Gebeliğe Hazırlık ARALIK 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu mesajı yazdığınızda hamilemiymişsiniz? Eğer öyleyse hangi gün pozitif gördünüz? Fotosu varmı, Allah kucağına almayı nasip etsin.
Evet canım o ay hamile kalmışım çok şükür 🤲🏻 sağol canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🥰 foto yok canm önceden çok atmistm silinmiştir belki erken gebelik testi aldım bir de 55 TL ye eraly miydi ondan üzüldüm her ay test yapıyordum negatifti adete 5 gün kala negatifti kaset test aldım ucuz olandan her gün yaptım adet olana kadar ve gölge giderek pembelesti adete 2 gün kala kan verdim 9 çıktı bta HCG o şekilde öğrenmiştim 🥰

Canım sonradan beliren zorla görülen silik bir çizgi var ama tabi güvenemiyorum sabırsızlıkla yarını bekliyorum 😪
Canım benim de ilk baş çok zor görünen sonra da böyle olan testlerim var senin durumun ne oldu

Eklentiler

• B03911ED-311E-44A5-BAB5-5CCE14B9F4E7.jpeg
    B03911ED-311E-44A5-BAB5-5CCE14B9F4E7.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 54
Canım benim de ilk baş çok zor görünen sonra da böyle olan testlerim var senin durumun ne oldu
Canım o mesajı yazdığımda negatif olmuştu ertesi ay hamile kaldım 🥰
Catlatma ignesinden 11 gün sonra erken gebelik testim böyle çıkmıştı kanda da değer 12 çıktı ve yükseldi atıyorum örnek olsun
Bu arada yaptığın kaset test değil mi erken gebelik değil?
Yumurtlamanin üstünden kaç gün geçti

Eklentiler

• 20220119_070343.jpg
    20220119_070343.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 42
Canım o mesajı yazdığımda negatif olmuştu ertesi ay hamile kaldım 🥰
Catlatma ignesinden 11 gün sonra erken gebelik testim böyle çıkmıştı kanda da değer 12 çıktı ve yükseldi atıyorum örnek olsun
Bu arada yaptığın kaset test değil mi erken gebelik değil?
Yumurtlamanin üstünden kaç gün geçti
Evet kaset ama erken gebelikten daha hassas sanırım instagramda bir gebenin günlüğünün ovulasyon testini alıyorum ordaki karşıalştırmalara bakmıştım erken gebelikte silik ama bunda baya koyu. Bugun 27. Gün yumurtlama dündü bugun çatlama ama ben kendimi hamile hissettiğim için yaptım🤣

Evet kaset ama erken gebelikten daha hassas sanırım instagramda bir gebenin günlüğünün ovulasyon testini alıyorum ordaki karşıalştırmalara bakmıştım erken gebelikte silik ama bunda baya koyu. Bugun 27. Gün yumurtlama dündü bugun çatlama ama ben kendimi hamile hissettiğim için yaptım🤣
Bugün catlamaysa nasıl gebelikte silik çizgi çıktı canım? Daha önce yumurtlama olmuş olmasın? Gebelikte de ovulasyon testi koyu cikiyor

Bugün tekrar yaptın mı canım test durumunu merak ettim.

Bugün catlamaysa nasıl gebelikte silik çizgi çıktı canım? Daha önce yumurtlama olmuş olmasın? Gebelikte de ovulasyon testi koyu cikiyor
Dün çatladı sanırım testim böyle çıktı

Eklentiler

• 32A70A8E-9548-4823-B6D4-DBABB29E81B8.jpeg
    32A70A8E-9548-4823-B6D4-DBABB29E81B8.jpeg
    139,9 KB · Görüntüleme: 43
Hsg de ilişki yasağı mi dedi doktorun canım ben de bu ay çektirdim hsg 22sinde, bana mutlaka degerlendir dedi doktorum hatta ilaç kullandım antibiyotik bi şey olmaz dedi hsg sonrası 2 gün bekledim sonra değerlendirdik gün aşırı
Merhaba hsg sonrası antibiyotik kullanmak enfeksiyon olmasını engeller mi ? Gebelik oluştu mu sizin

Merhaba hsg sonrası antibiyotik kullanmak enfeksiyon olmasını engeller mi ? Gebelik oluştu mu sizin
Antibiyotik kullanmıştım herhangi bit enfeksiyon riskine karşılık, kasımda hsg çekildikten sonra ocakta kimyasal gebelik geçirdim sonrasında subatta adet olup martta hamile olduğumu öğrendim bebeğim doğdu 5 aylık oldu bile çok şükür Allah isteyene nasip etsin

X