Aol

Kun fe yekunnn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2016
1.232
799
Hayırlı akşamlar aol duz lisedeyim şuan çocuk gelişimi bölümüne geçiş yapmak istiyorum dersleri zormu saatleri nasıl hergun gitmek mecburmu bu bolumu bitirince anaokulunda çalışmak istesem bana faydası olurmu bilgisi olanlar beni aydinlatabilirmi bu konuda...

Hayırlı akşamlar aol duz lisedeyim şuan çocuk gelişimi bölümüne geçiş yapmak istiyorum dersleri zormu saatleri nasıl hergun gitmek mecburmu bu bolumu bitirince anaokulunda çalışmak istesem bana faydası olurmu bilgisi olanlar beni aydinlatabilirmi bu konuda...
Açık lise mezunu değilim ama açık meslek lisesine gidenleri gördüm genellikle dersleri haftasonu oluyor cumartesi-pazar devam zorunluluğu var hafta içide olabilir belki orasını tam bilmiyorum benim gördüklerim hafta sonu gidiyordu yanılmıyorsam devamsızlık hakkın 5 hafta diye biliyorum 12.sınıfta 8.dönem oluyor galiba staj görüyorsun zorunlu olarak.

Benim kuzenim bitirdi..
Hem yüzyüze eğitim görüp hemde açıktaki kredili sınavını tamamlamak zorundasn canm.
Devamsızlık yapamiyosun normal lise gibi düşün.
Ve birsürü el becerileri dersi, etkinlikler.
3. Sene 300 saat staj son sınıfında tüm yıl st. Zorunluluğun var.

Liseden sonra bazı özel okullarda çalışabilirsin tabi 3 kuruş verip canına okurlar orası ayrı.

Sanırım meslek lisesinin açığında haftasonu dersleri oluyor ve devamsızlık sınırı var yani devam mecburiyetin var. Derslerine gelince yüzyüze eğitim görüldüğü için daha kolaydır aol'den.
Evet bikaç okulla telefonda görüştüm yarın gidip yüzyüze konusucam devamsizliğı merak ediyorum

Benim kuzenim bitirdi..
Hem yüzyüze eğitim görüp hemde açıktaki kredili sınavını tamamlamak zorundasn canm.

Liseden sonra bazı özel okullarda çalışabilirsin tabi 3 kuruş verip canına okurlar orası ayrı.
El becerileri dersi zormu etkinlikler çok zormu yine dışardan sınavlara da giriliyor yani kuzeniniz uni okudumu

Benim kuzenim bitirdi..

Eski kredilerimin akıbeti ne olur bu arada bilginiz varmı

Eski kredilerimin akıbeti ne olur bu arada bilginiz varmı

Eski kredilerin eklenir canım silinmez ama ikisi arasında puan farkı oluyor meslek ile düz arasında.

O şimdi üniversite okuyor normal kazandı 4 yıllık okul öncesi öğretmenliği..

Sürekli karton mukavva bişiler keser yapıştırırdı çiçek böcek :)
Zor değil ya eğlenceli

Eski kredilerin eklenir canım silinmez ama ikisi arasında puan farkı oluyor meslek ile düz arasında.

O şimdi üniversite okuyor normal kazandı 4 yıllık okul öncesi öğretmenliği..

Sürekli karton mukavva bişiler keser yapıştırırdı çiçek böcek :)
Zor değil ya eğlenceli
Bakalım yarın iyice okulla detayli şekilde konuşayim kayıtlar bikac güne biticekmiş 24 yaşındayım çok gec kalmis gibi hissediyorum kendimi o_O:KK12: bakalım hayırlısı artık teşekkür ederim

Bakalım yarın iyice okulla detayli şekilde konuşayim kayıtlar bikac güne biticekmiş 24 yaşındayım çok gec kalmis gibi hissediyorum kendimi o_O:KK12: bakalım hayırlısı artık teşekkür ederim

Canım benim kuzenimin okulu bize çok yakındı bazen yanına giderdim sınıfında 52 yaşında bir abla vardı asıl mesleği kasaplıktı. Kızı Kıbrıs'ta çocuk gelişimi okuyormuş kendide heves etmişti.

Kuzenden duyduğum Şimdi kızı okul açmış, anneside o okulda öğretmen ( üniye gidiyor ayrıca. ) insan istesin yeter ki ...

Canım benim kuzenimin okulu bize çok yakındı bazen yanına giderdim sınıfında 52 yaşında bir abla vardı asıl mesleği kasaplıktı. Kızı Kıbrıs'ta çocuk gelişimi okuyormuş kendide heves etmişti.

Kuzenden duyduğum Şimdi kızı okul açmış, anneside o okulda öğretmen ( üniye gidiyor ayrıca. ) insan istesin yeter ki ...
Maşallah iyi hırs yapmış kasap abla:KK53: banada gaz verdin bu arada ablayi duyunca :kızgın:

X