Annemin evinde düştüğüm saçma durum

Lotuslu cheesecake

yaprak döker bir yanımız ,bir yanımız bahar bahçe
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2022
545
702
Kızlar annem ve babam yurtdışına gezmeye gittiler benim de bir kardeşim küçük okula gidiyor , diğeri çalışıyor sabah erken gidip akşam geç geliyor.aradılar abla bizle kalabilir misin küçük kardeşim okula giderken ve geldiğinde evde tek kalıyor bi müddet ve korkuyormuş. Eşimle konuştum ve gittim kalmaya annemin evine.annemler geldi. Eşim seçimde görevli olduğu için gece çok gelmişti geçen seçim bu seçimde öyle olcak düşüncesi ile haftasonuda kaldım annemde pazar akşamı anneme dedim eşim eve geçiyor diye annem de e kızım git sende dedi babama da gitsin di mi dedi. Sonra bizi yanlış anlama eşini düşündüğümüz için diyorum dedi. Dedim anne sen yarın bebeği yıkarız dediğin için ben kaldım eşimin haberi var konuştuk anlaştık dedim. Yok yok git sonra yıkarız dedi.öyle bi oldu ki sanki ben orda kalmak istiyorum onlar zorla eve gönderiyor gibi . Sonra aradım eşimi , eşimde zaten yakındaydı geldi 5 dakikada hazırlandım geldi çıktım. Makinada kızımın kıyafetleri vardı annem onları da çantaya koydu ıslak halde. Yemek yiyodum tabağım yarım geldim eve.babam giderken bizi yanlış anlama falan dedi öyle.içerledim bu durumu. Yoksa ben mi hassas davranıyorum.

Hassas davranmıyorsunuz kovulmussunuz resmen yaptıkları çok ayıp onlar da farkında oldukları için durmadan yanlış anlama demişler. bebeğiniz ağlayan huzursuz bir bebek mi acaba uykusuz falan mı bırakıyor ki böyle davrandılar. Makinadan kirliyi çıkarıp vermek nedir. Hiç olmazsa yıkar sonra getirir.

Kızlar annem ve babam yurtdışına gezmeye gittiler benim de bir kardeşim küçük okula gidiyor , diğeri çalışıyor sabah erken gidip akşam geç geliyor.aradılar abla bizle kalabilir misin küçük kardeşim okula giderken ve geldiğinde evde tek kalıyor bi müddet ve korkuyormuş. Eşimle konuştum ve gittim kalmaya annemin evine.annemler geldi. Eşim seçimde görevli olduğu için gece çok gelmişti geçen seçim bu seçimde öyle olcak düşüncesi ile haftasonuda kaldım annemde pazar akşamı anneme dedim eşim eve geçiyor diye annem de e kızım git sende dedi babama da gitsin di mi dedi. Sonra bizi yanlış anlama eşini düşündüğümüz için diyorum dedi. Dedim anne sen yarın bebeği yıkarız dediğin için ben kaldım eşimin haberi var konuştuk anlaştık dedim. Yok yok git sonra yıkarız dedi.öyle bi oldu ki sanki ben orda kalmak istiyorum onlar zorla eve gönderiyor gibi . Sonra aradım eşimi , eşimde zaten yakındaydı geldi 5 dakikada hazırlandım geldi çıktım. Makinada kızımın kıyafetleri vardı annem onları da çantaya koydu ıslak halde. Yemek yiyodum tabağım yarım geldim eve.babam giderken bizi yanlış anlama falan dedi öyle.içerledim bu durumu. Yoksa ben mi hassas davranıyorum.
Ben mi yanlış hatırlamıyorum gidip kalıyorum öyle böyle yapıyorum bana bunu yaptılar diye konu vardı bir daha sizde yapmayın dediler doğrumu

Ailenizindaha önce böyle bir tavirlaru oldu mu?
Makinedeki islak çamaşıri gectim kizin tabaginda yemegini yarim biraktirmislar.
Sorun sizde değil ailenizde
ama böyle apar topar göndermelerinin nedense sizi istememe değilde farkli bir durumu sizden saklama amaçlı olma ihtimali olabilir mi?

Cok tuhaf.
Eşinizi sevmezler mi, küslük falan mı var?
Hos öyle bile olsa idare edilir, ayıptır diye eş de yedirilir en azından.
Kırılmakta cok cok haklısınız.

Ne alaka bu gönderme çabaları banada saçma geldi. Acaba daha önce böyle bir sorun mi yaşandı eşiniz tarafından ki tekrardan sorun olur diye temkinli yaklaşıyorlar. Bence sebebi var.

Ben olsam bir daha gidip kalmam. Bizi yanlış anlamada ne demek? Ben anlarım arkadaş. Ailemin evinde rahat edemeyeceksem o zaman niye gideyim?

Ailende tuhaf, okula giden çocuk bırakılırda tatilemi gidilir?

Bana çok çok garip gelmedi ya... Eşimin ailesi de böyle, eşim yalnız olunca özellikle git git eve git diye beynini yerler... Genel tavra bakmak lazım sebebi anlamak için

Kovmuslar yaka paça nedeni ne anlamadım

Ailenizindaha önce böyle bir tavirlaru oldu mu?
Makinedeki islak çamaşıri gectim kizin tabaginda yemegini yarim biraktirmislar.
Sorun sizde değil ailenizde
ama böyle apar topar göndermelerinin nedense sizi istememe değilde farkli bir durumu sizden saklama amaçlı olma ihtimali olabilir mi?
Eşimi gel diye aradığımda zaten evin oralardan geçiyormuş hemen gelince tabakta yarım kaldı ona yanmıyorum zaten ama alınınca bu bile zoruma gitti

Ne alaka bu gönderme çabaları banada saçma geldi. Acaba daha önce böyle bir sorun mi yaşandı eşiniz tarafından ki tekrardan sorun olur diye temkinli yaklaşıyorlar. Bence sebebi var.
Yok kesinlikle eşime dediğimde sorun yok git kal dedi her günde yanımıa geldi kızımızı görmeye akşam geldi yemek yedi sorun yoktu yani

X