Aralık 2021 tüp bebek transfer olacaklar

Öyle mi canım RabbiM hayırlı haber almayı nasip etsin inşallah 😍😍 adetinin kaçıncı günü oldu transferin gebelik serumu falan aldın mı. Kaç kere kontrole gittin? Ben adetimin 3. Günü gittim cumartesi günü 4aralıkta(adetimin 15.günü) 2. Kontrolüm olcak
Amin inşaAllah ☺️ Bana rahim dinlendirme yapıldı 2 ay adet görmemem için iğne yaptı lucrin adında. O yüzden adet görmüyorum 2 aydır. Serum aldım iğnede yaptılar. Kontrole rahim dinlendirmeden sonra 2 kez gittim . Transferin hangi gün gibi söylüyorlar?

Amin inşaAllah ☺️ Bana rahim dinlendirme yapıldı 2 ay adet görmemem için iğne yaptı lucrin adında. O yüzden adet görmüyorum 2 aydır. Serum aldım iğnede yaptılar. Kontrole rahim dinlendirmeden sonra 2 kez gittim . Transferin hangi gün gibi söylüyorlar?
Adetin 3.günü 11 aralık dedi mustafa hoca canm. Ama sanırım 4ünde gittiğimde belli olacak. 11 aralıktan önce veya sonra olma ihtimali var mı? Banada serum yapacakmış ama ne zaman yapacak ki transferden önce mi sonra mı

Adetin 3.günü 11 aralık dedi mustafa hoca canm. Ama sanırım 4ünde gittiğimde belli olacak. 11 aralıktan önce veya sonra olma ihtimali var mı? Banada serum yapacakmış ama ne zaman yapacak ki transferden önce mi sonra mı
Az kalmıs sanada Allah hayırla nasip etsin ☺️ 11 inde olur sanırım cünkü bana 1 demislerdi 1 inde de oldu gerçekten ilacların süreleri varya ona göre ayarlanıyor sanırım. Serumu transferden sonra yaptılar iğnede. Şuanda acıbademe gittim geldim iğne yaptırmaya dün yaptığı progestan iğnesini vuruncam test gününe kadar gidip gelcem. Bide oksapar vurunuyorum göbekten. Progestan bebek tutunması için oksaparda kanda pıhtılaşma olmasın diye sanırım

Bugün transferim gerçekleşti 11 de yeni eve geldim kızlar. 14 aralık test tarihim sımsıkı tutunsunlar bebişlerim 🙏🏻 Tuvaletimi yapamıyorum tam bir şekilde yapmışım gibi hissedemiyorum ya 🙄 sürgü vereyim mi dedi hemşire yok tutarım dedim ama valla tutmakta çok zorlandım. Yarım saat yattım sonra kalkıp tuvaletimi yapmaya çalıştım. Ama hala da yapamadım tamamen kendimi zorlarken bebişlere zarar gelir mi korkuyorum 🙄

Bugün transferim gerçekleşti 11 de yeni eve geldim kızlar. 14 aralık test tarihim sımsıkı tutunsunlar bebişlerim 🙏🏻 Tuvaletimi yapamıyorum tam bir şekilde yapmışım gibi hissedemiyorum ya 🙄 sürgü vereyim mi dedi hemşire yok tutarım dedim ama valla tutmakta çok zorlandım. Yarım saat yattım sonra kalkıp tuvaletimi yapmaya çalıştım. Ama hala da yapamadım tamamen kendimi zorlarken bebişlere zarar gelir mi korkuyorum 🙄
Hayırli olsun Rabbim guzel haberler duyursun.surguyu isteseydin keske rahat rahat yatardın. Bana surgu falan vermiyolar, sıkısana kadar yat sonra vcye git diyo.

Hayırli olsun Rabbim guzel haberler duyursun.surguyu isteseydin keske rahat rahat yatardın. Bana surgu falan vermiyolar, sıkısana kadar yat sonra vcye git diyo.
Amin cnmm hepimize 🙏🏻 Evet ya pişman oldum sonra isteseydim keşke diye ama geç oldu 🙄 şimdi de sürekli kalkıp tuvalete gidiyorum hala tamamını yapamadım🙄 Allah yardımcımız olsun 🙏🏻

Hayırlı olsun,sonu pozitif olsun inş🤲🏻sürgü büyük kolaylik,ben diger transferlerimde kullandım

Transfer sırasında benim kalcadan belime tüm sırtıma bıcak gibi ağrı saplandı o kısa sürede ama cok acı cektim böyle olan varmı

Kizlar hastanedeyim.birqzdan transfere alacaklar.benim minnoslardan biri çözülürken deformasyona ugramis😔tek embriyo transfer edilecek

Kizlar hastanedeyim.birqzdan transfere alacaklar.benim minnoslardan biri çözülürken deformasyona ugramis😔tek embriyo transfer edilecek
Üzülme canım bir tane olsun senin olsun allahım hayırlısıyla kucağında görmeyi nasip etsin benimde yarın 3. Gün embriyom çözülecek 5. Güne giderse iki tane transfer yapılacak rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin

anestezili transfer yaptıran var mı kızlar.? Daha mı rahat sizce ? trasfer sonrası tuvalet sorunu filan da olmuyomus sanırm

Tutunsun da 1 2 farketmez cnm. Benim bundan önceki 2 transferde de 2 embriyo konuldu sonuç yok 🤷🏼‍♀️ Bu sefer de 2 embriyo transfer edildi. Ben 1 olsun istedim hatta ama eşim 2 istedi🤷🏼‍♀️

X