Annem cinsel ilişkiye girdiğimi öğrendi

İki yetişkin bireysiniz . Anneniz eski yetiştirilme tarzından öyle davranıyor . Sessizliğinixi bozmayın .
Otelden başka bi yere gidemez miydiniz ? Bana otel hep garip gelmiştir

Sevgilinize tabiki bahsetmeyin annenizede benim kararim ve bu ozel bir konu hakkinda konusmaya uyanmiyormusun diyebilirsiniz gercekten annenin kiziyla bu sekilde konusmasi cok ayip ayril falan demesinede aldanip dolmayin iliskinizi akisina birakin yani kisisel bisey bu

Kocaman kadınsın kendi kararını kendin verirsin de, yanlş anlama lütfen anneni bir konuda haklı buldum. Otel ne alaka? Yani sırf ilişki için tutulmuş bi oda gibi geldi anlatım şeklinden. O konuda annen doğru söylüyor valla, Behlül şerrosu bile otel odasında olmaz diye dokunmamıştı Bihtere otelde😁 yani madem yetişkinsiniz meslek sahibisiniz, ev varken tatil vs dururken niye böyle oda tutmaca?

Ne annenize sevgilinizle yaşadıklarını anlat ne sevgilinize annenizin dediklerini soyleyin kendi mutluluğunuz icin detay vermeyin siz unutursunuz anneniz unutmaz

Kesinlikle ayrılma sevgilinden, oldu da birgün ayrıldın hemen ayrıldık diye de söyleme. hepsiyle otellerde takılacaksın sürekli orda burda düşüp kalkacaksın gibi hayaller kurar. Anne bu felaket senaryolarından daha beter senaryoları kafasında kurabilir.onların zamanıyla şimdi ki zaman bir değil. tatlı dille güzel güzel konuşmak istediğinde konuş. endişeleniyor korkuyor senin için. endişesini atması için elinden geleni yap ama kadını darlama, sinirlenme ne dese sessiz kal içini döksün. ben lisedeyken annem bi kere safra kustum diye uyuşturucu kullanıyorum sanmıştı. yani ne alaka dimi ? işte nasıl senaryolar kurabiliyorlar düşün

Arkadaşlar annem sevgilimle cinsel ilişkiye girdiğimi öğrendi ben telefonla konuşurken kadın resmen yıkıldı

senin yanındayım olan olmuş bundan sonrasına bakıcaz falan dedi sürekli detay sorup durdu işte nereye gittiniz falan dedi otele gittiğimizi öğrendi

seni otele götüren bir insan seni sevemez falan dedi ama beni gerçekten seviyor yanı sevmemiş olsa anlardım zaten ayrıl diye tutturdu pislik şerefsiz falan diyor sevgilime ben ne yapacağım sevdiğim ve gerçekten sevildiğim bir ilişki içindeyim bana bir yol gösterin çok zor durumdayım sevgilim beni her konuda destekleyen her zor anımda yanımda olan birisi beni cinselliğe hiçbir zaman zorlamadı yanımda ol yeter dedi bu bizim tercihimizdi ve oldu tabi ki keşkelerim var ama ne yapmalıyım ben önümü göremiyorum
Yani bu yaştaki kişilerin düşüncelerini ne söylersen söyle değiştiremezsin.zor kısmı atlatmışsın.kendi kendine sakinleşmesini bekleyeceksin.evde telefonla konuşmamaya dikkate et bir dahakine.bir süre sonra sana bu durumu yakıştıramadım için hiçbir şey yaşanmamış gibi davranıp sizi hâlâ bakire sanmaya devam ediyorlar.biz onların hayalindeki çocuğuz sadece.kendimize göre hayatımız, farklı bir zihniyetiniz olamaz.kısaca bekleyeceksin ki eski ayarlarına geri dönsün kadın.unutur gider bir süre sonra.

Bana demediğini bırakması yatıp kalkıyorsun suratımıza nasıl bakıyorsun falan dedi o kadar kötüyüm ki anlatamam
Allah Allah.kendisinin bu yaşta 2,3 tane çocuğu vardır.tek seks yapma hakkı annelerde sanırım 🤣 9, 10 tane çocuk yapan, 2,3 tane de aldıran kadınlar konu kızları olunca bakire Meryeme dönüyorlar.sen yaparken iyiydi deyivereceksin aslında.

Kocaman kadınsın kendi kararını kendin verirsin de, yanlş anlama lütfen anneni bir konuda haklı buldum. Otel ne alaka? Yani sırf ilişki için tutulmuş bi oda gibi geldi anlatım şeklinden. O konuda annen doğru söylüyor valla, Behlül şerrosu bile otel odasında olmaz diye dokunmamıştı Bihtere otelde😁 yani madem yetişkinsiniz meslek sahibisiniz, ev varken tatil vs dururken niye böyle oda tutmaca?
Eee ne yapsınlar ikisi de ailesiyle yaşıyorsa? Nereyi tutsunlar?

