AÖL'DEN SONRA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ ??? YARDIMCI OLUR MUSUNUZ LUTFEN ?

Yani 2 yıl çocuk gelişimi örgün okuduktan sonra sınıf öğretmenliğine yine örgün eğitimle devam edeceğim öyle mi.
2 yıl açıköğretimden çocuk gelişimi okuyacaksınız yani önlisans bir bölüm okumuş olacaksınız.. Daha sonra örgüne geçip lisansa tamamlayacaksınız isterseniz yine çocuk gelişimi den devam edebilirsiniz isterseniz de sınıf öğretmenliğinden devam edebilirsiniz böylece çocuk gelişimi öğretmeni ya da sınıf öğretmeni olarak mezun olacaksınız.. Hangisini tercih ederseniz Toplamda sadece 2 yıl örgünden okumuş olacaksınız...

Yani 2 yıl çocuk gelişimi örgün okuduktan sonra sınıf öğretmenliğine yine örgün eğitimle devam edeceğim öyle mi.
Ayrıca benim tercih sebebim olmadığı için sizlere öneride bulunmadım ama aynı yolla isterseniz özel eğitim öğretmenliği de tercih edebilirsiniz..

Ayrıca benim tercih sebebim olmadığı için sizlere öneride bulunmadım ama aynı yolla isterseniz özel eğitim öğretmenliği de tercih edebilirsiniz..
Sınıf öğretmenliğine geçiş yapılmıyor diye biliyorum. Çocuk Koruma ve Bakım Hizmetleri, Özel Eğitim Öğretmenliği, Sosyal Hizmet, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği geçiş yapabileceği bölümler

Merhabalar

X