Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu aqualilly'nin mobilyaları için yorumlar lütfen :))

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Canım tepe home den aldıkların gerçekten çok hoş açık renk meşe sanırım ama çok güzel görünüyorlar bu renklerin modası geçmez kolay kolay allah huzurlu mutlu evini döşemek ve güle güle eskitmek nasip etsin bakalım. Biz daha o telaşlara düşemedik

canım güle güle kullan ortaya nasıl bişey çıkıcak çok merak ediyorum bende açık rekleri hep severi senin alacağın takımda ahşap eskitme diye tabir ettiğmiz yatak odasına benziyor ve dayanıklı geldi gözüme özellikle açık renk boyansa o kulplar filan çok hoş gibi olur ama evini hep birlikte çok iyi kombinlemesin duvar rengi bile çok önemli inşallah içine sinen bi evin olur bizde keyifle resimerine bakarız

evet canım çok çok sağlam bi mobilya o kadar belli oluyor ki dokununca. tepe home'dan aldıklarımız da güzel ama o yatak odası inan çok farklı ki ben böyle mobilyalarn hastasıyımdır eskiden beri boyat cilalat kullan :KK70: mesela benim gözümde mudodaki gibi eskitme boyayla yapılmış halleri canlanıyor muhteşem olur. ilerleyen yıllarda düşünüyorum zaten yenisini almak yerine sıkıldıkça değişiklik yapmayı yatak odamda. evet evet dekorasyon çok önemli yatak başının olduğu duvarda duvar kağıdı istiyordum ama vazgeçicem sanırım perdelerime bağlı biraz da. düz perde seçersem duvar kağıdı olur yok çiçekli perde seçersem uçuk pembe bi boya istiyorum yatak odamda :KK70: bakalım nasıl olucak artık kısmet :KK70:

Canım tepe home den aldıkların gerçekten çok hoş açık renk meşe sanırım ama çok güzel görünüyorlar bu renklerin modası geçmez kolay kolay allah huzurlu mutlu evini döşemek ve güle güle eskitmek nasip etsin bakalım. Biz daha o telaşlara düşemedik

haklısın canım oturacağım odada beyaz istemediğime emindim ceviz ve meşe arasında gidip geldim meşede karar kıldım inşallah pişman olmam :)) teşekkürler iyi dileklerin için.

canım sen ve tüm benimle sevinen arkadaşlarım; Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin inşallah canı gönülden dilerim bunu

canım dün sevgilimle tepe home mağazasına gittik. mobilyalar hakkında fikrimiz olsun istedik.%31 indirim var lakin benim işte bu diyeceğim mobilya bulamadım:S
gözüme tek çarpan tek beğendiğim yine senin koltukların oldu : )
ben mobilyalarını çok beğendim tatlım güle güle kullan

canım dün sevgilimle tepe home mağazasına gittik. mobilyalar hakkında fikrimiz olsun istedik.%31 indirim var lakin benim işte bu diyeceğim mobilya bulamadım:S
gözüme tek çarpan tek beğendiğim yine senin koltukların oldu : )
ben mobilyalarını çok beğendim tatlım güle güle kullan

:)) inşallah içine sinen bi şeylere denk gelirsiniz canım. bir de insan en başta hiç bir şeyden emin olamıyor. ben heralde 3-4 defa karar değiştirdim. özellikle yemek odası için :KK70: ikea,alfemo,bellona derken tepe home'dan aldım :KK70:

sen de gezdikçe kafanda oturtursun bazı şeyleri merak etme bol şans :))

:)) inşallah içine sinen bi şeylere denk gelirsiniz canım. bir de insan en başta hiç bir şeyden emin olamıyor. ben heralde 3-4 defa karar değiştirdim. özellikle yemek odası için :KK70: ikea,alfemo,bellona derken tepe home'dan aldım :KK70:

sen de gezdikçe kafanda oturtursun bazı şeyleri merak etme bol şans :))

sağol canım , inşallah içime sinen birşeyler bulabilirim. geçen sene sitelerde country tarz mobilya satan bir mağaza gezmiştim orada değişik şeyler vardı ,sitelere gidip alıcı gözüyle gezeceğim şu nişanı atlatalımda :KK1:

Son düzenleme:
Ben beğendim. Bu tarzı severim zaten. Bir eve yumuşaklık katıyor, huzur katıyor. Bir de ikinci mesajındaki resimlerde olduğu gibi mefruşatında çiçekli cici bici emprimeler, canlı ama yumuşak pastel renkler ve soft kumaşlar eklersen çok güzel olacaktır. Mutluluklar dilerim.

sağol canım , inşallah içime sinen birşeyler bulabilirim. geçen sene sitelerde country tarz mobilya satan bir mağaza gezmiştim orada değişik şeyler vardı ,sitelere gidip alıcı gözüyle gezeceğim şu nişanı atlatalımda :KK1:

bak canım feysbukta bi kaç yer görmüştüm ama istanbuldalar sanırım

Koza Country & Otantik - Bilgiler | Facebook
Country mobilya - Bilgiler | Facebook
bunlara da bi göz at istersen zaten bilindik modeller çok farklı bi şey yok ama yine de söylemek istedim :))

