Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu aqualilly'nin mobilyaları için yorumlar lütfen :))

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
canım mutlulukla kullan inşallah :nazar: tv masan su yeşiline boyandığında süper olacak : )

yemek odası takımı ile koltuk takımının yerini değiştirseniz nasıl olur sence ? yemek masası kapıya yakın olursa sofra kurmak filan daha rahat olur diye düşündüm :S

valla salona daha el atmadım bi gideyim de bakıcam :) priz falan kapının sağındaki duvarda o yüzden öyle yapmışlardır ama dediğin gibi ben gidip bakim de değişiklikler olabilir tabi :KK70: salonun perdesini düz pembe almaya karar verdim son kararım artık değiştirmicem diğer beğendiğim de çok güzeldi ama salon soluk kalacak sanırım öyle hep açık renkler olacak :/ perdeleri pembe alırsam tv sehpasıyla da uyacak. yatak odasına da english roses pembe perdeyi alıcam :KK70:

canım salonun dizaynı değişmiş biraz sanırım böyle çok güzel olmuş rabbim ağız tadıyla oturmak nasip etsin inşallah evini canlı canlıda görebilirim :))

Çok şirin bir salonunuz olmuş çok beğendim ben. :KK16:
teşekkürler :)

canım salonun dizaynı değişmiş biraz sanırım böyle çok güzel olmuş rabbim ağız tadıyla oturmak nasip etsin inşallah evini canlı canlıda görebilirim :))

evet canım ya bu gittiğimde günler inanılmaz yoğun geçti her gün bi şeyle uğraştım diyebilirim ama artık bitti sayılır inşallah seni misafir etmek kısmet olur evimde :)

kahverengi mobilyaları görünce ayyy bu neeee demiştim
ama salonunun son hali muhteşem
güle güle kullan.
iyiki onlardan almamışsın.

X