Annem/Teyzemlerin herşeyi daha iyi bilmeleri

Taşınıp tasinmamak size kalmış.
Artı kira ve taşınma masrafı yerine çocuğun ihtiyaçları alınır o ayrı.
Ama ben çocukla iki yıl aynı odada nasıl mahremiyet olacak o kısma takıldım.
Hoş çocuğun ayrı odası olsa da aynı oda içinde birlikte kalınıyor.
Nasıl oluyor o iş ? Yani anlayan anladi beni.
Çocuğun yatağını salonun bir köşesine koyarsanız o olur tabi.

Bende öyle düsünüyorum, kndhallah bende 2 yaşına kadar emzire bilirim, zaten emzirdigimiz icin en az 1 yaşına kadar odadan cikmiyorlar, sanki 2, 3 yaşına kadar çocuk anlamıyorlar kendi odası varmi yokmu

Coxugun yatagin tekerleri olacak, esimle düşündük salona götürmeyi gerektiğinde

Yani, tabi avantaj olabilir teyze yakinda anneanne üstte ama mahremiyet kalmiyor...bide hani ben öyle yuvarlama dedim, 2 yil daha burda kaliriz diye, belki seneye yaza benim eşimin işi netlesir hangi şehirde yasayacagmiz belli olur, ozaman böyle kiytirik yere gitmekdense para biriktirio daha güzel özenilmis tasinirim diye düsündüm, seneye yaz da cocul 14 aylik oluyor

Sevişmek için yatak zorunlu mu

Çocuk orada uyur konu sahibi salonda takılır

Ay cok sagolun, böylesi cevaplar içimi ferahlatiyor, amin aynen zaten benim kafa komple derslerimde çocukta 1.5 yaşına kadar idare eder artik bizimle

Ben yakında olmayı avantaj olarak görmüyorum açıkçası

Bebek gık dese kapıya gelir ayy sen bakamıyor mısın modu olur

Ben yakında olmayı avantaj olarak görmüyorum açıkçası

Bebek gık dese kapıya gelir ayy sen bakamıyor mısın modu olur
Bide birtek anneanne de dwgil, yanimda onun samimi arkadasi var, her tartismayi duyacak kocamla, tmm pek tartismayiz ama hani olaki

Sevişmek için yatak zorunlu mu

Çocuk orada uyur konu sahibi salonda takılır
Genel söyledim aslında.
Evde büyük bir çocuk daha varsa her yerde takilamiyorsun.
Çoğu insan aman o bebek, çocuk modunda.
Ama konu sahibi bilinçli o yönden de bir çözüm bulmuş.

Ben şeye takıldım 26 haftalik hamilesini ve henüz önceliginiz okulunuz ve iş bulmak mi?
Kesin biseyi yanlis anladim

Teyzelerimi canım gibi severim ama annemle beraber bazen katlanamıyorum akil vermelerine. Konusmuyor kapatiyorum,bazen anneme arayıp agliyorum strese giriyorum boyle konusmayin diye :) esinizle içinize sinen en doğrusu, yurtdışında ev degistirmek turkiye gibi asla degil. Bu strese kendinizi sokmayın bence de. Ben teyzeme yakın olurum korkusuyla yurtdisi planını erteliyorum gozden uzakken sevmek en güzeli

benim annem ve teyzemler böyledir. ne yapsanız yaranamazsınız
en iyisini siz bilirsiniz, eviniz 1+1 ama çok küçük değilmiş anladığım kadarıyla bence de öyleyse değmez
siz fikrinizi belirtip konuyu kapatın yeterli

3 çoçukla 1 +1 bir yıl yaşadım çok sıkıntı olmadı dediğiniz gibi 6 aylık olanakadar zaten yatıyor çoçuk 1.5 senede idare edilir kafana göre takıl

Yalnız değilsin, aynı tutum benim ailemde de var... Ben sürekli kendimi izah etmek zorunda hissederim bildiğimi kanıtlamam gerekiyormuş gibi gelir onlarla konuşurken. O yüzden son zamanlarda artık daha az görüşür oldum, benim bulduğum çözüm bu...

Anneanneye göz kulak olun,komşu olun, yardımınız da dokunur diye tutturmuslardir kesin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…