Aralık 2020 transfer olacaklar

bende yarın kontrole gitçem nasipse 21 aralıkta transfer olcak bakalım. 4.denemem bu ve ilk defa transfer aşamasına geldimamh düşük benim 0.003 yaş 42 olursa mucize gibi birşey olacak
Allah ım inşallah nasip eder.. Kaç embriyo var.. Donma çözme yöntemi mi taze transfer mi.. Genetiği gitt mi.. İnsan ne kadar dolu oluyo ve aynı şeyleri yaşayan insanlarla konuşmaya ne kadar ihtiyac duyuyor habersiz bırakmayın mutlu haberlerinizi alalım Allahın izniyle

İki tanecik var hayatım 3.gün embriyosu dondurulmuş transfer olcak genetiğe gitmedi hemşire genetiği bozuksa zaten tutmaz dedi bizde göndermedik. Yarın belli olur bakalım rahim kalınlığına bakacaklar eğer istedikleri gibiyse 21 nde transfer olcak. Seni kaç saat yatırdılar hayatım transferden sonra

Genetiğe giden emriyo 35 yaş altına iniyo şansı.. Ve 3 ay vücut onu görmüyor düşüğü engelliyor gibi bir çok faydası var.. Ben yarım saat yattım cıktım.. Mesai bitti die dikildier başımda normali de 20 dk dinlenme zaten..

Merhaba ne oldu sonucunuz hiç test yaptırdınız miii

Siz transfer oldunuz mu ? Aşırı heyacanliyim hemde inann ki
Tahmin edebiliyorum çok güzel heyecanlar bunlar ve inşaallah sonucu da güzel olur hayır ben daha olmadım ocakta olacak Allah izin verirse. Şu an iğneleri vurunuyorum 1 ay rahim dinlendirme sonrası transfer olacak insaallah

Tahmin edebiliyorum çok güzel heyecanlar bunlar ve inşaallah sonucu da güzel olur hayır ben daha olmadım ocakta olacak Allah izin verirse. Şu an iğneleri vurunuyorum 1 ay rahim dinlendirme sonrası transfer olacak insaallah
Rabbim gonlunuze göre versin ins güzel sonuç alırsınız bende Perşembe sonucu yazacağım burdan

Merhaba kızlar. Rabbim hepimize bebiş nasip etsin inşallah bu ay ben de dün ilk defa başladım tedaviye. Adetimin dün 2. Günüydü ve gonal f ile başladık perşembe kontrole gideceğim. Süreçle ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Daha sonrasında ne yapılacak acaba? Başka iğne daha mı kullanacağım? Diğer verilen iğneler ne zaman vuruluyor acaba ne çok soru sordum bu ay bitmeden transfer işlemi kesin bitmiş olur mu acaba sizce? 2 hafta sürüyor demişlerdi toplamda ama bu arada ben de Kocaeli de yaşıyorum.

Hoşgeldin canım hayırlı olsun tedavinnYumurtaların olgunlaşıncaya kadar gonal f lere devam etcen sonra başka ilaçlar eklencek bu süreçte çoookk ilaç kullanıyoruz canım. Nerde tedavi oluyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…