Annemin evinde düştüğüm saçma durum

Zaten 5 gündür bizdesin biz geldik eşin tek 5 gündür git dediler yalnız kalmasın falan filan
Birdaha gitmeyin. Deseydiniz kardeşim korkmuş bunu neden ayarlamadiniz madem tatile gideceksiniz . Evde tek birakılir mi çocuk o kadar saat akıl var mantık var. Ayip etmişler size de insan bir tesekkur eder. Gitmeyin mumkun mertebe. Tavır koysaniz anlamazlar kesin

Tabaginiz yarim kalacak kadar acele ne oldu ben yazinizdan onu anlayamadim. Normalde alinmayin sizi dusunmuslerdir falan derdim ama yemeginizi bile yarim biraktiracak kadar ne aceleleri vardi ki
Eşimi gel diye aradığımda yemek yiyordum o da evin oralardaymış hemen geldi ben aşağı indim tabak umrumda değil aslında da alınınca hepsi batıyor

Birdaha gitmeyin. Deseydiniz kardeşim korkmuş bunu neden ayarlamadiniz madem tatile gideceksiniz . Evde tek birakılir mi çocuk o kadar saat akıl var mantık var. Ayip etmişler size de insan bir tesekkur eder. Gitmeyin mumkun mertebe. Tavır koysaniz anlamazlar kesin
Zsten 1 gün daha kalma sebibim kızımı annem yıkıyor annem dedi yarın yıkarız diye o

Eşiniz 5 gün nasıl ayrı kaldi sizdrn ve bebekten o da ilginç. Eşe de dikkat edin siz
Konuyu farklı farklı yerlere çekmeyin lütfen ben istedim kardeşimlerimin yanına gitmeyi küçük kardeşim evde tek olsun istemedim o da müsade etti sağ olsun.her gün sabah akşam yanımıza geldi . Aradı etti ilgilendi konu bu değil zaten

Zaten 5 gündür bizdesin biz geldik eşin tek 5 gündür git dediler yalnız kalmasın falan filan
işte bende böyle anladım açıkçası
ki çok alıngan bir insanımdır
sanki eşiniz daha fazla yalnız kalmasın diye göndermek istemişler gibi

ama ben olsam yemeğini ye de derdim.. yemek önemli benim için

kardeşiniz kaç yaşında bu arada.. tatile de size güvenip gitmişler gibi

işte bende böyle anladım açıkçası
ki çok alıngan bir insanımdır
sanki eşiniz daha fazla yalnız kalmasın diye göndermek istemişler gibi

ama ben olsam yemeğini ye de derdim.. yemek önemli benim için
Sabah kızımı yıkadıktan sonra alacaktı zaten eşim o saçma geldi zaten

Eşimi gel diye aradığımda yemek yiyordum o da evin oralardaymış hemen geldi ben aşağı indim tabak umrumda değil aslında da alınınca hepsi batıyor
Muhakkak tabak umrunuzda degil de yemeginizin yarim kalmasi garip. Esiniz yakinsa yukari cikardi, ona da bi tabak koyulurdu, 20 dakika sonra cikardiniz. Gercekten cok garip olmus. Haklisiniz. Ama anne baba. Cok dusunmeye, gucenmeye degmez. Kendinizi suclamayin. Bosverin.

Aileniz bencil ama 5 gündür oradaymışsınız sizi düşünmüş eşinizi aradığınızda yakınlarda olması tesadüf o yüzden sofrada tabak kaldı çamaşır makinesinde çamaşırları acele götürdünüz
Bebeğiniz büyümüş kendiniz yıkayabilirsiniz altına kıyafet koyup yatırıp eşinizden yardım da alabilirsiniz. Ben tek başına banyo lavabosunda altına kıyafet koyup hafif ılık sıcak su açıp yıkıyordum sanki biri su döker gibi oluyor. 1 surahi su yanımda kalıyordu en son başına döküyordum. Gözünüzde büyütmeyin herşeyi

Ama şimdi öyle bir konuşuluyor ki sanki tabağınızı bitirtmediler.
Çıkarken onlar hadi hafi diye kaldırıp elinize çantanızı vermediler sonuçta değil mi, acele çıkmanız sizin seçiminiz.
Eşinize de yemek koyacaktınız da anneniz mi engel oldu sanki?

Bennde alınırdım.Normal olan eşini de yemeğe çagır yiyin gidecekseniz öyle gidin denilmesidir bir anne cocugu kac yasında olursa olsun yarim kalmıs tabak görmek istemez aslında nasil elvermis içi

Eşimi gel diye aradığımda zaten evin oralardan geçiyormuş hemen gelince tabakta yarım kaldı ona yanmıyorum zaten ama alınınca bu bile zoruma gitti
E demediler mi kızım sen yemeğini bitir,eşinde gelsin 1 tabakta ona hazırlarız,evde yemekle uğraşma diye.
Çok saçma ya.
Ben size hak verdim açıkçasi.
Bazen haftasonu eşim işteyken çocuklarla evime 1saat uzaktaki anneme gidiyorum eve dönerken yemeğin varmı diyor, elime yemek,buzluktan kendi yaptığı manti vs tutuşturmaya çalışiyor akşam uğraşma diye, almıyorum teşekkür edip,kalsın bir dahakine sende yeriz beraber diyip, yemegi programlamış oluyorum evden çıkmadan zaten ama senelerdir teklif ediyor kabul etmesemde.
Sizinkiler saçmalamış. Çocuğun islak giysilerini vermek ne yani.
Sinir oldum.

X