Anneme sigara içtiğimi söylemeli miyim, nasıl?

Bence kesinlikle söyleme. Annen zaten eşini sigara yüzünden kaybetmiş, senin de içtiğini duyarsa çok üzülür.
İkincisi benim ailem öğrendiğinde çok anlayışlı yaklaşmıştı, madem içiyorsun kimseden isteme bizim gözümüzün önünde iç dediler, üzüldüler de tabi. Ama onlar bildiğinden beri daha çok içiyorum.
Eskiden ben de haftada bir paket içerdim, ama nasıl olsa artık biliyorlar diye hep arttı sayısı. Şu an günde 10 tane içiyorum.
Evet belki zorlanıyorsun gizli saklı içtiğin için ama sağlığın açısından çok daha iyi.
Keşke benimkiler de bilmeseydi ben de daha az içmeye devam etseydim

Tiryaki olduysan şöyle tabi bu senin bedenin gizlilik hoş bir davranış değil çoğu genç kız gruba giremiyor sigara içince gruba üye oluyor sohbet ve sosyal oluyor günümüz gençlerin durumu bu çoğunun ailesi bilmiyor

Bir anımı paylaşayım:KK200:

Yakalandım ben :) Çokta küçüktüm 15 yaşında annem yakalayıp babama söyledi babam bir daha görürsem seni gebertirim dedi babam bi daha görmedi ama annem her gördüğü paketimi saklardı dolu boş fark etmez nerede bulsa saklıyordu ben atıyor sanıyordum ama saklamış...
Neyse aradan epeyyyy uzun zaman geçti nişanlıyım cebimde 5 kuruş param yok sigaram yok biraza canım sıkkın eşimle tartışmışız sebebi hatırlamıyorum annem hayatta sigara için para vermez ki bende isteyemezdim Annem sordu neyin var diye sigaram yok canım sıkkın dedim:KK14: hiç unutmam bu eczane poşetleri olurdu eskiden çanta şeklinde fermuarlı o çantanın içinde belki 50 60 paket sigara bazısı dolu bazısı 2 3 tane var annem çantayı önüme attı ''Zıkkım iç kızım elimle sana sigara vereceğim hiç aklıma gelmezdi zıkkım iç ''dedi gitti. Arsızlıkta nirvana olduğum için kahkahalarla güldüm :eek:abartısız 1 ay sigaraya para vermedim

Ah benim Güzel Annem sen gittin sigaranın birini söndürmeden diğerini yakar oldu senin arsız kızın :kızgın::kızgın:çözüm değil hiç bir şeye çözüm değil efkarda dağıtmıyor anamı da getirmiyor ancak bedenim ve cebime zarar ama kötü bir alışkanlık tez vakitte kurtulmak dileği ile
Küflememiş mi sigaralar onca zamanda...

Sigara niye kuflensin 😊
Bişey olmaz.islak yerde değilse.
Çantanın içinde 10 yıl bile kalir.
Küflüyor. Küçükken paket alıyordum o paket sürünüyordu ve sonunda küflüyordu. Minik minik noktacıklar oluyordu üstünde. Tadıda bozuluyordu, farklılaşıyordu. Kenarda paket unuttuğumda oldu. Çok kişi bilir bunu.

Küflüyor. Küçükken paket alıyordum o paket sürünüyordu ve sonunda küflüyordu. Minik minik noktacıklar oluyordu üstünde. Tadıda bozuluyordu, farklılaşıyordu. Kenarda paket unuttuğumda oldu. Çok kişi bilir bunu.
Nemli yada ıslaklık vardır.
Yıllardır paketlerim var dolu hiç bişey olmadı.
Ayrıca koleksiyonum var içinde tek tük kalan en eski sigaralardan.hic bişey olmadı.
Gerçekten duymadim bilmiyorum ben.

Nemli yada ıslaklık vardır.
Yıllardır paketlerim var dolu hiç bişey olmadı.
Ayrıca koleksiyonum var içinde tek tük kalan en eski sigaralardan.hic bişey olmadı.
Gerçekten duymadim bilmiyorum ben.
Allah allah bende ilk kez küflemediğini duymus oldum. Belki de saklama kosulları farkıdır öyleyse. ❤️

X