Ben beğendim. Bu tarzı severim zaten. Bir eve yumuşaklık katıyor, huzur katıyor. Bir de ikinci mesajındaki resimlerde olduğu gibi mefruşatında çiçekli cici bici emprimeler, canlı ama yumuşak pastel renkler ve soft kumaşlar eklersen çok güzel olacaktır. Mutluluklar dilerim.

teşekkürler canım english home sağolsun o işleri kolaylıkla hallediyorum ha bi de annem ve ördüğü kırlentler battaniyeler sağolsun :)))

mobilyalarımın hepsi sorunsuz bi şekilde geldi evime çok şükür.

bi kaç foto ekleyeyim ilk mesajda eklediğim tarzı sevenler için de fikir olsun

attachment.php

attachment.php

attachment.php

hepsi tepe home'dan.

tamamen yerleşince de foto eklerim yine :))

yatak odası o mobilyanın kırık beyazı olacak zaten :KK70: fotoğrafını koyduğum sergidekiydi gelecek haftasonu benimki de biticek fotoğraflarını çekebilirsem yüklerim.

yemek odası konusunda kafam karıştı ben yemek odasının mobilyalarını beyaz ya da krem yapmayacağıma eminim. yüklediğim dekorasyon fotoğraflarındaki açık kahve nasıl peki? meşe deniyomuş galiba? cevizden aydınlık ama yine ahşap havasında?

yatak odası şuna benzer bi şe olucak bitince inşallahEki Görüntüle 333156
canım yatak odan zaten açık renge boyanacakmış.salonuda bi tık daha açık yapabilirsen ne ala ama yapamazsanda modeline bittim yemek odanın.koltuklarını limon küfü yada yeşilin sevdiğin bir tonunda yaptırırsan perdeleri de yeşil pembe kahverengi bir kumaştan fon diktirebilirsen ve fonun kumaşındanda kırlent yaparsan açıklı koyulu bir kombin olur salonuna bahar gelmiş gibi olur model müthişhttp://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/511728-iste-geztaponun-evi.htmllink oldu mu bilmiyorum ama bide benim yemek odama bak .ben sana anlattığıma yakın hayal ediyorum koltuklar halılar perdeler değişecek inşallah.

eklediğin fotoların markası sherwood :KK70: country mobilyada en ünlü markalardan biri :) ben de yatak odası için bu markadan ilham almıştım kulplar ve renkte :))

sanırım burdaki fotoları soruyorsun? ilk eklediğim yemek takımını ben de çok beğenmiştim ama rengi koyuydu ve boyaması hoşuma gitmedi gölgeleri falan. ham hali de yokmuş mobilyacıda o yüzden vazgeçmiştik. tepe home'dan bir önceki sayfaya eklediğim fotolardaki takımı ve koltukları almıştık. yatak odasının boyanmamışını bulunca onu alıp boyattık. o da çok güzel oldu kemik rengi diyebiliriz rengi için. onun da şöyle bi fotosu var

$Fotoğraf-0052.jpg

Son düzenleme:
canım kapı girişi sağ taraf boş masa sandalyeni koysan daha iyi olurdu oraya sanki..sen bilirsin tabii.koltukların berjerin çiçekli deseni gözüküyor da köşe takımını merak ettim .neyse hepsi bitince eklersin merakla bekliyorum.bu arada düğün ne zamandı senin?

canım kapı girişi sağ taraf boş masa sandalyeni koysan daha iyi olurdu oraya sanki..sen bilirsin tabii.koltukların berjerin çiçekli deseni gözüküyor da köşe takımını merak ettim .neyse hepsi bitince eklersin merakla bekliyorum.bu arada düğün ne zamandı senin?

canım oraya tv sehpası gelecek :) köşe takımı düz beyaz. beyaz da değil de çok açık bi bej. renkli kırlentlerle kullanabilmek için düz yaptırdık onu. bir de odayı kalabalık göstermesin diye. tv sehpamızı da su yeşili istiyorum. bu dolabın rengi gibi

Eki Görüntüle 413887

canım çok güzel olmuuuş :nazar: tamamen yerleşmiş halini merakla bekliyorum :)

ben de merakla bekliyorum :)) halılarımızı yazın alabileceğiz ama perdeler falan takılınca ev baya bi şeye benzeyecek heralde :)) perde demişken bi english home'u arayayım :))

Evini çok merak ettim bende neyse düzenlendiğinde mutlaka resimlerini paylaş lütfen berjerlerinin deseni buradan görünüyor çok güzele benziyor sabırsızlandım görmek için :):)

Evini çok merak ettim bende neyse düzenlendiğinde mutlaka resimlerini paylaş lütfen berjerlerinin deseni buradan görünüyor çok güzele benziyor sabırsızlandım görmek için :):)

ben de çok sabırsızlanıyorum :)) şu sıralar ayakkabı çiçek gelinlik baya kafamız yoğun nikahı atlatalım da evimle ilgilenmeye başlayacağım yeniden :))

canım mutlulukla kullan inşallah :nazar: tv masan su yeşiline boyandığında süper olacak : )

yemek odası takımı ile koltuk takımının yerini değiştirseniz nasıl olur sence ? yemek masası kapıya yakın olursa sofra kurmak filan daha rahat olur diye düşündüm :S

X