Saç Rengi ve Saç Boyama Antalyada gölge yada roflede iyi bir kuaför arıyorum yardımcı olabilir.misiniz arkadaşlar????

Antalya07muhendisanne

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2022
7
5
39
Arkadaşlar merhaba Antalya'da saçıma rofle yapdirmak.istiyorum. saç rengim rofle için çok müsait kendi rengim.kumralim daha önce saçımda rofle vardı. Uzadı.simdi.bana onerebilecegini bu isde temiz iş.cikaran iyi bir kuafire.ihtiyacim.var yardımcı olur musunuz?

Teşekkür ederim cix de Emrah gidiyordum ben eskiden ama saçımın roflesini en son beğenmemiştim ama.seviyiorum genel.olarak orayı teşekkür ederim
Ben sizin yerinizde olsam başka işlemleri yaptırırken önce salonu edüt ederim. O esnada mutlaka röfleye gelenlerde olur. Beğendiğinizi yaptırırsınız. Aynı salonda farklı personel daha farklı sonuç çıkarıyor.

Ben sizin yerinizde olsam başka işlemleri yaptırırken önce salonu edüt ederim. O esnada mutlaka röfleye gelenlerde olur. Beğendiğinizi yaptırırsınız. Aynı salonda farklı personel daha farklı sonuç çıkarıyor.
Çok teşekkür ederim haklısınız.birde.lara.tataflari.suan bana.uzak.kaliyor. ben Konyaaltı.tarafindyaim küçük kızım var evime.yakin kuaförler olsa.cok daha iyi olur

Arkadaşlar merhaba Antalya'da saçıma rofle yapdirmak.istiyorum. saç rengim rofle için çok müsait kendi rengim.kumralim daha önce saçımda rofle vardı. Uzadı.simdi.bana onerebilecegini bu isde temiz iş.cikaran iyi bir kuafire.ihtiyacim.var yardımcı olur musunuz?
Konyaaltı'nda Elita güzellik ve kuaför salonu var, bi bakabilirsiniz

X