Annemin evinde düştüğüm saçma durum

Bu ne ya. Yemek yiyorsunuz eşin geliyor bi tabak da ona koyup birlikte niye yenmiyor? Çamaşır çıkıncaya kadar bekletmiyorlar? Küçük çocukları yalnız bırakıp ne gezmesine gidiyorlar? Siz niye apar topar çıkarken iki kleime etmiyorsunuz? İnsan ana babasıyla konuşamıyorsa kiminle konuşsun yani.

Cogu yorumun aksine ben kovuldugunuzu hatta yaka paca kovulduğunuzu dusunmedim. Yani kovacak olsalar, sizi evlerinde istemeseler eşiniz yokken de istemezdilerdi.
Zaten gunlerce orda kalmişsiniz eşiniz de donuyorken gondermişler işte sehirler arasi yol degil neticede. Ben eşimin keyfinden anne babasinin yaninda kalmasini ve beni tum gece yalniz birakmasini istemezdim acikcasi, kirilirdim yani. Aileniz de boyle dusunmuş olabilir ne bilsinler eşinizin umurunda olmadigini. 🤷

İslak camasirlari cantaya tıkmasalar iyimiş. 😁😁😁

Son düzenleme:
Gecen konunuz vardı,aileniz bu yapıda ama her seferinde inatla gidip agzinizin payını alıp dönüyorsunuzİşleri düşünce gel ,sizin işiniz düşünce tıppppp.
Artık kendi çocuğunuzu kendiniz yıkayın anneniz rest çekse bu çocuk bir daha yikanmayacak mi?
Suç sizde hep avuclarinin içindesiniz değeriniz yok......

X