Aralık 2020 transfer olacaklar

Ne zamandır istiyorsunuz daha önce denemeniz var mı
Hayır bu ılk olacak aslında 9 ay once doktor rutin kontrolde amh seviyem in cok dusuk oldugunu ve direk tup bebege baslamam gerektiğini soyledı ama pandemıden dolayı yasadıgım sehırde ki Merkez kapalıydı ekım ayında acıldı bende ekım ayında cok farklı Bı duygudaydım sanki Bı his Bı arzu artık adına ne derseniz ama su an kendimi sanki ruhsuz ve isteksiz hıssedıyorum nerde yanlıs yaptım ya da bu durumu nasıl duzeltebılırım bılmıyorum

Şöyle derin bi nefes al ben bu çocuğu istiyor muyum diye bi sor kendine . Cevabın evetse onsuz bir gün bile geçirmenin ne kadar boş olduğunu düşün. Merkez tekrar kapanmadan bence elini çabuk tut

Şöyle derin bi nefes al ben bu çocuğu istiyor muyum diye bi sor kendine . Cevabın evetse onsuz bir gün bile geçirmenin ne kadar boş olduğunu düşün. Merkez tekrar kapanmadan bence elini çabuk tut
Bunu dusunecegım tesekkur ederim sizde mı bu ayy baskayacaksınız

Mukuu2004 arkadaşlar cevap yaz kısmında tablo ekle kısmı var tırnk işaretinin yanında, üzerine gelince + işareti çıkıyor tabloya sonradan da ekleme yapabiliyorsunuz bu sayede

Bugun bunu cok dusundum esımle de konustum aslında benimkisi cocugu isteyip istememek degıl yasadıgım yer carısya pazara uzak kucuk bır Anadolu kasabası buda bazı seylere ulasmamı zorlaştırıyor beslenme gıbı cok dıkkat edemiyorum ya da su an Bı arkadasımın tavsiyesiyle Bı macuna basladım acaba ıse yarar mı yenı kullandım bıraz daha mı kullansam ya yeterince kendımı hazırlamazsam korkusu buna emin oldumbu korkuyu nasıl yenecegımı de bılmıyorum acıkcası

Yani siz bilirsiniz tabi ama amh değeri artacak bişey değil yine de inşallah dilediğiniz gibi olur

Başlığı açan kişi mi yapabiliyor bu listeyi yoksa hepimiz yapabilir miyiz. bende denedim yapamdim ama

Kızlarrrr kasım 2020 transfer listesinden çağrılıyoruz ben o topikte de varım. Kasım ve aralık ayı için ordan yazışcaz listede var oraya eklencez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…