Annenin duygu sömürüsü yapması, hayatı zindan etmesi

keşke böyle olsa. O anlamda yaklaşmıyor. Ben kuaföre giymeyeceğim dedim, kendi gidemedi. İlla biri olacak. Ben ölsem ne yapacak acaba?

Size karşı olan sevgisi çok güzel ancak bunu ifade ediş biçimi yanlış, sizin de ayrı bir hayatınızın olduğu unutmamalı ancak bunu bağırarak, kızarak söylemeyin yaşı genç değil çok çabuk alınır, İzmir'deki eve neden babanızla gitmiyor, eli ayağı tutuyor sanırım kendi yemeğini kendi yapabilir arkadaşı olur sohbet ederler, arkadaşı var mı? acaba olmadığından mı size karşı bu kadar anaç davranıyor

Babam evde tamir var onla ilgilenecek. Arkadaşları var ama malum şu an pandemi. Eve tek git, doğalgazı açarsın diyorum. Ben yapamam, arkadaşıma söylerim o gelir diyor. Vanayı çevirmek için arkadaşı gelecek yani? Vanayı herkes bilir, ters tarafa doğru eğecek. Ne var bunda? Bu sevgi değil. Beni doğurduğu için malı gibi davranıyor. Öğlen gitmek istemedim mesela bozuldu. Hep beraber çıktık ama tek yürüdüm. Bana ait özel bir an yok. Her dakika ensemde.

Bilemedim ya, bence birisi aracılığıyla bunu söyleyin mesela teyzenize anlatın olayı teyzenizde ona uygun bir yolla izah etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…