Anormal bir durum

Pandemi değil işte bu. Adam normalde böyleydi asla çıkmak gezmek istemezdi ayrıldım bitirdim ilişkiyi. 1 ay sonra kendi döndü pişman şekilde yaptığı hataları farketmiş affetmemi istedi. Cok çırpındı barışmak için. Affettim. Nişan sürecinde iyiydik hoştuk. Evlenince bitti her şey. Geçiciymiş meğerse evlenene kadarmış. Ne balayına çıktık ne başbaşa yemek yedik nikahtan sonra. Neyse dedim. Pandemi var sonrada yaparız dedim. Meğerse şuaralar farkediyorm ki tamamen yalanmış davranışları.
Severek evlenmedinizmi??

Bir kaç gündür eşimle küsüz. Durum masaj konusundan patlak verdi. İkimizde şuan çalışmıyoruz. Bütün gün oturur elinde telefon takılır. Bende varsa ev işleriyle uğraşırım. Gece yatağımıza geçince masaj istedim. Ağrılarım oluyor. Tamam telefonda bi işim var halledip yapıcam dedi. Okey dedim bende telefonda takıldım. Sonra farkettim ki işini halletmiş öylesine takılıyor başka sitede. Farkettiğimi görünce gönülsüz şekilde unuttun sandım dedi bişey demedim. başladı masaj yapmaya. Öyle bir yapıyor ki belli istemediği , yani benim tatmin olacağım şekilde değil beni kızdırmak amaçlı birazda bu. Tamam ben istemiyorum diyip arkamı dönmek istedim bu seferde şaka yaptım diye ısrar edip döndürmedi beni. Ama o kadar sıkıldım ki tavrından (zor sanki birkaç dk masaj yapmak) dönmek istiyorum bırak diyip döndüm. Maksadım olay çıkartmakmış öyle söyleyip , o da döndü arkasını yattı. :silah:Bu sebeple konuşmuyorum o da konuşmuyor. Neden olay çıkartmak isteyim ki. Hem yapıcam diyip yapmıyorsun sesimi çıkartmadığım halde nasıl olay çıkartmak istemiş olabilirim ki? Ama ben yinede sabah kalkıp kahvaltıyı hazırlarım akşam olur yemeğimizi yaparım. Ama beyfendi bir çay bile içermisin diye sormadan kendine koyar içer... nerede yanlış yapıyorum ben niye anlaşılamıyorum ki . Kendimi bu evde bazen sahiplenilmiş hayvan gibi hissediyorum... boşanmak bile geçiyor kafamdan... tahammül edemiyorum canımı sıkan ne varsa..
Küslük sebebiniz çok gereksiz geldi bana ama bunun uzaması ondan da gereksiz. Sabah olunca bunu unutmanız gerekiyordu normal şartlarda (en azından ben öyle düşünüyorum 😊) başka bir probleminiz varsa bunu tetiklemiş olabilir tabi onu bilemem ama bazen insanların gel gitli dönemleri olabiliyor sizde onu yaşıyor olabilirsiniz bu pandemi hepimizin dengelerini alt üst etti..

Diğer mevzuya gelince bütün evin işini yemeğini falan neden siz yapıyorsunuz ki? Üstelik kendi çayını alırken bir bardak da size koymayan birine niye yemek hazırlayıp zahmete gireceksiniz.. Ben olsam yapmazdım ve onun anlamasını sağlardım. İkinizde evdeyken şartlar eşittir ev işi ve yemek ikinizin Ortak sorumluluğudur..

Aaaa.
Biz bunu yıllardır yaşarız.
Ne yüzsüzmüşüm gı.
Düzenli masaj isterim.
Düzenli olarak içinden gelmez.
Sekiz yıldır sanırım 4 kere içinden gelerek yaptı.
Geri kalan 746 masaj uflamalar ve "az daa noğluuğrr"larla geçti.
Bende isterdim gönüllülük esas olsun.
Ama üzüme odaklandım, bağcının da keyfi bilir.
Tırt.

X