Annemin torunlarını ayırt etmesi !!

Yani anneniz torunlarını seviyordur elbette daha az yada çok onu Allah bilir sizdede bu durum kıskançlığa sebep olmuş yani yeğenim güneşte foto çekilip atsa saçının rengi belli olsun diye yapılmış demem yani oyyyy yerim ben onu derim :) dua edin kıskançlık geçsin içinizdeki .. anneniz buna sebep olmuş

Benim anneannem de ayirir gizli gizli dayimin ogullarina para verir mesela. Ben en buyuk torun olduğum için bi tik fazla toleransım var gozunde ama kardesimin hic yok, cocuk bi kere cikolata diye aglamisti evde uc dort kutu olmasina rağmen saklamisti digerleri yesin diye

İllaki oluyor böyle şeyler. Ben tek çocuğum iki kızım var. Annem ikisini bile ayırıyor. Birini daha çok seviyor onu benimsemiş yapacak birşey yok.

Benim kaynana ayırıyor! Benım kızımı babannenin aşkı diye sever.
Fakat kızının çocuğunun arkasından siktir gitsin der . Resmen ayırıyor
aaaa terbiyesiz kadın. insan yabancıya söylerken utanır torununa nasıl söyler

Annem torunları arasında ayrım yapar ama hiç öyle göze sokmaz bir abimin çocukları ile diğer abimlerin çocukları arasında ( bu biraz gelinlerden kaynaklıda olabilir) benim çocuklarımı cok sever çok çok nadir ayrim yaptigi konular oldu ama ben takılmıyorum. Daha çok benim çocuklarım arasında ayrım yapar birini daha cok sever bunu söylemez ama acayip hissettirir nedeni sarışın diğerlerine göre daha beyaz birazda toplu bir çocuk. Gerci sadece annemde değil annemle teyzem telefonda konuşurken teyzem bile o çocuğumu soruyor napiyor nasil diye 🤷‍♀️ benim bile sormaz oysaki . Ama işte ben o çocuğumu çok ama çok zor büyüttüm . Nazara inanıyorum ve benim cocugum hep nazara geldi olmadık sekilde sürekli kaza bela geldi şükür ki hepsini hafif atlattı bi tanesini örnek vereyim telefonda annemle konuştuktan bi sure sonra evin içinde oynarken halıya düştü iki ust disi cikti tamamen kökünden çıktı geldi . Oysaki yerde hic birsey yoktu oyuncak filan halıda takılacağı bir hali değil burnunu vurduğunu düşünemiyorum. Bu çocuğum yandı, yüzüne dikiş atıldı 2 yaşına kadar hep hastanelerde yattı 1 er hafta hastalığı ne deseniz hic bisey bir atesleniyor atesi düşmüyor , bir seferinde solunum zorluğu yaşıyor bu sekilde 5 6 sefer yattı. Elimde değil Allah onu güzel yaratmış onun güzelliğide benim imtihanım.

X