Annemin anlaşılmayan davranışları

Annem ikna olmuyor gerçekten en son çaresizlikten yazdım ne derler diyip duruyo. Abiminde ilişkisi olunca onu bekle yaşın daha erken diyo 23 yaşındayım çok erken bir yaş değil bence

Bence çok erken bir yaş 23. Anneniz de muhtemelen sizin biraz daha beklemeniz için abinizi bahane etmiştir. Çalışmıyormuşsunuz maddi manevi olgunum evlenmek için diyorsunuz. Çalışmazken nasıl kendinize ait paranız var anlatır mısınız, anlamadığım için soruyorum

Bence çok erken bir yaş 23. Anneniz de muhtemelen sizin biraz daha beklemeniz için abinizi bahane etmiştir. Çalışmıyormuşsunuz maddi manevi olgunum evlenmek için diyorsunuz. Çalışmazken nasıl kendinize ait paranız var anlatır mısınız, anlamadığım için soruyorum
Ufak tefek şeyler almıştım zamanında bizim dükkandanda paydaş olarak alacağım bi miktar var onunla yapacağım kalan şeylerimi

Erkek arkadaşınız kaç yaşında, askerliğini yaptı mı? Askerliğini yaptıysa düzenli bir işi var mı?
Anneniz erkek arkadaşınızı ve ailesini tanıyor mu?
Bana kalırsa annenizin abinizi öne sürmesinin altında başka sebepler var, konu yalnızca abiniz değil gibi geliyor.

Mesleğiniz var da çalışmak mı istemiyorsunuz? Kendi tercihiniz elbette ama bence okumuş birinin mesleğini yapmaması, çalışmaması hayatının en büyük hatalarından biridir.
24 yaşında sevgilim. Aralıkta gidecek askere gitmeden adı konsun istedik. Yani çok yakından olmasada tanıyor. Gıda iki yıllık okudum ben mezun olduktan sonrada hiç iş aramadım şuanlıkda düşünmüyorum çalışmayı pandemi var zaten ne gerek var.

X