercihimizdi ve oldu tabi ki keşkelerim var ama ne yapmalıyım ben önümü göremiyorum

Bakin tanidigim hic bir türk anne bunu ögrenince mutlu olmaz. Onlarin yetistirme tarzi az cok belli. O yüzden panik yok. Anneniz simdi ilk tepki olarak herseyi kusacak. Birakin yapsin. Zaman verin. Hemen pat küt ayrilmayin bu yüzden. Annenizin gözünde su anda irz düsmani serefsizin teki. Ama zamanla alisacaktir

Perspektif bir bakış açısyla bakarak söyleyeceğim , bence annenizin büyüdüğü kültür ve sizin büyüdüğünüz kültüre ters bir durum olacak ki bu sebeple anneniz böyle davranmış muhtemelen çocukluktan itibaren bazı duygularınız bastırılarak büyütülmüş olabilirsiniz , önerim şu her şeyi zamana bırakın karşı tarafı da annenize çok övmeyin neyin ne olacağını bilemezsiniz sadece zamana bırakın ve umarım yanılan anneniz olur .

Mesleğiniz, ekonomik özgürlüğünüz var mı? İki tarafta yetişkin, iki taraf da isteyerek yapmış. Buna diyecek pek bir şey yok. Anneniz farklı bir çevrede yetiştiği için sizi anlaması mümkün değil. Çocuk değilsiniz karşı tarafın bir suçu yoksa ilişkinize devam edin.

Mesleğiniz, ekonomik özgürlüğünüz var mı? İki tarafta yetişkin, iki taraf da isteyerek yapmış. Buna diyecek pek bir şey yok. Anneniz farklı bir çevrede yetiştiği için sizi anlaması mümkün değil. Çocuk değilsiniz karşı tarafın bir suçu yoksa ilişkinize devam edin.
Evet hemşireyim kendim bana demediğini bırakmadı o kadar yıprandım ki

Evet hemşireyim kendim bana demediğini bırakmadı o kadar yıprandım ki
24 yaşındasınız,mesleğiniz de var. Cinsellik ayıp değil yaşamak istemişsiniz,yaşamışsınız. Sorumluluğu alın ve ilişkinize devam edin. Sanki ayrılsanız anneniz susacak mi? Cevap veriyorum hayır. Olan olmuş zaten zamanla alışır.

Bana demediğini bırakması yatıp kalkıyorsun suratımıza nasıl bakıyorsun falan dedi o kadar kötüyüm ki anlatamam
Yani gerçekten ne gerek vardı bu kadar saydırmasına. Olan olmuş biten bitmiş. Yetişkinsiniz. Kendinize kızmayın bu yüzden. İsteyerek yaptıysanız bir sorun yok. Konuyu açtığında yorum yapmayın, erkek arkadaşınızı savunmayın.

Perspektif bir bakış açısyla bakarak söyleyeceğim , bence annenizin büyüdüğü kültür ve sizin büyüdüğünüz kültüre ters bir durum olacak ki bu sebeple anneniz böyle davranmış muhtemelen çocukluktan itibaren bazı duygularınız bastırılarak büyütülmüş olabilirsiniz , önerim şu her şeyi zamana bırakın karşı tarafı da annenize çok övmeyin neyin ne olacağını bilemezsiniz sadece zamana bırakın ve umarım yanılan anneniz olur .
Seni bırakıp gidecek sana bunu yapan seni aldatır falan diyor çok doldurdu beni ilişkime de yansıyor ve sizce bunu sevgilime söylemeli miyim söylersem ne düşünür annemin öğrendiğini

Yani gerçekten ne gerek vardı bu kadar saydırmasına. Olan olmuş biten bitmiş. Yetişkinsiniz. Kendinize kızmayın bu yüzden. İsteyerek yaptıysanız bir sorun yok. Konuyu açtığında yorum yapmayın, erkek arkadaşınızı savunmayın.
Erkek arkadaşıma durumdan bahsetmeli miyim kendisi yurtdışında şuan iş için gitti

Seni bırakıp gidecek sana bunu yapan seni aldatır falan diyor çok doldurdu beni ilişkime de yansıyor ve sizce bunu sevgilime söylemeli miyim söylersem ne düşünür annemin öğrendiğini
Peki siz bu adama güvenmiyor musunuz?Neden bu kadar dolduruşa geldiniz?Tabi ki anlatmayın bunu ona,ileride ciddiyete binerse ilşkiniz zedelenebilir.Anneniniz ağır tepkiler vermiş ama onun da yetiştirilme tarzı böyle malesef.

Sevgiline ne diyeceksin merak ettim? Annem ilişki yaşadığımızı duymuş. Karşılıklı rıza ile yaptık ama seni ırz düşmanı Tecavüzcü Coşkun ilan etti mi diyeceksiniz? Karşı tarafın ayrılacağı yoksada bu laflardan sonra ayrılır.

Erkek arkadaşıma durumdan bahsetmeli miyim kendisi yurtdışında şuan iş için gitti
Krizleri olgunlukla karşılayabilecek bir yapıdaysa bahsedebilirsiniz ama "annem telefonda konuştuğumuzda duymuş, üzülmüş benimle paylaştı. Şu an biraz aramız bozuk." tarzında detay vermeden. Yangına körükle giden bir tipse paylaşmayın. Erkek arkadaşınıza kurulmayın sizi zorlamadıysa. Sizinle ilişki yaşamasıyla aldatma veya başka bişeyin alakası yok. Ayrılırsanız anneniz için kapanmayacak bu mevzu. Bekaretini verdin ayrıldınız ortada kaldın diyecek bu sefer de.

Peki siz bu adama güvenmiyor musunuz?Neden bu kadar dolduruşa geldiniz?Tabi ki anlatmayın bunu ona,ileride ciddiyete binerse ilşkiniz zedelenebilir.Anneniniz ağır tepkiler vermiş ama onun da yetiştirilme tarzı böyle malesef.
Yani ben güveniyorum ama annemde karşıdan böyle söyleyince bir de ben anne hislerine çok inanırım o yüzden yoksa güven açısından sonunda kadar güveniyorum

Şu anlık söylemeyin dediğim gibi her şeyi zamana bırakın bakalım neler olacak

X