Annem cinsel ilişkiye girdiğimi öğrendi

Yani ben güveniyorum ama annemde karşıdan böyle söyleyince bir de ben anne hislerine çok inanırım o yüzden yoksa güven açısından sonunda kadar güveniyorum
Anneniz şu anda sizi manipüle ediyor,eğer gerçekten seviyorsanız ve güveniyorsanız bunları ona yansıtmayın sakın.

Yani ben güveniyorum ama annemde karşıdan böyle söyleyince bir de ben anne hislerine çok inanırım o yüzden yoksa güven açısından sonunda kadar güveniyorum
Anne hissi o değil. Anneniz farklı bir çevrede,ülkede yetişse o lafları söyler miydi sizce? Sizin kızınız olsa böyle mi tepki verirdiniz? Anneniz kendi penceresinden bakıyor,olay sadece bu. Çocukla tanışmamış bile sırf kızıyla birlikte oldu diye bileniyor. Yerinizde olsam sevgilime yansıtmazdım. Adam içinden ben yetişkin bir kadınla mı beraber oldum çocukla mı oldum? diye düşünür.

İlişkiye girdiniz diye durduk yere adamdan ayrılmak ne alaka zaten?
Annen bu sefer de bakire değilsin diyerek hayatına başkası girse seni manipüle edecek.
En azından dese bari bununla oldun devam edin ciddiyete binsin vs
Annenin manipülesine de izin verme kocaman kadınsın artık ergen değilsin ki

Arkadaşlar annem sevgilimle cinsel ilişkiye girdiğimi öğrendi ben telefonla konuşurken kadın resmen yıkıldı

senin yanındayım olan olmuş bundan sonrasına bakıcaz falan dedi sürekli detay sorup durdu işte nereye gittiniz falan dedi otele gittiğimizi öğrendi

seni otele götüren bir insan seni sevemez falan dedi ama beni gerçekten seviyor yanı sevmemiş olsa anlardım zaten ayrıl diye tutturdu pislik şerefsiz falan diyor sevgilime ben ne yapacağım sevdiğim ve gerçekten sevildiğim bir ilişki içindeyim bana bir yol gösterin çok zor durumdayım sevgilim beni her konuda destekleyen her zor anımda yanımda olan birisi beni cinselliğe hiçbir zaman zorlamadı yanımda ol yeter dedi bu bizim tercihimizdi ve oldu tabi ki keşkelerim var ama ne yapmalıyım ben önümü göremiyorum
kaç yaşındasın. evliliğe bakış açın nedir istiyormusunuz

Ben annenizden çok sizin bakış açınızı merak ettim,bu adamla ilkim diye ilerde sağlıksız bir evlilik yoluna girer misiniz? Sizin için bu tabu mu,bu adamla olmazsa hiç bir pişmanlık duymadan yoluma bakarım,benim için problem değil diyormusunuz?
Annenizin tepkisi yaşadığımız toplum için normal.Ben sadece bir anlık durtuyle ilişki yaşayıp sonra bunun vicdan ağırlığıyla yaşamanızı istemem.......

Anneniz belli ki bu konularda klasik düşünce yapısına sahip. Eğer siz bu yüzden erkek arkadaşınızdan ayrilirsaniz bu sefer de bak gördün mü bitti dedin bitirdi gitti flan diyebilir. Yani siz onun dediğini yapsanız da yapmasanizda anneniz her türlü konuşacak. Bu yüzden güzel bir giden bir iliskiniz varsa bence bunu bozmayın. Sonuçta iki tarafında rızası olan bir durum ortada bir sorun yok o yüzden. Ama anne olarak o tabi ki daha farklı düşünüyordur kim bilir neler geçiyordur kafasindan. Bu düşünceler tamamen endişe kaynaklı. Bu yüzden bence olabildiğince sessiz kalın ve bir şekilde hayatınıza devam edin. Zamanla geçecektir inşallah
Arkadaşlar annem sevgilimle cinsel ilişkiye girdiğimi öğrendi ben telefonla konuşurken kadın resmen yıkıldı

senin yanındayım olan olmuş bundan sonrasına bakıcaz falan dedi sürekli detay sorup durdu işte nereye gittiniz falan dedi otele gittiğimizi öğrendi

seni otele götüren bir insan seni sevemez falan dedi ama beni gerçekten seviyor yanı sevmemiş olsa anlardım zaten ayrıl diye tutturdu pislik şerefsiz falan diyor sevgilime ben ne yapacağım sevdiğim ve gerçekten sevildiğim bir ilişki içindeyim bana bir yol gösterin çok zor durumdayım sevgilim beni her konuda destekleyen her zor anımda yanımda olan birisi beni cinselliğe hiçbir zaman zorlamadı yanımda ol yeter dedi bu bizim tercihimizdi ve oldu tabi ki keşkelerim var ama ne yapmalıyım ben önümü göremiyorumn

Bu kadar ana ağızlıydınız da ne diye giriştiniz bu işlere? Benim babam da her şeyi sezerdi, eşim konusunda efsane yanıldı mesela. O sezgiler her zaman çalışmıyor, söz konusu kendi istekleri, kişisel hırsları, işine gelenler gelmeyenler olunca gayet de karışabiliyor yani.

