Aralık 2021 tüp bebek transfer olacaklar

Kızlar merhabalar nasılsınız? Listeye bakar mısınız eklemediğim varsa veya güncellemediğim yazabilir mi? Transfer tarihleri belli olan varsa yazabilir😍😍

Kızlar merhabalar nasılsınız? Listeye bakar mısınız eklemediğim varsa veya güncellemediğim yazabilir mi? Transfer tarihleri belli olan varsa yazabilir😍😍
Cnm listeyi göremedim ama ben baya sonra geldim ben ekli miyim bilmiyorum. 2 aralık 2 adet 5. Gün embriyosu transfer edildi. Test günüm 14 aralık.

Kızlar benim kalçamın iki tarafı inanılmaz ağrıyor prrogestan iğnesi cok yağlı olduğu için olurmuş aşırı zorlanıyorum ağladım defalarca her an şiddetli ağrı var siz vurunuyo musunuz bu iğneyi

Kızlar benim kalçamın iki tarafı inanılmaz ağrıyor prrogestan iğnesi cok yağlı olduğu için olurmuş aşırı zorlanıyorum ağladım defalarca her an şiddetli ağrı var siz vurunuyo musunuz bu iğneyi
Igne bende akne yapti, tas oldu kalcam resmen kizardi falan ilk transferimde. Atesimde oluyordu. Doktor 2ci denememde kullanma dedi, bunyen kabul etmiyor dedi riske atmayalim yara filan olusur diye. Ya tutmazsa dedim, 3 5%le bisey olmaz dedi. Fitil kullaniyorum okadar.

X