Aralık 2020 transfer olacaklar

Merhaba hanımlar bende foruma yeni katıldım. Beş senelik evliyim ve dort senedir çocuk istiyoruz sebepsiz çocuğumuz olmuyordu şimdi tüp bebek yaotirmaya karar verdik ve 5 Aralık'ta çift embriyo 4.gun transferi oldum 17 Aralık test günüm ama çok heyecanlıyım dün merakla akşam idrar testi yaptim ama çıkmadı tabi erken olduğu için sanırım. Siz de belirtiler nelerdi acaba ? Benim çok fazla bel ağrım var

Kaçtı acaba amh benimde düşük

Merhaba canımmm hayırlı olsun şimdidenn bülent tıraş canım dr um . Bu arada kasım aralık transfer olacaklar grubuna gel canımmm
Benimde Dr um Bülent Tıraş.. 10.gün sonucum 50 12.gün 20 cıktı. Direk burdan yazdım Dr larımız aynı die. Bana yükselme ihtimali var deyip ilaclarımı devam ettiriyor.. Ama benim ümidim yok malsf

Benimde Dr um Bülent Tıraş.. 10.gün sonucum 50 12.gün 20 cıktı. Direk burdan yazdım Dr larımız aynı die. Bana yükselme ihtimali var deyip ilaclarımı devam ettiriyor.. Ama benim ümidim yok malsf
Merhaba canımm nasıl gidiyo?moralini yüksek tut rabbim herşeyin hayırlısını verecektir. Sizde sorun neydi hayatım

Merhaba canımm hadi hayırlı olsunnn ama daha erken. Moralini bozma,ben daha transfer olmadım o yüzden bişey diyemiycem

Merhaba canımm nasıl gidiyo?moralini yüksek tut rabbim herşeyin hayırlısını verecektir. Sizde sorun neydi hayatım
Sebepsiz infertilite.. Sadece sperm morfoloji sorunu diyebilirim.. Mikro chip yöntemiyle sperm seçildi, emriyo genetik araştırmaya gitti hersey normal geldi.. Ama sanırım tutmadı yarın da test yaptırıp bakıcaz,bu alıştırma politikası die düşünüyorum 2 kat yükselmesi gerekiyordu çünkü..

Evet normalde 2 kat artması gerekiyor ama formlarda okuyorum bazen sonradan da artabiliyor.

Ben bir kaç yerde okudum

Rabbim emeklermizin karşılığını verir inşşalahh çünkü süreç gerçekten çok zor
Aminn.. Gercekten cok zor.. Ve daha ne yapılabilir bilmiyorum.. Biz bizden istenen her seyi yaptık. Tercihe bıraktıkları şeyleri bile yaptık.. Emriyo glu. Rahim aşısı.. Kasılma iğnesi.. Beslenme serumu vs vs... Allah kimseyi bu yolda çaresiz bırakmasın.. RABBİM her isteyenin kucagına doldursun..

Aminnn hayatımm bende yaptırcam rahim aşısı faydası olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…