Aralık ayında transfer olacaklar

Kızlar bende tüp bebek için hazırlanıyorum pazartesi eşim spermiyogram verecek.Tup bebek yaptırırken nelere dikkat etmem lazım ,internetten araştırıyorum iki gündür ama,bana biraz tecrübelerinizden bahseder misiniz?Çünkü herkesin kendine özgü rahatsızlıklari ve ona göre tedavi ve yöntemler uygulanıyor.Bende lupus var.Romatoloji doktorum antifosfolipid diyebilir demişti.Suan folik asit,plaquenil ve ecopirin kullanıyorum.Kadin doğumcum 3 ay içinde hamile kalmadan gel demişti mecbur gittim çünkü prolaktin değerim yine yükseldi ki,göğüslerimden süt geliyor.Benim büyüme hormonum yani Somatomedin C (IGF-1)255 çıkti en son yapılan tetkiklerde...Sella Mr çekildim her hangi bir problem gözükmedi.Kafamda hep deli sorular :confused: :KK14::KK14:

Kızlar merhaba ben 3 gün önce oldum transferimi 🥰yemek yerken brde ara ara sıcak basması oluyo ölçüyorum atesimi 36 cıkıyor normal aslında ama bgnde kasıklarımda ara ara ince bi ağrı oluyor psikolojik mi bilmiyorum ama yorgun ve uykusuz hissediyorum kendimi 2 gündürde 😊Rabbim hepimize hayırlı sonuclar almayı nasip etsin İnşallah 🤲🤲💕
Hadi hayırlısı ınsallah

X