annem.

siyahvebeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
419
1.709
36
Babana yazık ya. Kimse aldatilmayi haketmez.

Acaba konuştuğu adam evli mi? Onunla mi konussaniz? Ne bilim alttan alta devam ederse seni de annemi de ifşa ederim diye tehdit mi etseniz. Belki blöf ama işe yarayabilir.

Ayrıca anneniz hiçbir şekilde kendi isteğiyle o adamı bırakmayacak. Bunu da biliyorsun.

Melisayvz0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
101
71
28
aylar önce annemin telefonunda yazışmalar yakaladım bi adamla. sonra konuştuk kendiside itiraf etti babamı aldattığını. Konun ne derece olduğunu bilmiyorum bilmekte hiç bi zaman istemedim. Bu durum beni içten içe üzüyor. Tartıştık bana git söyle babana vb bişeyler söyledi bende babama kıyamadım gerçekten. Annemle konuştuk ona güvendim. Fiziksel bi aldatma olduğunu düşünmüyorum çok fazlada mesajın detayına bakmadım, bakamadım zaten. Aynı zamanda çok anneme bağlıyımdırda böyle bişeyin olma ihtimalini unutmak istedim. Ona güvendim bi daha yapmıyacağı konusunda sineye çektim. Tamam yapmıştır bi hata. Bu bana düşmez kendi ilişkileri dedim. Bu kadarı beni aşar dedim. Annem bidaha bişey yapmaz dedim. Telefon kurcalama huyumda yoktur gerçekten. bu olaydan bi kaç ay sonra annemin bi instagram hesabı benim telefonumdaydı bende bilerek çıkış yapmamıştım. Bi baktım bi adamla konuşmaya başladılar. Aradım annemi tekrar tartıştık kapadı suratıma. Bugünde bi mesajlaşma gördüm telefonda ya ben ne yapıcam bilmiyorum gerçekten. Tek çocuk benim 18 yaşındayım. Evlilikleride aynı evde yaşayan dostlar gibi yani. Boşversem olmuyor. Onları yaklaştırmaya çalışsam olmuyor. Annemle konuşsam olmuyor. Babama söyleme fikrini asla düşünemem zaten. Çok üzgünüm lütfen kırıcı yorum yapmayın tek istediğim sey akıl. İkisinide çok seviyorum ben.
En doğrusu babana söylemek böyle aptal yerine koyuluyo adam bu daha kırıcı bence

Revna

Popüler Üye
Pro Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
3.229
13.842
Yazık.
Anneniz sizi anne etmiş kendine.
Kendisi de ergen olmayı seçmiş

Perpul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2018
511
807
İğrenç bir durum babana soylememeye neden böyle kararlısın anlayamadım. Bu şekilde bildiğin enayi yerine konuluyor. Yarın birgün annenin konuştuğu kişilerden biriyle sizi bırakıp kaçmayacagı ne malum? Oluyor böyle şeyler. Sen direkt söylemiyorsan da bir şekilde öğrenmesini saglayabilirsin.

delirdim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2015
710
1.116
38
aylar önce annemin telefonunda yazışmalar yakaladım bi adamla. sonra konuştuk kendiside itiraf etti babamı aldattığını. Konun ne derece olduğunu bilmiyorum bilmekte hiç bi zaman istemedim. Bu durum beni içten içe üzüyor. Tartıştık bana git söyle babana vb bişeyler söyledi bende babama kıyamadım gerçekten. Annemle konuştuk ona güvendim. Fiziksel bi aldatma olduğunu düşünmüyorum çok fazlada mesajın detayına bakmadım, bakamadım zaten. Aynı zamanda çok anneme bağlıyımdırda böyle bişeyin olma ihtimalini unutmak istedim. Ona güvendim bi daha yapmıyacağı konusunda sineye çektim. Tamam yapmıştır bi hata. Bu bana düşmez kendi ilişkileri dedim. Bu kadarı beni aşar dedim. Annem bidaha bişey yapmaz dedim. Telefon kurcalama huyumda yoktur gerçekten. bu olaydan bi kaç ay sonra annemin bi instagram hesabı benim telefonumdaydı bende bilerek çıkış yapmamıştım. Bi baktım bi adamla konuşmaya başladılar. Aradım annemi tekrar tartıştık kapadı suratıma. Bugünde bi mesajlaşma gördüm telefonda ya ben ne yapıcam bilmiyorum gerçekten. Tek çocuk benim 18 yaşındayım. Evlilikleride aynı evde yaşayan dostlar gibi yani. Boşversem olmuyor. Onları yaklaştırmaya çalışsam olmuyor. Annemle konuşsam olmuyor. Babama söyleme fikrini asla düşünemem zaten. Çok üzgünüm lütfen kırıcı yorum yapmayın tek istediğim sey akıl. İkisinide çok seviyorum ben.
Çok üzüldüm bende. Ya babana söyleme bencede ama annene babana söyleyeceğini söyle. Ayrıca boşanmalarını iste. Babana üzüldüm ama babanında yapmadığına eminmisin. Yada babanın sinirlerine hakim bir adam olduğunu düşünüyorsan babanın görmesini sağla

Bihterin Masali Saci

Agresif Bir Civciv
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
2.737
5.220
Annene böyle suratıma kapatarak veya olayın üstünü örterek geçiştirerek bir yere varamazsın de. Gel beraber bu konuyu masaya yatıralım ve çözüme kavuşturalım. Eğer babamı sevmiyorsan boşanın de. Korkunun ecele faydası yok. Babana da yazık? Empati yapsana🤷🏼‍♀️

baby girlL

✨💫🌟⭐️🌟💫✨
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
9.602
14.837
Ah çaresizliği hissettim resmen. İnşallah herkes için hayırlı biter bu olay 😔

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1305 gün geçti.

Selseli

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
270
386
28
Sizinkine cok yakin bir durum yaşadım ve mutlaka babaniza soyleyin yada annenize keson bir dille ya babanizdan ayrilmasini yada babaniza direk soyleceginizi soyleyin.. Cok yakin bir akrabimizin yazışmaları yanlislikla bizim bilgisayar da acik kalmisti ve esini aldattigi cok acikti o zamanlar yaşım küçüktü bu durumu ailem ile paylastim oda kimseye soylememi bizi ilgilendirmedigini soylediler konu kapandi sanmistik ki msjlarini okuduğum kadin su an hapiste ve nedeni bu durum lütfen nazi seyler gec olmadan bitmesi en dogrusu çünkü devami geliyorsa bu isin sonu hic iyi bitmez