Annenizin etkisi altında kalıyorsunuz dikkat edin ilişkinize olumsuz yansır. 24 yaşında elinde mesleği olan kadınsınız ve gönül rızasıyla birlikte olmuşşunuz, o yüzden kendinizi doldurmayın.
Ayrıca anne hissi diye birşey yok ben inanmıyorum, annenizin tek korkusu bekareti gitti ortaya çıkarsa elaleme rezil oluruz kısaca mahalle baskısı. Kendi büyüdüğü çevrenin görüşünü yansıtıyor.
Bakis açıma göre sadece otele gitme kısmında rahatsız olurdum bir anne olarak, cinsellik yaşamak için planlı gidildiği için. bence cinsellik planlı programlı değil de o an ki duygu yoğunluğu ile yaşandığı an güzel ve özeldir.

Annenizin etkisi altında kalıyorsunuz dikkat edin ilişkinize olumsuz yansır. 24 yaşında elinde mesleği olan kadınsınız ve gönül rızasıyla birlikte olmuşşunuz, o yüzden kendinizi doldurmayın.
Ayrıca anne hissi diye birşey yok ben inanmıyorum, annenizin tek korkusu bekareti gitti ortaya çıkarsa elaleme rezil oluruz kısaca mahalle baskısı. Kendi büyüdüğü çevrenin görüşünü yansıtıyor.
Bakis açıma göre sadece otele gitme kısmında rahatsız olurdum bir anne olarak, cinsellik yaşamak için planlı gidildiği için. bence cinsellik planlı programlı değil de o an ki duygu yoğunluğu ile yaşandığı an güzel ve özeldir.
Ve tabiki doğru adamla yaşandığı zaman güzeldir. eğer sevgilinize güveniyorsanız yolunuza devam edin evlenirsiniz. Bizde eşimle uzun yıllar beraberdik birlikte de yaşadık ve şimdi evliyiz.

seni otele götüren bir insan seni sevemez falan dedi ama beni gerçekten seviyor yanı sevmemiş olsa anlardım zaten ayrıl diye tutturdu pislik şerefsiz falan diyor sevgilime ben ne yapacağım sevdiğim ve gerçekten sevildiğim bir ilişki içindeyim bana bir yol gösterin çok zor durumdayım sevgilim beni her konuda destekleyen her zor anımda yanımda olan birisi beni cinselliğe hiçbir zaman zorlamadı yanımda ol yeter dedi bu bizim tercihimizdi ve oldu tabi ki keşkelerim var ama ne yapmalıyım ben önümü göremiyorum
Bu yüzden ayrılmaktan daha kötüsü bu yüzden evlenmeniz olurdu herhalde. Esssssek kadar insanların sevgilisi olunca seks yapmasından daha doğal ne var acaba aileler oturup okey oynuyoruz sevgilimizle saniyo herhalde, deli oluyorum o kuşağın seksle ilgili dramatik hallere girmesine ya sanki suç islemissin gibi. Neyse bu yuzden ayrılma tabii ama zaten ayrilcaksin daha kucuksun

Ne var yanlş biseymi soyledm bizim anneler az çok belli bu kadının annesi yine yanındayım demiş bana iyi geldi başkası olsa yolardi yani
Namusumuz gitti diye
Belki sizin oralarda dediğin gibi oluyordur. Hayır sanki saçını başını yolsa değişen bir şey olacak. Ben tüm olayda otel kısmına takıldım. Herhalde bende geri kafalıyım 😅

Anneniz sadece sizin için endişelenmiş ve elalem ne der tribine girmiş ama abartı tepkiler veriyor
Otele götürünce neden sevmiyomuş :KK70: eve götürse mi sevecekmiş :KK70: böyle bir mantık yok 24 yaşında birinin cinsel hayatı olmayacak mı gayet bilinçli yaşanmış bir şey diyorsunuz. Sevgiliniz düzgün biriyse özel yaşantınız hakkında fazla detay vermeyin derim

Seni bırakıp gidecek sana bunu yapan seni aldatır falan diyor çok doldurdu beni ilişkime de yansıyor ve sizce bunu sevgilime söylemeli miyim söylersem ne düşünür annemin öğrendiğini
Ay ne alaka ya
Sevgilimle 6 yıllık sevgililiğimiz boyunca 72636262 kere otele gittik üstüne de evlendik yani
Heralde anneniz evlilik öncesi cinsellik yaşandığı için adamın sizi “basit kız” görüp kullanıp atar mantığında yaklaşıyor
Bu bakış açısında yetiştiği için birbirinizi anlamanız zor. En iyisi tamam diyip geçin ve sevgilinize söylemeyin

X