Allah Allah.kendisinin bu yaşta 2,3 tane çocuğu vardır.tek seks yapma hakkı annelerde sanırım 🤣 9, 10 tane çocuk yapan, 2,3 tane de aldıran kadınlar konu kızları olunca bakire Meryeme dönüyorlar.sen yaparken iyiydi deyivereceksin aslında.
16 yasinda kocaya kacan kisi bile ben evlendigimde(!) bakireydim diyor. E bir zahmet 🤷 Evlenme yasi 30 olmus artik, eskiden 35 yasinda torun sevilirdi

Keşke biraz dikkatli konissaydin annen duymasaydi .
Annenlerin çoğu için bu kötü bir şey.
Adamın ciddiyetini sorgulaması normal.
Kaç yaşında olursan ol bakire bir kizmisiniz sonuçta .
Kendi tercihin olmuş bu kötü bir şey değil.
Ama annen duymasaydi keske

Bu kadar olayın içinde benim merak ettiğim konu ise evde ne konuşuyordunuz ki cinsellik yaşadığınız anlaşıldı.
Evlilik öncesi birliktelik kişilerin dini bakış açısı, sosyal çevresi vs... hepsi etkili. Böyle özel kişisel durumlarda da iki kişinin dışında kimsenin bilmesini makul bulmuyorum. Ne aile ne arkadaşlar...
Sevgilinizle ne yaşadığınız sizi ilgilendirir. Yanlışsa da doğruysa da. Annenize bu anlamda sakın detay vermeyin. Sevgilinize de yansıtmayın bir şekilde ilişkinizi etkilemesin.

Yani bu yaştaki kişilerin düşüncelerini ne söylersen söyle değiştiremezsin.zor kısmı atlatmışsın.kendi kendine sakinleşmesini bekleyeceksin.evde telefonla konuşmamaya dikkate et bir dahakine.bir süre sonra sana bu durumu yakıştıramadım için hiçbir şey yaşanmamış gibi davranıp sizi hâlâ bakire sanmaya devam ediyorlar.biz onların hayalindeki çocuğuz sadece.kendimize göre hayatımız, farklı bir zihniyetiniz olamaz.kısaca bekleyeceksin ki eski ayarlarına geri dönsün kadın.unutur gider bir süre sonra.
Eee ne yapsınlar ikisi de ailesiyle yaşıyorsa? Nereyi tutsunlar?
Ferhans ilk defa peşpeşe yorumlarını beğendim 😂😂
Kesinlike katılıyorum, konu hakkında konuşmasın, eve çok geç gelmesin, telefonla takılmasın, bir süre sonra unutulur bile . Benim de gerizekalı bir ex anneme çok tatsız şeyler anlatmıştı ozelimle ilgili, aynı ferhansin dediği gibi oldu .
Ayrıca otel olmaz otel saçma denmiş de kimsenin kendien ait evi yoksa ne yapsın ki insanlar? Arkadaşın boş evine mj gitsin?
Tatile gitseydiniz denmiş , tatile de gitseler yine gittikleri yer otel değil mi😅 ne alıp veremediginiz var ki otelle, hiç anlamadım:)

Ferhans ilk defa peşpeşe yorumlarını beğendim 😂😂
Kesinlike katılıyorum, konu hakkında konuşmasın, eve çok geç gelmesin, telefonla takılmasın, bir süre sonra unutulur bile . Benim de gerizekalı bir ex anneme çok tatsız şeyler anlatmıştı ozelimle ilgili, aynı ferhansin dediği gibi oldu .
Ayrıca otel olmaz otel saçma denmiş de kimsenin kendien ait evi yoksa ne yapsın ki insanlar? Arkadaşın boş evine mj gitsin?
Tatile gitseydiniz denmiş , tatile de gitseler yine gittikleri yer otel değil mi😅 ne alıp veremediginiz var ki otelle, hiç anlamadım:)
ya güya modern bile ola Türk kadını Türk kadını işte

bir teyze vardı tanıdık eski mahalleden
ortak tanıdığımız bir kız evlenmişti
bunlar balayına gittiler -sonra o oldu bu oldu yürümedi
neyse, kadın şey diyordu "zaten o ne mutlu olacaktı o evlilikte belliydi, kızlığı bile otel odalarında kalmış!"

Babamla çatır çutur seviştiğiniz gecelerin sabahında kahvaltıda karşıma geçip hadi babam neyse de..., sen benim suratıma nasıl bakiosun utanmadan anne!? :KK70:

Aňeniz iyi tepki vermiş yine başka anne olsa saçınızı başınızı yolar anneler belli sonuçta çoğu böyle
Ama yinede kendinizi koruyun derim önlem almakta fayda var
Banlara doyamadın be bedevi nasıl olacak senin bu durumun.Rekorlara koşuyorsun en çok banlanan üye diye kk tarihine gecermisin acaba.Bir ceza bitiyor yenisi başlıyor.🤣🤪

X