Annem vefat etti bir fatiha okur musunuz?

Okudum Allah rahmet eylesin
Mekanı cennet olsun, kabri nur dolsun insAllah.
peygamber efendimize komşu olsun

Merhaba annem 4 gün önce vefat etti. Kendisi 16 yıldır yatalaktı felç geçirdi konusamiyordu bizi tanımıyordu. Bu dünya da çok çekti rabbim inşallah çektiği sıkıntıları hastalıkları günahlarına kefaret sayar. Allah rızası için bir fatiha okur musunuz? Şimdiden okuyan herkesten Allah razı olsun.
Okudum Allah rahmet eylesin sizlere de sabırlar versin

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allah size sabır ve dayanma gücü nasip etsin. Allah annenizin soyunu devam ettirsin, soyundan gelenleri Müslüman olarak, iman gücü güçlü, vefalı kişiler olmasını nasip etsin. Vefat eden kişilerin çocukları varsa amel defterlerinin açık olduğunu ve yapılan her hayır ve ibadette onlara da sevap olarak yazıldığını duymuştum. Ondan beridir babacığım için hep dua ederim, namaz kılmaya gayret ederim. Sizin için de anneniz için de dua edeceğim

Merhaba annem 4 gün önce vefat etti. Kendisi 16 yıldır yatalaktı felç geçirdi konusamiyordu bizi tanımıyordu. Bu dünya da çok çekti rabbim inşallah çektiği sıkıntıları hastalıkları günahlarına kefaret sayar. Allah rızası için bir fatiha okur musunuz? Şimdiden okuyan herkesten Allah razı olsun.
Okudum. Başınız sağ olsun Allah yardımcınız olsun 🌺

3 ihlas bir Fatiha okudum başınız sağolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Rabbim sizlere sabırlar versin 😔

Okudum, Allah kabul etsin 🤲🏻 Başınız sağ olsun. Annenizin mekânı cennet olsun inşallah.🤲🏻 Sabır dilerim.

Allah'ım kabrini nur mekanını cennet bahçesi eylesin.Hastaligini günahlarına keffaret saysin İnşallah.

Bende annemi kaybettim sana dayanma gücü versin Allahım. Allah rahmet eylesin. Annemiz için bende okudum Allah kabul etsin mekanı cennet olsun inşallah.

Şimdi gördüm daha konunuzu..
Okudum, Allah rahmet eylesin 🥺
Mekanı cennet olsun anneciğinizin 🤲🏻🥺
Allah sizden de razı olsun 🤲🏻🌸

X